• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hasli ale stale lepsie ako nic.....tak to budes predavat celkom zaujimavy tovar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veď práve iwus lepšie ako nič a bez peňazí ... a v potravinách som ešte nerobila, treba všetko vyskúšať, aspoň budem mať prehľad ako to tam chodí a či tam budem ešte niekedy nakupovať ... a super by to bolo, že to mám 10-15min do práce
6. nov 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasli gratulujem a ako hovorí iwuska lepšie ako nič :wink:

cica aj u nás bude v nedeľu vepřo, knedlo, zelo :grinning: zajtra asi spravím plnenú papriku
6. nov 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hasli...kazdu chvilu by som z tych syrov dzobala :grinning: :grinning: :grinning: ...ja syry zboznujeeeeeeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andy...super...tak si navzajom dame virtualne ochutnat, ze kto ma lepsie :grinning: :grinning: :grinning: ale knedlu kupujem :grinning:
6. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hasleerka - a ty ako ??? šla by si ???
trošku zmeny :slight_smile:))
a nemusis cestovat, ked to mas blizko ...
6. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cica inak toho sa bojím, bo ja syry tiež zbožňujem ... prejem tam celú výplatku

andy ešte negratuluj, až keď vám v pondelok poviem, že ma zobrali ... mám totiž čas na premyslenie a ony ešte tiež nejaké ženy oslovujú
6. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iiha haslerka..tak v pondelok budeme zapijat..dnes by sme mohli tiez ,hadam renka uleje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Reni, všetko najlepšie k meninám :wink:
Bola som v škole od rána. Auto som iba pristavila, mm už bol nachystaný a bežal na nočnú :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Stihla som sa iba spýtať, či deti jedli :pensive: Ale podľa všetkého nespali, lebo mrnčia jedno cez druhé :unamused:
Idem vás dočítať, lebo čítam iba raňajšie správy :sweat_smile:
6. nov 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hasli, negatulujem teraz, ale viem, že gratulovať budem :wink: , lebo Ťa zoberú :pensive: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky konecne vegetkujem :wink:
6. nov 2009 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emily....co si porabala cely den???
6. nov 2009 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

uz som domaaaaaa :grinning:

pijeme? co si date? idem si vas precitat :wink:
6. nov 2009 o 18:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dakujem vam vsetkym babulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
fernet s tonikom, vinko cervene, biele...nastavujte pohariky :grinning:
6. nov 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
haslerka drzim palce, aby ti to dobre dopadlo :wink: ...nevahaj a ber to :wink: , ze to mas na dve smeny, po osem hodin, to je uplne super :slight_smile: . Ved Tm a babka su doma, nie? tak o varovku mas postarane :wink:
6. nov 2009 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cicus jak furt tulala sa kade tade :grinning: :grinning: ked som isla za dokim pre papiere tak som este zasla ku kmotre a ta ze jej prisla poista na maleho na 26eur a to je uz vela a uz sa to zacalo volat kamoske ist pre nu zrusit zmluvu napisat novu a odviez kamoslu domou a potom som zasla k babke a asi po hodinke sme isli z mm na nakup :wink: tot vsjo :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Reni prosím si bavoráčik (_) :slight_smile:

Hasli ja som to asi zle čítala, ale určite to dobre dopadne a v pondelok budú len dobré správy :dizzy_face: :dizzy_face:

Emily si riadne rozbehaná :grinning:

Cicuš ja knedlu robím, ale teraz asi kúpim :wink: zaberie to menej času :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny podvecer :dizzy_face:
prave som dopiekla medvedie labky, kto si da? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
reni aj ja si prosim bavoracik (_) :slight_smile:
andy ty neprovokuj :angry: :grinning: aj cesto na strudlu robis, aj knedlu....no z teba musi mat tm radost, este povedz ze aj rezance robis domace a uz sa na teba ani nekuknem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: iba jednym ockom
6. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja si prosim fetnet ale cisty :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :dizzy_face:
6. nov 2009 o 19:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwus neboj rezance nerobím, :grinning: :grinning: hoci kedysi som mame musela pomáhať ich robiť, ale ani ona teraz už nerobí :grinning:
6. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Iba som pozdravila a musím sa venovať Lukymu.
Takže idem uspávať a zhasnúť PC
Zajtra sa ozvem a dočítam :pensive:
6. nov 2009 o 19:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bryyyyyyyyyyyyyy vecer:slight_smile:,ja si prosim cervene vinko-ciste
6. nov 2009 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no tusim si musim ist naliat sama:frowning2:
6. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

hašli, super sa teším s tebou...a držím palčeky :wink:

andy, takže už vieme čo budeme na stretku papať...domácu štrúdľu od andy :grinning:

my sme všetci nejakí chorľaví...Paťka má teplotu 38,5, mňa hrdlo bolí a trošken soplím, mm sa tiež na hrdlo sťažuje a Samko je asi najlepšie..ten už tak nekašle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halo halooo, kde ste ktoo? :confused:
6. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
(_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_) (_)

staciiii? kolko nas je?
adulka tento je pre teba (___) , ty potrebujes velky kahan, a ulievam ti rovno slivovicku, aby si vypalila vsetky bacile. Prosi si este niekto? :confused:
6. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dnes mi poslal MM sms k meninam :slight_smile: . Cenim si to uz len preto, ze ju poslal, lebo on SMS zasadne neposiela, a potom ma pobavil "podpis" ze ti praje milovany manzel :grinning: :grinning: :grinning:

no mm moze vlastne znamenat milovany manzel , nie? :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja uz som tu janko si nejak zvykol chodit na moj notas :angry: a teraz sa rozculuje lebo sa mu nejak rozutekal zverinec na farme :grinning: :grinning: tak cin cin
6. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
emily, aj mne zacalo vsetko na farme utekat, to ca ma zasa byt??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som tuuu,pijemee?/ dajte lebo ma s tej nasej malej porazi :grinning:
6. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok