• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
iwus este misenka nezacala riadne papat? a v MS? ako papa?

ockovanie proti tetanu,sa mi zda ze pred mnohymi rokmi bolo .. :grinning:
4. nov 2009 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bodecka este nechood :frowning2: ved my dve sa tu vidime ako z rychlika :wink:
4. nov 2009 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lilu nie je to bohvieco, dakedy spapa za cely cas v skolke jedno masko :frowning2: a niekedy aspon polievocku, ale na jej vek je to bieda :confounded:
4. nov 2009 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:frowning2: aaach,,krpcek malinkaty takto maminu trapi :frowning2: aspon doma sa riadne napapa? posli ju ku nam aj kasicku sa nauci pri vivke papat. :wink: alebo urobime vymenu vivi ku vam nech konecne riadne haji a miska ku nam nech papenka :wink:
4. nov 2009 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
doma ako kedy, napr. vcera ked sme sa vratili zo skolky az do vecera bola ne jednom monte :frowning2:
beriem ta za slovo :dizzy_face: Misenka pekne spinka, cez vikend ked sme domka tak cez obed aj 3 hodky a vecer uz okolo pol 9-tej ma taha hore do postele, ale vcera ma neukecala, tak isla sama :grinning:
4. nov 2009 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to vidis ,ake sibalky mame. A skusila si jej miesto coko dat nieco aby lepsie travilo?aby citila hlad.Neviem dake jablcko al.jogurtik...Ma len tak napadlo :zipper_mouth:
4. nov 2009 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som uz skusala vsetko....aj kakvko som obmedzila na polovicnu davku....ale zasa nevidno ze by jej daco chybalo, nejdem to nejak silit...a jablcka ma rada :dizzy_face:
4. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ja uz som vyfintena mozem ist do mesta :dizzy_face: :dizzy_face: pa pa
4. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne,ved vyzera krasne vobec nie je podvyzivena :wink: a ked bude hladna sa napapa.

vivi si dnes davala hole halusky :grinning: bryndzu ee a zajedala s polievockou..tak co na to povedat :grinning:
4. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emily len za hranicu nechod :wink:
4. nov 2009 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa kocky a maciatka ..pridem vecer :wink:
4. nov 2009 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Halo....je tu este niekto?

Emily...kam ides? Ved leje vonku :grinning: :grinning:

Ivi, kolacik si robila?
4. nov 2009 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicus a kto by tu jedol v takuto neskoru hodinu :grinning:
kolacik som odlozila na piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu je ta slubena jablkovo-piskotova torticka http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3493761&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F dajte si ku kavicke, cokoladu som uz nestihla dat na vrch, lebo tatulo bol pahltny a ze on nepotrebuje s cokoladou :grinning:
4. nov 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus tak toto sa ti teda fakt podarilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ako chutil?
4. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ivi...je super a je to rychly kolacik.....

Lekynka, no co? Robila si ho?
4. nov 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lenky, takže keď budú mať aj moje dvojky 3 rôčky, tak ich budem iba dirigovať? :wink: :grinning:
4. nov 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéj, ja som celkom nedočítala :confused: skončila som na predchádzajúcej strane :grinning:
Idem dočítať :pensive:
4. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnam aka je dobraaa ..cica diky este jeden trojuholnik ukroj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cica, koláč vidím, aj som uchutnala - super, ale kde je RECEPT :confused:
4. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute maškrtníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

stále prší :frowning2:
4. nov 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a tu nie :wink:
4. nov 2009 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nakrajam vam vsetkym...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tatolu...to je obycajna nepecena v tortovej forme, na spodok das piskoty, a postruhane jblcka podusis s vanilkovym a skoricovym cukrom asi 15 minut, potom si rozmiesas 2 Zlate klasy (ja som dala normalny puding vanilkovo-smotanovy) v 0,5 litra vody, vlejes do jablk a nechas zhustnut a potom navrstvis na piskoty a striedas vrstvy.....a uz len nechat stuhnut, vrch mozes poliat cokoladou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bodecka, aj u nas prsi :frowning2:
4. nov 2009 o 15:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a je tu strašná tma :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
tomu krpcovi sa vôbec nechce ísť učiť :angry: ...ani mne sa nechce variť,ale ani neviem čo :unamused: :grinning:
4. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojteeeee :slight_smile:

volnoooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
4. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kto si da so mnou kavicku?
cicusik, kusocek torticky poprosim, taku lubim, mnam :wink: , tusim zajtra spravim :wink:

iwi, Angelika v skolke spapa vsetko, vypyta si aj duplu, ale zato doma nechce apat, niekedy je tiez len ne Monte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...tak oddychuj :wink:
4. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme uz doma u nas dnes neprsalo renka dakujem za kavicku prave si vychutnavam :dizzy_face: :dizzy_face:
4. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cica už som jedla takú tortičku, je to mňam a tá tvoja vyzerá pekne prekrojená

iwus ale ani moja toho moc nezje keď príde zo škôlky ... možno jogurt, dáke ovocie, včera napr. lúpačku a potom večer kakao ... a ja to neriešim, veď nech má ráno a večer mlieko, polievku a ovocie a vyše ju nenútim
4. nov 2009 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok