• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ale ste pozdrhali, čo tu ja sama :cry:
20. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emily,jasne, ze moze....ved ked mu nevedia dojst na to...z coho to ma.....pokial moze, nech lezi s tou nohou vylozenou hore
20. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nie si tu?
20. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sooom ... cica dík za info, už som o tom počítala
20. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde si bola tak dlho? už som tu popozerala všetko možné... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hasli...uz si mudrejsia, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 23:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tak dobre už idem nejak sa mi zatvárajú oči, možno týždeň alebo o dva dob :pensive: rú noc
20. jún 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maca čítala som o crohnovej chorobe ... cica som veru múdrejšia, ked človek nazažije ani nevie aké osudy majú ludia ...
20. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasli...presne tak.... :frowning2:
20. jún 2009 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to som nevedela, sorry už naozaj idem pa
20. jún 2009 o 23:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maca tak ako si sa rozhodla, lebo ked ste už odišli nuž idem aj ja
20. jún 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aadula:byvanie riesime ale furt mame malo nasetrene :slight_smile: :wink: :frowning2:

emilly:je to tu na noze,

lili:sarka je od terajsieho priatela,otec tych 3deticiek je mrtvy,ale uz sme boli rozvedeny

hasllerka:tak to mas pravdu rodila som ju najdlhsie,ale az tuto matersku si uzivam,

a na discu chcem ist aj ja az do rana
21. jún 2009 o 00:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčata,,,dobrú noc,,,,,,,,,
21. jún 2009 o 00:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko herecky :grinning:

teraz sme prisli s Kristinkou z junialesu, Angeliku som isla uspat o jedenastej, potom som sa vratila. Tatinko ma na starosti bufet, takze bude do rana, potom ide upratovat a este aj na poobednu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takze sme sa moc nebavili. Ale mali sme perfektny ohnostroj, a Kristinka tancoval , tak sa dalo. Nemoze byt kazdy vikend ruka hore :grinning:
idem vas este precitat :wink:
21. jún 2009 o 01:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievočky, však vy tu iba v noci žijete a ja vás ráno nestihnem ani prečítať.
Možno sa v priebehu dňa k tomu dostanem.
Príjemné nedeľné ráno :wink: aj keď u nás je zamračené....
21. jún 2009 o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko aj tu je zamracene a mrholi :frowning2: janko chce ist do spoluziaka mm ho pustil ale ja nechcem az ked poobede o jednej. nechapem co tam chce robit uz od rana ved kazdy este lenosiii :wink:
21. jún 2009 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko , ja len pozdravím a odchádzam do kuchyne piecť kuriatko a nové zemiačky ... baby si tu idú pustiť rozprávky

babacik ja som asi nezaregistrovala, bývate s rodičmi?či len v malom byte?... inak rodiť po toľkých rokoch to si bola ako prvorodička ... ako dlho si sa s malou trápila?

renka čo ste poriadali niaku akciu?
21. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam polievkju od vcera tak jaq uz mam nadbehnuty cas na varenie :wink:
21. jún 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte žúrovačky :grinning: mňa tie materské povinnosti akosi zmohli tak som večer zalomila :frowning2: :grinning:
baby čo dnes varíte? hasli už prezradila :wink:
21. jún 2009 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym,alebo uz dobry den :grinning:

hasleerka,zijeme vo velkom rodinom dome a ja nemam vnom miesto,som tu len akoby v podnajme,no

nevadi su to moji rodicia :angry:
rodila som 17hodin a v Prahe lebo tam som pracovala a aj tam sme chceli zo zaciatku zit,ale nevislo to :frowning2:,tak ceske sestricky mali srandu,lebo uz som chcela rodit sama a stale som vyliezala na kozu :grinning: :grinning: :grinning:

uz zacnem asi varit hoci sa mi vobec nechce
21. jún 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babacik ani mne sa nechce :confounded: ale polievočka sa už varí a k tomu ostatnému sa práve odhodlávam :grinning:
21. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
takže ja už mám navarené :wink:
Polievka ostala zo včera, zemiačky aj haruľa tiež. Takže bolo potrebné urobiť iba čajík a grís na večer.

Babacik, a čo vašim vadí, keď nemôžete byť spolu? Žeby to, že nie ste zobratí?
A k nemu bývať ísť asi teiž nemôžete, však?

Ináč, dúfam, že ma beriete aj medzi východniarky :wink: :grinning:, lebo ja som sa narodila v Kežmarku a do 14 rokov som bývala v Poprade :dizzy_face:

Takže ja patrím všade a nikde :unamused:
21. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ináč, s potešením vám môžem oznámiť, že som si včera 1 x prečítala materiály na skúšky :grinning:
No to bude sranda :grinning: pre niekeho a pre niekoho riadna hamba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
21. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asi som tu ostala sama.
Budem musieť teda asi baliť toho najstaršieho.
Nechce sa mi však :confounded:
21. jún 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolu ty si šikulka :wink:
ja mám zaužívané že v nedelu mám vždy "čerstvé" jedlo a nie z predošlého dňa, som tak zvyknutá od mala, ale tým sa nechcem nikoho dotknúť :wink: každý ako mu vyhovuje, ale dobre by padlo mať tak raz za čas veget a niekto ten obed urobil za mňa :grinning: :grinning:
tatolu vydrž, už len týždeň a budeš ruka hore, vieš kolké tu budeme na teba myslieť????? :dizzy_face: to by v tom bol čert keby sa to nepodarilo :grinning:
21. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Iwus, u nás sa väčšinou varilo iba v sobotu a nedeľu, lebo sme chodili na obedy do jedální. Teraz niekedy každý deň - hlavne polievka :wink:
Okrem toho som zas s deťmi doma sama, takže víkendy niekedy beriem ako každý všedný deň.
Za vašu viruálnu pomoc ďakujem :wink: a posielam veľké pusy :wink:
21. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja som konecne narezala rezne a janko ich klepe ja uz ich potom urobim na prirodne a k tomu ryza a taaak sa mi nechce :frowning2:
21. jún 2009 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som už Lukyho pobalila a vôbec to nebolelo :confused: :grinning:
21. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolu si sikulka :wink: aj mne sa mesko uz dusii :wink:
21. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolo:je inej vieri a nie je podla ich vyberu,a u nich doma je este 1slobodny chalan a ich domcek je pre nas maly

iwusska:ako si na tom ,ja uz lan uvarim puding a dam malu spat a mam aspon trosku veget

babky a robi niekto domace rezance,ci uz len kupovane
21. jún 2009 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok