• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
dobre ranko babiky.vyspinkano :zipper_mouth: tu leje uz treti den v kuse je to na zblbnutie,ja uz mam kavu za sebou,poslala som chalanou do skoly,smoulinka spi tak si asi k nej lahnem :wink:

zuzi ti si kedy isla spat,ked o 23:04 si isla umyvat dlazku,spala si vobec :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kde to pracujes ze stavas tak skoro
22. jún 2009 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Babacik, ešte si išla búvať? Mne sa to podarilo asi 1x od kedy je Adamko na svete... :grinning:
22. jún 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prisla som si k vam vipit kavu u nas svieti slniecko :wink:
22. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, to naozaj slniečko? U nás je zima a riadná...
22. jún 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, som vás konečne dočítala :grinning:
aj u nás už štvrtý deň prší, dáždik mi nevadí len tá kosa :angry: a to máme zajtra gulášik z roboty :confounded:
22. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano svieti a ostatne babenky este hajkajuu? :wink:
22. jún 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme vstali ranajky mame za sebou a ideme nakupovat,isla neskoro spinkat tak si dnes trosku viac pospala :wink: :wink: tak to vam zavidim slniecko :pensive:
22. jún 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky....u nas je zamracene a zimaaaaaa...14 stupnov...brrrrr... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prefotila som vam fotky, ked bol Filip malinky.....boze, kde su tie casy... :cry: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2924114&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
22. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu je pod mrakom..zatiaľ neprší

my sme už doktorku obehli s Paťkou...že to nemá až také hrozné..ale nechala ju doma.... stále má hlas trošku zatiahnutý, sople a kašel...tak nech poodychuje..ale ešte ju beriem na jednu hodinu odpovedať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooo hviezdy, hlasim sa aj jua, uz som po praci-aj po domacej :grinning: a uz oddyskujem :grinning:

babacik, spinkala som ,ale isla som spat o jednej a o pol tretej som uz hore a upratujem tri zubne ambulancie,tak chodim tak skoro ,lebo sa striedam s mojim muzom, ja pridem domov a on odchadza do prace :grinning: a navyse mi to aj vyhovuje, deti idu do skoly,tak budem mat cas venovat sa im :wink:

iwusiiiiiiiiiiik, emily-ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: adulik aj ty- zdravim,ak som na nejaku hviezdu zabudla, tak sa ospravedlnujem a hadam to mam prepacene,ale v kazdom pripade zdravim kazdu konikovu hviezdu :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuuuuuuš krásny chlapček je ten moj zaťko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
adulka ahoj :dizzy_face:
22. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...Filip je tiez stale zachripnuty, ale nic ho neboli, ani nekasle, ani nesopli..... :confused: :confused:
22. jún 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik, posielala som ti na mail viac fotiek a zasa nedorucilo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: poslem ti cez skype
22. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicusiiiik, to mi hovor, vcera som porodila oboch a uz to papuluje :grinning: ,tak drzim skratka :wink: ,ale na nich je vidiet ako my starneme :grinning: ,aj ked ja som stale mlada krasna ,mudra :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som nahadzala do pracky a teraz copy rustinu knihu aspon si uetrim nejake to eur :wink:
iwusiiiiiiiiiik :angry: :angry: :angry: si ma prehliadla, ci co?vednie som chrdus :grinning:
zuziiiiiiiiii ale tvoj príspevok tam ešte nebol keď som ja písala, adulka bola posledná :confounded:
tak ťa po dlhej dobe zdravííííííííííím, sme sa tu akosi míňali
22. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konwcnw som kukla filiapko aky zlatunkyyy :wink:
22. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne pisem ako tatar :angry:
22. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily-to ta rustina :grinning: :grinning: :grinning:

iwusiiik, to ja len tak ,neboj,ale konecne mam klud a mozem v klude konikovat :grinning: :grinning: :grinning:

od zajtra tu mam zase noclaznikov,uz mi to ide na nervy :angry: :angry: ,ale co nespravis pre rodinu, ze? :wink:
22. jún 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím všetky čo prišli po mne :grinning:

cicuš Filipko bol fakt kráásne bábatko ..a teraz je z neho veľký fešák :slight_smile:

baby ja neviem či aj na mňa niečo nelezie...normálne ma začínajú nohy ruky bolieť...a v sobotu máme tú stretávku zo ZS ...a to som takto dopadla na jeseň keď sme stretávku mali zo strednej...hrozne som ochorela :unamused:
22. jún 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliiik, to chce horucu vanu a paralen alebo ibalgin, ja takto liecim kazdu pliagu,tam ju vyvriet :grinning: :grinning: :grinning:
a inak ,aj ja ta zdravim :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik skus si kupit homeopatika mali by zabrat :wink:
22. jún 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj díky kočky...ale mňa keď niečo chmatne..tak mi nič nepomáha..a homeopatiká vôbec.... ale skúsim si modafen alebo niečo podobné kúpiť v lekárni...len ma bolia aj mandle...tak nejaký jox alebo niečo podobné k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...nasad si vysoke davky Celaskonu, mne tiez vcera bolo divne, uz som MM nadavala, ze ma nakazil a Celaskon to stiahol :slight_smile:

Emily...aj ja obcas pisem ako madar... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi, to ako casto mavas noclaznikov?
22. jún 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus ked ja chcem byt sikovna tak jednou rukou tu tukam a druhov drzim knihu na copirke, este jedna rucka by mi teraz bodla :grinning:
22. jún 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus,ja mavam noclaznikov od utorka do piatka a kazdy tyzden :frowning2: ,ale je to svagor z kysuc,ten robi v blave,tak ho tu mam, stale a teraz pride aj jeho sestra a ked nie ona, tak tu mam neter z kysuc aj so spoluziakom,tak sa mam co obracat :slight_smile:
22. jún 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tak mňa by to asi nebavilo stále niekoho mať, nepoviem keď ti príde návšteva, ale takto často? však to žiadne súkromie nemáte :confounded:
22. jún 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok