• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hasleerka :
Čistenie
Mnoho ľudí si mysli, že keď si urobia fľak na kravate, že je to navždy. Nie je to tak. Ak dostanete vodovú škvrnu na hodvábnu kravatu, nenechajte to usušiť a odstráňte to rýchlo kúskom rovnakého materiálu. Pri obtiažnosti odstránenia niektorých škvŕn, použite čajník. Držte poškvrnené miesto pred chrličom pary. Následne sa používa čistenie kvapalinou a kúskom rovnakého materiálu. Kravaty sú schopné rýchlo sa vysušiť a mnohé moderné syntetické látky je možné dokonca prať. V suchom čistení si musíte byť istí, že si vyberiete práčovňu so skúsenosťami v zaobchádzaní s kravatami. Treba brať pohľad na cvik v žehlení, kravata nemôže byť ožehlená úplne do plocha. Veľkú pozornosť a zručnosť vyžaduje hodváb na kravata.
7. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobryyyyy veceeeeeeer :wink:
7. nov 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomohlo ???

tak uz idem dobru ... :grinning:
no leky dík za radu, ale ako mu toto mám posunúť :frowning2:
leky už som mu to aj preposlala, to je super tento internet ... tak už nech číta a trápi sa on

renka čau ...ideš z práce???
7. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nieee, mam volnooooo, aj zajtra aj v pondelok :slight_smile: , na buduci tyzden idem do roboty iba v utorok :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a potom nastupujem az na dalsi tyzden v stredu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....sa tesim jak male decko, konecne si oddychnem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nazdar reni :dizzy_face:
7. nov 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni.....to je super take volno....aspon si riadne oddychnes a mozes pokladat parkety v domceku :grinning:
7. nov 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoooj cicusik, este nespis?
7. nov 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj reni to máš dobré také dlhé voľno :slight_smile:
7. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni...nespim...ved ja som nocna mora :grinning:
7. nov 2009 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sme doma na 60%

ahoj cicus, mam napustit vanu??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak reni to nie je až také dobré, však len nedávno si písala že robíš 12 že máte veľa roboty :confused:
7. nov 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky idem do hajan dobrú nôcku :wink:
7. nov 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, ale teraz panstvo zistilo, ze nam chyba jeden komponent, kt.ide na 80% dosiek, a za jeden den ho minieme 50 000 kusov :unamused: , a nemozu ho na celom svete zohnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru :pensive:
8. nov 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Vo Zvolene svieti slniečko :wink:
8. nov 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k obedu prajem dobru chut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

vcera sme boli na oslave ,vratili sme sa vecer,rychlo som urodu pooberala,postu kuk a zalahla :grinning:

idem pocitat co ste popisali :sunglasses:
8. nov 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jejda...ste toho popisali :grinning:

adulka :frowning2: teplotkujete??rychlucko sa uzdravte cmuk cmuk :astonished: pre urychlenie

tatolu aka sikulka.Teda ja som za slobodna mala ine myslienky,nie pozemok kupovat :grinning: ale teraz by sa zisiel

cica..roladicku som uz pochvalila vyzera suprova :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja do nej davam banan/mam len recept s bananom

idem docitat... :grinning:
8. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik ahoj.....si ma mohla aspon pozdravit vecer na skype :grinning: :grinning: :grinning:
Pacil sa kamoske darcek?
8. nov 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ahojcek..no to teda netusim. Sice podakovala aj pochvalila ,ale ci sa jej ozaj pacil,neviem :grinning: Este aj kyticu heno kupil,...ale sme sa objedli sladkosti a vivi ani domov nechcela tak sa jej pacilo.Ani sa nedivim,jej mala ma princeznovsku izbicku :dizzy_face:
8. nov 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...sa ani nedivim, ze sa Vivke nechcelo ist z takej paradnej izbicky domov, fotecky si neurobila nejake?
8. nov 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky : :grinning: :grinning: :grinning:

hasleerka napis či kravata uspela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ako dopadok kamos :grinning:

co ste fajne varili ???
urobte chutky :slight_smile: :slight_smile:
8. nov 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu co si pekne kupila, ak smieme vediet :grinning:
8. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leky neviem ci fajne,ale take co najmenej pokazi ..darkovy kos a kvety :slight_smile:

my este len ideme varit..zapekane spagety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, robila som piskotovu torticku s jablckami , ako robila cica :slight_smile:

kto ma chut , nech nastavi tanierik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. nov 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Leky ahoj, ja som si vcera navarila....takze dnes som iba zohrievala pecene masko, kapusta , knedla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. nov 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, ja idem este len obedovat.....ale po obede si dam :slight_smile:
8. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, taky neskory obed? ja uz mam aj kavicku za sebou...ale boli ma hlava :unamused:
8. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, my tak vzdy neskoro obedujeme, lebo ranajkujeme az okolo pol desiatej- desiatej... :grinning: :grinning: :grinning:
8. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok