Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
15. nov 2009

Neviem tam dať tú fotku.Horko-ťažko sa mi to podarilo ju tam dať a napísalo mi že je moc veľká a neviem ako ju zmenšiť.Asi musím počkať na odborníka,ja som len začiatočník čo sa týka PC.

stupidq6
15. nov 2009

Ahojte my pozerame akurat sme baby preniesli do postielok Nika sa už odobrala do postele,že si to v deckej dopozerá ešte nech kubo ide a máme obývačku pre seba 😵 😀

tatolu
15. nov 2009

Čavesko.
Ja som toho tak veeeeľa postláčala a potočila, že som si to stále zmenšovala. A stále to mám malé 😢 Najhoršie, že vôbec nevime čím 😔

No Douglas, to muselo byť ťažké mať hneď po roku ďalšie 😉. Môj najstarší mal rok a 4 mesiace, tak aspon bol o niečo starší 😔

Doseti, takže každé 4 roky? No pjekne plánované 😅

Mm pustil nejaký film na PC, na chvíľu ma po skončení pustil a už tu sedká a čaká, že kedy skončím 😉 😀 Chúďiatko, dve nočné za sebou mu nestačili 😝

tatolu
15. nov 2009

Dosi, ja fotku upravím ešte v PC. Keď si na fotku kliknem myslím, že pravou myšou, zobrazí sa mi ponuka, napíšem upraviť a potom si vyberiem Obrázok - Upraviť alebo skosiť a tam namiesto tých 100viek dám 30tky 😉
Ak máš slovenskú verziu, hádam som pomohla 😵

hasleerka
15. nov 2009

sissi a dvojky spia s vami v spálni???

tatolu ešte ho k PC nepúšťaj 😉

tatolu
15. nov 2009

však on nechce k PC 😀

hasli, my napr. všetci spíme v jednej izbe 😉 Ale Sissi som pochopila tak, že dvojky zaspia na gauči v obývke a potom ich prenesú do izby. Písala niečo o spálni? Idem kuk 😉

hasleerka
15. nov 2009

no ja zase zmenšujem fotky cez irfanwiev

tatolu
15. nov 2009

Sissy, ale vy už nemusíte nič zarábať 😀

tatolu
15. nov 2009

hasli, takže spolu?
Ideme tu asi iba my dve klábosiť.
No neviem, či mi mm nepríde znovu povedať, že on ide spať 😅

renka9
autor
15. nov 2009

dobry vecer 😵 hasli, dufam, ze sa neprestanes so mnou kamosit....som z dzedziny 😀 ...hnoj vykydany 😀 😀 😀 😝

hasleerka
15. nov 2009

tatolu nepíše, preto som sa pýtala, že či potom spia s nimi v spálni??? prípadne či už v detskej???

môj má smolu, môže vykríkať z pracovne koľko chcem, ja som pokazená 😀 😀 😀

andreah70
15. nov 2009

ahojte 🙂

tatotu stlač ctrl a toč kolečkom na myši 😉

tatolu
15. nov 2009

Ja som tam tiež nakukla, keď som videla nik hasleerky 😉
Ale pozrela som iba posledné 2-3 príspevky. Nezdá sa mi, žeby hasli mala niečo proti dzedzine 😉. Lebo aj ja som sa tam nasťahovala. Hnoj nemáme zatiaľ ale bordelu zo stavby áno 😀

bodka13
15. nov 2009

brý večer 🙂

hasler 😀 😀 😀 veď choď do servisu 😀 😀 😀

stupidq6
15. nov 2009

hasleerka ešte sú s nami v spálne ale v novom už majú svoju izbičku zariadenú 😵

tatolu
15. nov 2009

Jáj vďaka Andreah. Vedela som, že niečo sa stláča 😀
Musím ale skúsiť zajtra, lebo to je na tom druhom PC, také blbé 😔

stupidq6
15. nov 2009

ja práve rozmýšlam,že ako to budem robiť keď sa narodí drobec keď budem chodiť von to bude s kočíkom za nimi behať nič moc 😒

doseti
15. nov 2009

No skúšala som to doteraz ale nejde mi to a bojím sa aby som to nezmazala úplne.Skúšala som aj založiť album na MK ale všetky fotky mám veľké a tam len do 700kb.Však príde M a budem múdrejšia.

tatolu
15. nov 2009

hihi Sissi, kúp im tie traky 😉
Minule som čítala, že existujú aj pre dvojky.

Bodi, prečo má ísť hasli do servisu? Niečo som prehliadla?

Ináč, ešte som sa chcela spýtať. K zubárovi sa chodí na preventívku každý rok a s STK každé dva?

bodka13
15. nov 2009

sisi..krásne fotky s bruškom 😵 😵 😵

stupidq6
15. nov 2009

doseti skús si ich zmenšiť v nejakom programe nemáš v PC?alebo malování?

hasleerka
15. nov 2009

tatolu si ich tu všetky privolala späť, už nie sme samé 😀 😀 😀

renka ved som písala že mám kámošku též na dzedzine a sme super naj ... ale to čo sa tam už píše, to ma vytáča

doseti vydržíme kým príde tm a potom sa nám ukážeš v celej kráse

hasleerka
15. nov 2009

tatolu lebo som písala že som pokazená a že mm môže vykríkať zo spálne koľko chce 😀 😀 😀

stupidq6
15. nov 2009

tatolu ďík za super tip 😵
bodka ďakujeeeeeeem 😵

doseti
15. nov 2009

Ináč som blondýna(cha-cha-cha).Sranda musí byť.
Ale to asi nebude tým.

hasleerka
15. nov 2009

bodka bola si dnes v práci???

ozaj ja už budem v stredu žienka za pultom 😉

renka9
autor
15. nov 2009

tatolu, ja viem, ze hasli nema nic proti dedine...ved ona vie ako som to myslela...ze hasli 😀 😀 😀

tatolu
15. nov 2009

hasli, vy máte oddelené spálne 😕 😀

andreah70
15. nov 2009

hasli keď pôjdem cez Považskú skočím si k tebe nakúpiť 😀 😀 dúfam že mi niečo odložíš pod pultom 😀 😀

tatolu
15. nov 2009

viete ako mi je dnes s vami výborne?
Iba sa tak prismievam 😵 😵 😵