• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Ináč, dnes mám asi prázdniny :wink:
mm dnes navaril aj riad umyl :confused:
No neviem, čo za to bude chceť :grinning:
5. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu :confused: ...asi niečo v pracovni :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu to este mate dost roboty :frowning2: ale pomaly to zmaknete ved do dochodku casu dost :dizzy_face: :dizzy_face: mne asi strajkuje pracka som ju zapla a nic a to som si vsimla az po hodine ze ju nepocut pracovat :angry:
5. nov 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, možno je práve po záruke. Práve vtedy sa totiž zásadne pokazia, aspon tie nové :unamused:
A roboty ešte máme naozaj dosť. Tiež vravím, že keď to dokončíme, deti sa rozídu po svete :grinning:
5. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, kto si dá palacinky ???
Pred chvíľkou som ich dokončila :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dorobila gulasik a zemlovku, tak krasne ta skorica rozvoniava :stuck_out_tongue_closed_eyes: nastrcte tanieriky :dizzy_face:
inac ja by som taku klasicku zemlovku z rozkov asi nezjedla, ja robievam z vianocky a je mnamkova :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, dnes vecer ma tu necakajte, som K.O, idem si lahnut a z postele ordinoavt :grinning: :grinning: :grinning:

Pekny vecer!
5. nov 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ja tiez len kuk a idem haji, zajtra idem rano do prace :frowning2:
5. nov 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam zemlovka ja lubim len ju neviem robit :frowning2: cicus a renka tak sladke snicky :dizzy_face:
5. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni a ja som ti chcela pochvalit domcek a ty si mi zdrhla :frowning2:
cicus len sa pekne poliec :zipper_mouth:
emily ja ta naucim, chces? :wink:
5. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
iwi ja som este tuuuuuu

tak dakujem popredu :grinning:
5. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musela som si vas este precitat, bez toho by som nezaspala :grinning:

tatolu....fiha, no to ti nezavidim, roboty viac ako na kostole :frowning2: , a zvnutra to ako vyzera? som moc zvedava, co?? :fearful: :grinning:

aj my sme mali dnes chlebik s cibulkou, ale iba natrety s pastekou, aj to bolo mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bodka, ani som nevedela za mas doma maroda...tak skore uzdravenie :wink:
5. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes som bola v Trnave na nakupoch. Pokazil sa mi zips na bunde, a kedze neviem kto by mi ho vymenil, tak som si kupila novu :wink: . MM mi to sam navrhol :wink: , ale ked som prisla z mesta, kuka, ze to co mas novu bundu? :confused: On zabudol ze mi sam navrhol,aby som si kupila :grinning: :grinning: :grinning: .....ale vecer som zistila, ze mila vetrovecka je zvnutra rozparana :angry: :angry: :angry: ...a nemam ju kedy ist vymenit, az v stredu pred nocnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus nic mi nieje na skodu co viem nove :dizzy_face: :dizzy_face: no moja mamina take mnamky nevarila :frowning2:
5. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Iwuska a kde si sa stratila ty??? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

a kupila som uz aj nejake darceky na Jeziska :slight_smile:
5. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz naozaj dobru nocku :pensive:
5. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky už všetky spíte :confused:
iwuš aj ja som varila guláš na večeru a dala by som si aj žemlovku, ale tú keď si urobím tak si ju aj sama musím zjesť nikto to u nás neľúbi :angry: zo sladkých jedál idú u nás len palacinky a tvarohové slíže ostatné odmietajú, keď majú v škole buchty tak mi ich vždy donesú a maminka maškrtí :grinning: :grinning: ja vždy hovorím že ja mám doma mäsožravcov :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni tu so len ordinujem a musim odbiehat :dizzy_face:
budete to mat krasnucke sa tesim aj za teba lebo ja uz viem ake je to super byvat vo vlastnom, potom nam musis vsetko pofotit aby sme boli v obraze :dizzy_face:
ja Jeziska nahanam uz od septembra, akurat dnes som si napisala ku kazdemu menu co uz mam aby som mala prehlad :grinning:
emily dohodnute, ked budes pripravenalen povedz :grinning:
5. nov 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ja so stara pionierka Vždy pripravena :grinning: :grinning:
5. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si prosiim gulasik :grinning: tie sladle jedla vam s radostou ponecham ..andy sa pripojim k vasim ...tiez som masozravec :grinning:
5. nov 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre teda :frowning2: gulasik nebude,idem dr. H.pozerat :dizzy_face:
5. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liluuuuuuuu už som ti ho prihriala a naložilá veľký (________) dobrú chuť a zároveň aj dobrú noc idem aj ja pozerať dr.H :wink:
5. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, len tak kukám že čosi dobré papkáte??
5. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja prajem dobruuu nocku :pensive:
5. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočandy :slight_smile:

Renka všetko najlepšie k meninám, pevné zravíčko, veľa šťastia a radostí z detí a mangela :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
reni aj ja sa pripajam, vseeeeeeetko len to najlepsie a najkrajsie k meninkam cmuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ... reni tiež sa pripájam k blahoželaniu, všetko naj naj naj :dizzy_face:
6. nov 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
breeeeeeeeee ranko:slight_smile:
reni,aj ja sa pripajam, vsetko najlepsie k meninkam :slight_smile: :slight_smile:
6. nov 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kávička ... iwus ty už máš nachystanú , andy a zuzi vám akú spravím??? aj chlebík s rybaciou nátierkou sa podáva, recept podľa iwusky
6. nov 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli nescu s mliekom a necelú lyžičku cukru :grinning:
6. nov 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok