• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Idem uspať dievčata a dohodnúť sa zostaršími chcú isť na disko ešte sa stavím :wink:
11. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissi vitaj :wink:
Takže 2 x dvojičky :wink: Nebála si sa otehotnieť znova, resp. nebála si sa ďalších dvojičiek :confused:
No aspon tu nie som s dvojkami sama :dizzy_face:
11. nov 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte hviezdy :grinning:

Sisi vitaj medzi nami...to je odvaha po dvoch dvojickach piate babo :dizzy_face:

Hasli...vy tusim mate tie lapacinky tusim 3x do tyzdna :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka ja som tiež kedysi viac čítavala ... ale teraz mám zase rozčítanú Fieldingovú - Až na dno ... tiež som bola schopná aj do dvoch v noci čítať ... koľko platíte za knižnicu???

inak to by ma naštvalo, že ma dokyna zavolá, čakám a nakoniec som tam zbytočne

emily to bude nejaké znamenie, že sem prišli tehulky, určite sa to už aj na teba nalepí
11. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš nie neboj, tento týždeň už nebudú až budúci :grinning:

sissi a už je isté že máš v brušku len jedno mimčo???
11. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haski tiez ma to napadlo ze to stastie mozno uz spadne aj na vola :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:

vítam novú mamičku :slight_smile:

hasli aj ja si prosím palacinku :grinning:
11. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som tu herečky odkvecli hneď :grinning: prečítala som im jednu rozprávku porozpravala o bábätku v brušku ako každý večer a spali :dizzy_face: Kubko a Nika šli na disko spolu o 22:00 majú byť doma tak mám chvíľu čas pre seba :dizzy_face: ocina máme v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tatolu ďakujem vidím,že máme dvojky skoro rovnako staré :dizzy_face:
hasleerka na 100% je tam jedno a na 90% dievčatko :slight_smile:
andreah ďakujem :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ešte sú, som si nechala na raňajky, tak ti nadelím ... a boli asi výborné, mm vrátil úplne čistý tanierik, rovno do linky by som ho mohla dať :grinning:
11. nov 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len na skok :slight_smile:
stupidQ6 vitaj :wink: vidím,že si z TR priamo? :confused: Dcéra mi tam chodí prvý rok na strednu je tam aj na internáte - PaSa :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééj dvojky su krááásne :dizzy_face: Idem kuk panelák :wink:
11. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejbyna
ďakujem áno som priamo z TR ale už len chvíľu a ideme bývať do domu do ZA :dizzy_face: PaSu poznám moja dcéra tam chce ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes: len nechcem moc aby šla na internát keď už budeme v ZA.Ďakujem za dvojky ty maš nádhernú bambulečku buchtičku :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissi a to už chodia na disko a ešte cez týždeň???
11. nov 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo ..kto tu?? :slight_smile:

bejby //huraaa uz ste domka. gratulujem zo srdca vsetko dobre prajem malinkej a mamine vela mliecka cmuk :astonished:

sisi//vitam ta a teda s tvojim vyzorom kludne na tu discu mozes s niki a kubkom :grinning: tiez by som sla ale uz nezapadnem :grinning:
11. nov 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chodia chodia to majú ale internátnu su tam pani vychovávateľky z intráku chodia takto už od septembra v škole nie su problemy tak nemam dôvod im to zakázať :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ďakujem :grinning: ja mám aj chuť ísť len muž ma vždy v stredu nočnú ako naschvál :angry: :grinning:
11. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kukáte modré z neba, tie detičky sú úžasné ... normálne plačem ... ja si fakt to jedno baby ešte poriešim
11. nov 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ,nezakazuj. zakazane najviac chuti :grinning: ved aj my sme boli deti a este si nieco snad pamatame :grinning:
11. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som to zapla až zimomriavky len vidím tie detičky krásne ani neviem o čo tam ide? :confused:
11. nov 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka :dizzy_face: ved treba este chlapca zamiesat :grinning: inak nekukam mm nieco ine pozera
11. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisi ano je to ona :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásna rodinka :dizzy_face:
11. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisii veru tak je to ona ... úžasní sú :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisi....hej, je to ta mamina, som vedela, ze som ju na konovi videla, som sa chcela pustit do haldania, ale predbehla si ma :grinning:

Lilusik ahoj :slight_smile:
11. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo to kukáte?
Ja mám teraz slabý net, tak mi nejde otvoriť ten link od Sissi a TV nepozerám. :cry:
11. nov 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu....Modre z neba :wink:
11. nov 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cicusik
11. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu...si sa nam flakala cely den, alebo si mala net vypadnuty? :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj Sissi, aké meno dáte malej?
&vidím, že tie dve dievky majú na L, ale tí starší nemajú na rovnaké začiatočné písmenko :wink:

No dobre. Možno si Modré z neba pozriem zajtra na nete aj aj tie fotky kuknem, keď tu sa mi nedá :angry:
11. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok