Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

blazka24
13. nov 2009

cica pardon tak sa ospravedlňujem 😀

bejbyna
13. nov 2009

sissi odkážem jej 😉 a budem sa tešiť 😵 😵 😵 😵

stupidq6
13. nov 2009

bejby aj ja sa teším 🙂 bude nám veselo staršie decka si budu určite rozumieť su rovnako staré 😵 drobci tiež a dvojky si vystačia 🙂 ak by som teraz niekedy šla do ZA tak sa ozvem a môžme už teraz skočiť na kafé 😉

bejbyna
13. nov 2009

😵 to by bolo supiš 😵 no decka uvidíme či si budu rozumieť bolo by super 🙂
Moje decka sú taký hip-hoperkovia 😀 😀

lilu18
13. nov 2009

caute..to co tu rozoberate?/ prehodte list 😕

mate kapustnicu?/normalnu vianocnu??mnam ,si prosim 😝

emily333
13. nov 2009

lilu skade si nabrala kapustnicu ? ja som len dnes nalozila 😀 😀

stupidq6
13. nov 2009

hovoríš o Nikole? 😀 😀 pošlem ti IP s mojim tel číslom 😉 😵 aaaaa hneď buduci tyždeň dáme fajčo 😉

hasleerka
13. nov 2009

renka môžu byť tvarohové buchty, mm mi doniesol z roboty

stupidq6
13. nov 2009

fajčo 😀 😀 😀 😀 😀 ale čo 😀 chcela som napísať kafčo 😉 😀 😀 😀

blazka24
13. nov 2009

lilu a čo si? vianoce ešte nie sú, jasné že nemám 🙂

bejbyna tak ako si sa rozhodla predsa pôjdeš s malou von?

lilu18
13. nov 2009

emily ved si spominala tak som myslela ze uz bude 😀

stupidq6
13. nov 2009

Vianoce ani nehovorte 😅 ja nemám ani jeden darček nič vôbec nič 😔

bejbyna
13. nov 2009

môžme dať aj fajčo 😉 😀 ale nie jasne budem rada ak dobehneš 🙂 ja budem celé dni s malou sama Simča na intraku Jurko v škole po škole lieta tade kade muž stále v práci hrôôôza 😅
blazi áno pôjdeme na chvíľu sa vyvetrať 😵
Vianoce?Ja tiež nič nemám 😅

bejbyna
13. nov 2009

Idem už makať 😉 ahojteeeee 🙂

emily333
13. nov 2009

ani ja este nemam darceky ☹ v nedelu ideme do Ke, mm si ide asi nejake vrtacky kuknut a ja zajdem ku sesterke na kafco ale este si mam daco vymysliet co by mi mm mal kupit asi bude super vyplata zajtra 😀 😀

lilu18
13. nov 2009

a ja uz mam..kuchynka prisla huraaaa

hasleerka
13. nov 2009

tak ja už mám naškrečkovanú aspoň polovicu darčekov ... druhá polovica bude ak čosi zarobím

renka9
autor
13. nov 2009

haslerka buchty eee 😝 , dakujem

myslela som nejaku supis maskrtku, ale uz ma presla chut, som zozrala ja tu horalku, a volako tlaci

blazka24
13. nov 2009

tak ja som sa rozhodla už si spísať darčekový papier - tak mi to pripomenula segra, tam si odškrkáva komu čo kúpila a má svatý pokoj a nič nezabudne......
ale čo sa nestalo, našla som ťahák zo školy hehehe som dobrá nie?

stupidq6
13. nov 2009

No ja neviem,že čo kupovať 😒 asi oblečenie a prachy im dám alebo čo tým veľkým neviem.A babám asi nejake bábiky tiež oblečenie a potrebujeme sánky nič ine ma nenapadá dajte tip 😎

emily333
13. nov 2009

hasli a ako v hyperke? 😉 mm prave niekto volal zo zvolenskej hyperky a chceli nejaku pani asi sa sekli z cislom 😀 😀

renka9
autor
13. nov 2009

jauz mam na 50% kupene, vacsinou oblecko, a kristinke karaoke

hasleerka
13. nov 2009

blazka aj ja mám taký zoznam, keď niečo kúpim vyškrtnem ... len horšie je že tam furt čosi nové doplňam

emily ešte nerobím, to by som vám už povedala ... zajtra idem za vedúcou, že aké smeny mi vymyslela tak hneď potom vám napíšem

renka9
autor
13. nov 2009

nejak sa mi tu meni pismo, aj vam? alebo to mi blbne PC?

hasleerka
13. nov 2009

a čo sa ti zväčšuje ?? mne ide OK

stupidq6
13. nov 2009

Baby vám už decka spia??Ja sa cítim ako v ZOO 😅 reve tu hudba decka sa naháňajú rehocu baby preliezaju postieľky skákali po posteli a to som povedala Nike a Kuboci nech ich uspia 😅

stupidq6
13. nov 2009

bože Kubovi 😉

stupidq6
13. nov 2009

Nika chce ísť k PC pustim ju sem na chvíľu zatiaľ idem uspať baby pá 😉

emily333
13. nov 2009

hasli mala si si ten zoznam napisat na taky malinky papierik ako na tahak a tam uz malo co dopises 😀 😀

hasleerka
13. nov 2009

sissi moje už od pol9 chrapkajú ... emily to by som tým mojím nezbedám neurobila ... ja sa furt vyhrážam že nič nedostanú, ale furt špekulujem a snorím čo im dokupovať