Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lekynka
7. nov 2009

hasleerka :
Čistenie
Mnoho ľudí si mysli, že keď si urobia fľak na kravate, že je to navždy. Nie je to tak. Ak dostanete vodovú škvrnu na hodvábnu kravatu, nenechajte to usušiť a odstráňte to rýchlo kúskom rovnakého materiálu. Pri obtiažnosti odstránenia niektorých škvŕn, použite čajník. Držte poškvrnené miesto pred chrličom pary. Následne sa používa čistenie kvapalinou a kúskom rovnakého materiálu. Kravaty sú schopné rýchlo sa vysušiť a mnohé moderné syntetické látky je možné dokonca prať. V suchom čistení si musíte byť istí, že si vyberiete práčovňu so skúsenosťami v zaobchádzaní s kravatami. Treba brať pohľad na cvik v žehlení, kravata nemôže byť ožehlená úplne do plocha. Veľkú pozornosť a zručnosť vyžaduje hodváb na kravata.

renka9
autor
7. nov 2009

dobryyyyy veceeeeeeer 😉

lekynka
7. nov 2009

pomohlo ???

tak uz idem dobru ... 😀

hasleerka
7. nov 2009

no leky dík za radu, ale ako mu toto mám posunúť ☹

hasleerka
7. nov 2009

leky už som mu to aj preposlala, to je super tento internet ... tak už nech číta a trápi sa on

renka čau ...ideš z práce???

renka9
autor
7. nov 2009

nieee, mam volnooooo, aj zajtra aj v pondelok 🙂 , na buduci tyzden idem do roboty iba v utorok 🙂 🙂 🙂 , a potom nastupujem az na dalsi tyzden v stredu 🙂 🙂 🙂 .....sa tesim jak male decko, konecne si oddychnem 🙂 🙂 🙂

cica13
7. nov 2009

Nazdar reni 😵

cica13
7. nov 2009

Reni.....to je super take volno....aspon si riadne oddychnes a mozes pokladat parkety v domceku 😀

renka9
autor
7. nov 2009

ahoooj cicusik, este nespis?

andreah70
7. nov 2009

ahoj reni to máš dobré také dlhé voľno 🙂

cica13
7. nov 2009

Reni...nespim...ved ja som nocna mora 😀

renka9
autor
7. nov 2009

sme doma na 60%

ahoj cicus, mam napustit vanu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
7. nov 2009

tak reni to nie je až také dobré, však len nedávno si písala že robíš 12 že máte veľa roboty 😕

andreah70
7. nov 2009

kočky idem do hajan dobrú nôcku 😉

renka9
autor
7. nov 2009

ano, ale teraz panstvo zistilo, ze nam chyba jeden komponent, kt.ide na 80% dosiek, a za jeden den ho minieme 50 000 kusov 😒 , a nemozu ho na celom svete zohnat 😝

renka9
autor
7. nov 2009

dobru 😔

tatolu
8. nov 2009

Dobré ránko 😉
Vo Zvolene svieti slniečko 😉

lilu18
8. nov 2009

k obedu prajem dobru chut 😝 🙂

vcera sme boli na oslave ,vratili sme sa vecer,rychlo som urodu pooberala,postu kuk a zalahla 😀

idem pocitat co ste popisali 😎

lilu18
8. nov 2009

jejda...ste toho popisali 😀

adulka ☹ teplotkujete??rychlucko sa uzdravte cmuk cmuk 😲 pre urychlenie

tatolu aka sikulka.Teda ja som za slobodna mala ine myslienky,nie pozemok kupovat 😀 ale teraz by sa zisiel

cica..roladicku som uz pochvalila vyzera suprova 😝 aj ja do nej davam banan/mam len recept s bananom

idem docitat... 😀

cica13
8. nov 2009

Lilusik ahoj.....si ma mohla aspon pozdravit vecer na skype 😀 😀 😀
Pacil sa kamoske darcek?

lilu18
8. nov 2009

cicus ahojcek..no to teda netusim. Sice podakovala aj pochvalila ,ale ci sa jej ozaj pacil,neviem 😀 Este aj kyticu heno kupil,...ale sme sa objedli sladkosti a vivi ani domov nechcela tak sa jej pacilo.Ani sa nedivim,jej mala ma princeznovsku izbicku 😵

cica13
8. nov 2009

Lilu...sa ani nedivim, ze sa Vivke nechcelo ist z takej paradnej izbicky domov, fotecky si neurobila nejake?

lekynka
8. nov 2009

caute babulky : 😀 😀 😀

hasleerka napis či kravata uspela 😝
a ako dopadok kamos 😀

co ste fajne varili ???
urobte chutky 🙂 🙂

lekynka
8. nov 2009

lilu co si pekne kupila, ak smieme vediet 😀

lilu18
8. nov 2009

leky neviem ci fajne,ale take co najmenej pokazi ..darkovy kos a kvety 🙂

my este len ideme varit..zapekane spagety 😝

renka9
autor
8. nov 2009

ahojte, robila som piskotovu torticku s jablckami , ako robila cica 🙂

kto ma chut , nech nastavi tanierik 😵 😵 😵

cica13
8. nov 2009

Leky ahoj, ja som si vcera navarila....takze dnes som iba zohrievala pecene masko, kapusta , knedla 😝

cica13
8. nov 2009

Reni, ja idem este len obedovat.....ale po obede si dam 🙂

renka9
autor
8. nov 2009

cica, taky neskory obed? ja uz mam aj kavicku za sebou...ale boli ma hlava 😒

cica13
8. nov 2009

reni, my tak vzdy neskoro obedujeme, lebo ranajkujeme az okolo pol desiatej- desiatej... 😀 😀 😀