Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
3. nov 2009

cicus..skoda ☹ granadir nelubim ,ked to urobim mm som na jogurtoch 😀 a tycinkach . Vobec zemiaky nemusim cely rok vidiet az na vianoce salat k rybe 😀

lilu18
3. nov 2009

inak bejby..bianca pojde von ked sa bude jej chcet nie ked mamina si zmysli 😀 vydrz ,ved to mas za par 😵

bejbyna
3. nov 2009

😀 jasne jasne som zvedava kedy si madam uráči 🙂

lilu18
3. nov 2009

😀 potom daj vediet 😉

iwusska
3. nov 2009

baby ved mi povedzte co budem dnes varit 😖 ?
bejbyna ja som strednu prenasala 11 dni, som myslela ze sa zblaznim, zdalo sa mi to nekonecne a potom som ju porodila za 1 a 1/2 hodinu so vsetkymi bolestami 😵

lilu18
3. nov 2009

idem sa natiahnut kym vivi haji..vecer sem kuk,cakajte maa 😀

iwusska
3. nov 2009

lilu sa niekto maaaa, aj ja sa chcem natiahnut ☹ 😀

lekynka
3. nov 2009

iwuss aj ja nad tým tuho uvažujem 😎 😎
a rodila si ukážkovo, ja som začala večer o 17.00 to mi začala pomaly odtekať plodova voda a porodila o 5 ráno 😝 😝 😝

lekynka
3. nov 2009

ja sa tiež natiahnem ale tak akurat na stoličke co na nej sedim cely den 😀 😝 😀

iwusska
3. nov 2009

lekynka ale toto bol druhy porod, prvy trval skoro 12 hodin a taku bolest nikomu neprajem, uz som sa lucila so zivotom 😖 😀
a to natiahnutie je u mna podobne ako u teba a doma tiez nehrozi, cakaju ma moje spinave okienka 😝

lekynka
3. nov 2009

no ja asi uz 2 mat nebudem ...
ty co robis v praci ?? 😎

iwusska
3. nov 2009

tvarim sa ze robim 😀
a uz viem co budem dnes varit, ste mi teda poradili 😖 budu francuzaciky 😝 😝 😝 uz sa na ne tesim 😀

lekynka
3. nov 2009

ako tak rozmyslam ,mi sme uz dávno nemali spagety, a tie ja lubim 🙂)
nemam rada take suche, tak ich pre istotu robim ja 😀 😀
maly lubi paradajkovu polievku, tak uz viem čo varit 😀 😀 😀

iwusska
3. nov 2009

spagety robim velmi casto - v sobotu 😝
a paradajkova je moja oblubena, len doma mi ju akosi nechcu, ale asi si spravim dnes Vianoce a uvarim si 😀

cica13
3. nov 2009

Ivi, pridem na tu paradajkovu a francuzaky 😀 😀 😀

lekynka
3. nov 2009

manzel velmi paradajkovu nemusi, ale Davidko ju má rád 😀 😀 😀 ako mamka 😉 😉

tatolu
3. nov 2009

Naty, že dvojičky 😕 , vieš čo žiadaš? 😀

Bejbyna, teraz je spln. A jedna sestrička na novorodeneckom vravela, že jej spolužiačka robila nejaký svoj prieskum a vyšlo jej, že deti sa začnú hlavne rodiť po splne. 😉 Tak vyčkaj 😀

tatolu
3. nov 2009

Ináč paradajkovú u nás nemám rada len ja 😉 Ale keď si spravím sama, tak sa zalizujem 😀 .
Tú sme mali ale včera.
Dnes som robila polievočku zo zeleniny, s haluštičkami a zátrepkom. Tomi zjedol 3 taniere 😕 😀 . Na druhé robil drahý tekvicový prívarok 😉

renka9
autor
3. nov 2009

ahojte 😵

tatolu
3. nov 2009

Ahoj 😵
Takže už si sa zobudila 😉 Ak sa nemýlim, si po nočnej 😔

renka9
autor
3. nov 2009

ano tatolu, a o hodinku odchadzam opat na nocnu, tak kavicku som si vypila idem hodit sprchu a hŕŕŕ do roboty 😀 😀 😀
sa mi nechceeeeee 😝

opat nova tvaricka 🙂 , Naty vitaj, cit sa tu ako doma 🙂 🙂 🙂 , a gratulujeeeeem 😉 😉 😉

cica13
3. nov 2009

Ahoj Reni...vyspata? Das si kavu?

renka9
autor
3. nov 2009

cicusik, dakujem 😀 , prave som dopila 😉

renka9
autor
3. nov 2009

rozculuje ma novy FB, je tam strasny chaosss 😠

aadula
3. nov 2009

ahojte, som vás konečne prečítala 😀

vítam nové mamičky 😉

tak ja som chcela palacinky robiť, ale nejak sa mi pri tom nechce postávať...a všetci sme boli na obede..tak večera bude, že čo chladnička dá 😅

Samino sa mi skoro pred chvľíkou udusil banánom..si odkusol taký veľký kusisko... ale podarilo s to vybúchať z neho 😝

andreah70
3. nov 2009

ahoj adulka 🙂

si muslela mať šok zo Saminka, ale chválabohu všetko dobre dopadlo 🙂

cica13
3. nov 2009

Aduli....chudatko Samko, ale chvalabohu ste ho vybuchali, ja ked som bola mala, tak som sa hrala s prstenom a ten som skoro vdychla, si pamatam ako som sa nevedela nadychnut, tatko ma chytil nohami hore , ja som vysela dolu hlavou a tiez to zo mna vyletelo..... 😀

Robim nepecenu jablkovo-piskotovu tortu, zajtra ponuknem ked stuhne.... 😝

emily333
3. nov 2009

ahojte uz som konecne pri vas 😉 v skole bolo super som dostala 2ku 😵 😵 😵

tatolu
3. nov 2009

Emily 😉 😵

Adulka, no nič príjemné. Hlavne, že ste nestratili duchaprítomnopsť a je to už v poriadku. Musel sa Samko stašne zľaknúť. O Tebe ani nevravím 😔

tatolu
3. nov 2009

Naty, kde si?
Ako dopadla dnešná prehliadka u doktora