Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂
lekynka
7. nov 2009
hasleerka :
Čistenie
Mnoho ľudí si mysli, že keď si urobia fľak na kravate, že je to navždy. Nie je to tak. Ak dostanete vodovú škvrnu na hodvábnu kravatu, nenechajte to usušiť a odstráňte to rýchlo kúskom rovnakého materiálu. Pri obtiažnosti odstránenia niektorých škvŕn, použite čajník. Držte poškvrnené miesto pred chrličom pary. Následne sa používa čistenie kvapalinou a kúskom rovnakého materiálu. Kravaty sú schopné rýchlo sa vysušiť a mnohé moderné syntetické látky je možné dokonca prať. V suchom čistení si musíte byť istí, že si vyberiete práčovňu so skúsenosťami v zaobchádzaní s kravatami. Treba brať pohľad na cvik v žehlení, kravata nemôže byť ožehlená úplne do plocha. Veľkú pozornosť a zručnosť vyžaduje hodváb na kravata.
renka9autor
7. nov 2009
dobryyyyy veceeeeeeer 😉
lekynka
7. nov 2009
pomohlo ???

tak uz idem dobru ... 😃
hasleerka
7. nov 2009
no leky dík za radu, ale ako mu toto mám posunúť 😞
hasleerka
7. nov 2009
leky už som mu to aj preposlala, to je super tento internet ... tak už nech číta a trápi sa on

renka čau ...ideš z práce???
renka9autor
7. nov 2009
nieee, mam volnooooo, aj zajtra aj v pondelok 🙂 , na buduci tyzden idem do roboty iba v utorok 🙂 🙂 🙂 , a potom nastupujem az na dalsi tyzden v stredu 🙂 🙂 🙂 .....sa tesim jak male decko, konecne si oddychnem 🙂 🙂 🙂
cica13
7. nov 2009
Nazdar reni x-)
cica13
7. nov 2009
Reni.....to je super take volno....aspon si riadne oddychnes a mozes pokladat parkety v domceku 😃
renka9autor
7. nov 2009
ahoooj cicusik, este nespis?
andreah70
7. nov 2009
ahoj reni to máš dobré také dlhé voľno 🙂
cica13
7. nov 2009
Reni...nespim...ved ja som nocna mora 😃
renka9autor
7. nov 2009
sme doma na 60%

ahoj cicus, mam napustit vanu??? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
andreah70
7. nov 2009
tak reni to nie je až také dobré, však len nedávno si písala že robíš 12 že máte veľa roboty =-)
andreah70
7. nov 2009
kočky idem do hajan dobrú nôcku 😉
renka9autor
7. nov 2009
ano, ale teraz panstvo zistilo, ze nam chyba jeden komponent, kt.ide na 80% dosiek, a za jeden den ho minieme 50 000 kusov :-| , a nemozu ho na celom svete zohnat :-p
renka9autor
7. nov 2009
dobru |-|
tatolu
8. nov 2009
Dobré ránko 😉
Vo Zvolene svieti slniečko 😉
lilu18
8. nov 2009
k obedu prajem dobru chut :-p 🙂

vcera sme boli na oslave ,vratili sme sa vecer,rychlo som urodu pooberala,postu kuk a zalahla 😃

idem pocitat co ste popisali 😎
lilu18
8. nov 2009
jejda...ste toho popisali 😃

adulka 😞 teplotkujete??rychlucko sa uzdravte cmuk cmuk :-o pre urychlenie

tatolu aka sikulka.Teda ja som za slobodna mala ine myslienky,nie pozemok kupovat 😃 ale teraz by sa zisiel

cica..roladicku som uz pochvalila vyzera suprova :-p aj ja do nej davam banan/mam len recept s bananom

idem docitat... 😃
cica13
8. nov 2009
Lilusik ahoj.....si ma mohla aspon pozdravit vecer na skype 😃 😃 😃
Pacil sa kamoske darcek?
lilu18
8. nov 2009
cicus ahojcek..no to teda netusim. Sice podakovala aj pochvalila ,ale ci sa jej ozaj pacil,neviem 😃 Este aj kyticu heno kupil,...ale sme sa objedli sladkosti a vivi ani domov nechcela tak sa jej pacilo.Ani sa nedivim,jej mala ma princeznovsku izbicku x-)
cica13
8. nov 2009
Lilu...sa ani nedivim, ze sa Vivke nechcelo ist z takej paradnej izbicky domov, fotecky si neurobila nejake?
lekynka
8. nov 2009
caute babulky : 😃 😃 😃

hasleerka napis či kravata uspela :-p
a ako dopadok kamos 😃

co ste fajne varili ???
urobte chutky 🙂 🙂
lekynka
8. nov 2009
lilu co si pekne kupila, ak smieme vediet 😃
lilu18
8. nov 2009
leky neviem ci fajne,ale take co najmenej pokazi ..darkovy kos a kvety 🙂

my este len ideme varit..zapekane spagety :-p
renka9autor
8. nov 2009
ahojte, robila som piskotovu torticku s jablckami , ako robila cica 🙂

kto ma chut , nech nastavi tanierik x-) x-) x-)
cica13
8. nov 2009
Leky ahoj, ja som si vcera navarila....takze dnes som iba zohrievala pecene masko, kapusta , knedla :-p
cica13
8. nov 2009
Reni, ja idem este len obedovat.....ale po obede si dam 🙂
renka9autor
8. nov 2009
cica, taky neskory obed? ja uz mam aj kavicku za sebou...ale boli ma hlava :-|
cica13
8. nov 2009
reni, my tak vzdy neskoro obedujeme, lebo ranajkujeme az okolo pol desiatej- desiatej... 😃 😃 😃