• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
my chceme kupit krbove kachle, neviete o niecom lacnom? :wink:
16. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni a nerobí krb?
16. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papame spagety, deti s grankom, ja so smesou na spageti, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nalozim vam? :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:
reni Vasilkova ma novu knizku??????? tak to si ma straaaaasne potesila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja som od nej precitala vsetky okrem prvej - t :dizzy_face: u nemozem zohnat :confounded: ked budes vediet nazov daj vediet :slight_smile:
a krbove kachle sme my kupovali v Polsku, tam vydu lacnejsie
hasli gratulujem k novej praci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, na krb momentalne nemame, vysiel by nas 30.000korun a vyssie. Krbove kachle su taka nehrada, mne sa to moc nepaci, ale co uz.

iwi, hod foto tvojich kachiel :wink:
16. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni nemám prehlad čo koľko stojí ... veru by somrada videla takú fotku, iwus ukáž .. iwus a ked k tebe prídem knižku ti donesiem, tuším ju mám
16. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni ja som ta zle pochopila :unamused: ja som myslela klasicku krbovu vlozku....nas vysla pred vyse 2 rokmi na 26 tis. a to je ta kvalitnejsia, teraz stoja menej
16. nov 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasliiiiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akkurát kukám na nete vasilkovú, tento rok jej vyšla kniha Klamstvá ... čítala si tú Rozbité šťastie???
16. nov 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli a da sa objednat?
ano tu som citala :slight_smile:
16. nov 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte uz aj ja som tu sme boli na navsteve a tomu mm ponukli poldecko domacej a na spode flasi boli muchy no ja som hned protestovala ze mm toto pit nebude a moj stary si myslel ze si robime srandy ale hned dali inu flasu :dizzy_face: :dizzy_face: .Adulik samkovi posielam cmuky, to je faj ze uz je domka :wink:
16. nov 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, si ma predbehla :grinning:

iwi, mm mi hovoril, aby som pokukala po nete, nejaku lacnejsiu krbovu vlozku,ze mozno niekto predava, ale nemam na to cas. No a na normalny krb momentalne nemame :unamused:
16. nov 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni a je problém ho dorobiť potom a dovtedy kúriť plynom ... a nevieš koľko je tam poštovné pri tých knihách, možno by to nebolo zlé aj objednať
16. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, nie je problem, ved to chceme, dorobime potom, len kedy :unamused: , zatial nam postacia len tie krbovky, ved plyn budeme mat....zas tak ako tatolu to nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ved co by som varila na starom sporaku a kazdy den zakladala ohen???? nieeeeee....krbove kachle chceme len do obyvacky, len tak, nie preto, ze by sme s tym vykurili cely dom, a este aj varili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7178934

babule toto strasne chcem pre Angeliku, len 400 korun sa mi zda vela nato, ze to nie je funglac :unamused:
16. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, toto je pre teba, aby si mala predstavu ako vyzeraju krbove kachle, pozri si aj stvrtu stranku, aj tam sa mi pacia

http://www.ckdmarket.sk/inshop/krby-kotle/krbove-kachle-strana-2/
16. nov 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte, som dnes konecne aj ja zacala citat tu Vasilkovu-.....Mama pre Veroniku....asi pol roka ju mam kupenu a stale neni cas :grinning: :grinning: :grinning:

Tatolu...my sme mali taku piecku na zahori dokym sme nezacali prerabat, starenka si s nou v zime aj prikurovala, i ked mala gamatky....ja som tam tiez ako decko rada prikladala drievka :grinning: :grinning:
16. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj cicus, kamoska pre dnesok :grinning:

hasli, kde si sa stratila? :confused:
16. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni ahoj....kamoska dnesna moja :dizzy_face:
16. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa na chvíľu odmlčala ... robila som mm večeru aj deťom ... idem kuknúť tie kachle

cica renka a vy dve ste sa ako skámošili, aj ja chcem byť na FB čiasi kámoška :frowning2:
16. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni o krbe mám predstavu bo ho má kámoška, ale pekne s ním vykúri dom .... ten má v obyvke a tiež varí na plyňáku
16. nov 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni tie kachle vyzerajú dobre, ale to je tiež riadna pálka

cica aké máme spoločné spomienky ... to asi preto chodíme teraz aj spolu vešať :grinning: :grinning: :grinning: aj si skúšala tie drievka sekať ... mne dal dedko sekeru do ruky, ale tuším mi to nešlo, alebo sa bál až si ruku neodtnem
16. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá som tuneky po dlhom čase :grinning:
malý uspatý a počúvam v pozadí super star, horor škoda že nie je funkcia fanúšička - to by bolo zárobkov krikom :grinning:
16. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence
ja som tu len večer aj to nie vždy,takže cez deň vôbec.Ďakujem za privítanie aj ostatným maminám.Dnes u doktorky dve deti mi ochoreli,najstarší a najmladší,fest veľa ľudí tam bolo,majú hrdlá zapálené a Domčo aj priedušky.Hlavne,že mali chrípkové prázd. v piatok a dneska a teraz to naňho prišlo.
Iwuska ty si z Námestova?
16. nov 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, ja som kalala drievka o 106 :grinning:
16. nov 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doseti ano :dizzy_face:
16. nov 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee :slight_smile:
Doseti...detickam prajem skore uzdravneie!!! :dizzy_face:
tak my máme ísť na očkovanie vo štvrtok ale zavolám doktorke, ak by tam mala mať veľa ľudí chorých tak nehrozí že tam pôjdem s krpcom :angry:
16. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok