• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
iwus veru len choď ja som zmeškala aj 15 ročnú lehotu a museli ma očkovať nanovo 3 krát :confounded:
4. nov 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja myslím, že som nebola očkovaná min.15 rokov :pensive: . Totiž nevie to ani lekár, lebo jeden doktorík moju celú dokumentáciu ešte pred r.1999 stratil. :grinning:
4. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus presne tak, kompletnú ... a nepešvihla si tetanovku, ja som bola ešte v roku 2006 a už som musela ísť 3x ... a že si bola tehotná, nevadí, mňa tiež očkovali keď som bola ... no možno to malo vplyv na Mišku keď je z nej taký čertík :grinning: :grinning: :grinning:

maci čau, no dievča čo je s tebou, len občas sem kukneš, ani v iných témach ťa už nevídam
4. nov 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, ja som sa odhodlala na injekcie v máji 2006, ale sestička mi pichla iba jednu injekciu a potom kdesi vyčítala, že tehotná by ju asi brať nemala (a ja som o 2 dni zistila, že som tehu :wink: ), tak som už nešla. A keď som kojila, akosi nevyšiel čas :wink: . Vtedy som mala doktorku ešte 20 km odtiaľto. Od okt.dohto roku už je iba 8 km odtiaľto, ale zas nestíham :slight_smile: Alebo sa i nechce :confused:
4. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ani nestraš ... ja keď som išla na očkovanie, tak vravím sestričke, že chcem byť tehotná, či to nevadí, ona že nie ... a keď som prišla na tretiu vakcínu, tak zagúľaľa očami, že mám veľké brucho ... skoro som jej vynadala, ale dokyna povedala, že to nevadí ... a ja som ešte aj na gyndu volala, a doky povedal, že tiež to nevadí, že tetanovka nemá nejaký vplyv na plod ...
4. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli vidis a mne zasa povedali ze by sa to v tehu nemalo :fearful: tak teraz si vyber :unamused:
tak to ja musim ist 3x po sebe? :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi nechce
emily si ma odhalila, som sa asi ihly bala tak som radsej tehulkovala :grinning:
4. nov 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: niekto je tehu? :confused: alebo chce byť?

ahojte,idem čítať zameškané :wink:
4. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka si v obraze :grinning:
4. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som :frowning2: :cry: ....kooooľko ste toho naťukali :grinning: :grinning: :grinning:

ale som rada,že nám pribudli nové maminy a konečne sa ukázala stratená macka :wink: ....teším sa na bábetká :dizzy_face: :dizzy_face:

andy...mačičke sa to určite zahojí :slight_smile: ...aj naše morča už skáče ako kamzík,po boľavej nôžke ani stopy :wink:

ešte som len na strane 425 :confused: pokračujem v čítaní :sweat_smile:
4. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani Vasilkovu si nemusis kupovat :grinning:
4. nov 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau :wink: dočítané :grinning: :grinning: :grinning:

ani ja neviem kedy som bola očkovaná :confused: musím zistiť u doktorky
4. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj boska som ta tu uz davno nevidela :frowning2: uz mate navarene? ja mam polievocku podbite zemiaky :dizzy_face:
4. nov 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočice :grinning:
Kto je dnes v práci ???
Zasa neviem čo variť, dajte tipy :wink: :wink: :wink:
4. nov 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :slight_smile: nejako nestíham,keď prídem z roboty tak vy už všetky utekáte haji :frowning2:

to je aká polievočka?
u nás fučí ako besné, nechce sa mi tam ísť tak som mm dala do ruky obedár že nech mi obedík donesie :grinning:

emily to sú aké podbité zemiaky :confused: :confused:
ja mam francuzske zemiaciky a paradajkovu polievocky so syrcekom a este pecene gastany :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leky ja som v praci a aj andy :wink:
4. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo..kto si prosi bryndzove halusky?? idem este slaninku oprazit a nakladaaam...hlaste sa kolko tanierov mam priniest :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

u nas tiez fucii ..potom docitam :wink:
4. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tak bryndzove neodmietnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas stale krasne svieti :sunglasses: a trochu fuka
emily aj ja to pocujem prvy x :fearful:
4. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to uvarite zemiaky a do vody davam bobkovy list a ked su polomeke zem. tak vodu zlejem a davam mlieko a sladku smotanu a este poprazim cibulku a davam cerv.papriku a vlejem do polievky a /povarim / hotovo :grinning:
4. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si prosim bryndzaky :dizzy_face:
emilyyyyyyyyyy kde si my chceme vedieť čo sú to za zemiaky :grinning:

lilu mm zatiaľ nedorazil :grinning: asi ho ufúklo tak si dám od teba bryndzáčky mňam :grinning:
emily som ťa privolala :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidko si prosíííííííííííííííííííííííííííííííí aj so slaninkou :grinning: :grinning: :grinning:
asi hej :grinning: :grinning: a ostatne uz usli na bryndzaky :grinning: :grinning:
andy ze by odfuklo takeho velkeho chlapa? to u vas musi poriadne fucat :unamused: :grinning:
emily a zasa sme o nieco mudrejsie :dizzy_face: a aj sa ta polievka zahustuje? myslim zatrepka a pod.
4. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus moze byt bude hustejsia
4. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím vás na chvíľu opustiť :frowning2: lebo mi tu dieťa piští za ušami "už ma pusti" tak idem upratať kuchyňu a pripraviť mu obed....potom nakuknem :dizzy_face:
4. nov 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nalozene..citite ako vonia slaninka ?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

emily som sa rehlila,ze podbite krumple :grinning: som myslela ze ich tolko bijes :grinning:

kocky a vy o akom ockovani ste tu doobeda tocili?? o nicom neviem :pensive: :fearful:
4. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem byndzové ... :grinning:

iwusska - zas makame jak fretky :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mna zu zacina boliet chrbát :stuck_out_tongue_closed_eyes:

maly včera pozeral kuchárku a povedal že chce rezance s makom :grinning: :grinning: :grinning:
on mi s varenim pomáha, on vyberá a ja varím, :wink: nie nie aj v kuchyni spolu varime miesa co moze :grinning: :grinning:
4. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu proti tetanu :wink:
leky tak to mas super pomocnika :dizzy_face: ja ked sa doma spytam co mam navarit tak dostanem odpoved ze daco dobre :angry: :grinning: a ako vidim tak maly pekne papka, to ja o tej mojej bublinke nemozem povedat :frowning2:
4. nov 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok