• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Ahojte :dizzy_face:

Ivi, jaternice aj ja lubim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Emily a vy co davate do krvavniciek?? My tiez krv.....

Bejby, ved ti dojde delegacia....tak musis nachystat :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahooooj Cicuš...už ti je lepšie :confused:
18. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stupi neboj, aj to tak vzdy s buchtami riesim :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka ahoj, stale sa citim ako zbity pes :grinning:
18. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejby ja som ti vravela neupratuj :grinning: sa naupratuješ keď odídeme :sweat_smile:
18. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :grinning: :grinning: :grinning: a to nie som ani chorá...nechce sa mi ani dýchať :unamused:

som sa dnes dobre vytočila :angry: :angry: :angry: ...z plynární nám poslali nedoplatok z roku 2006 :confused: :confused: :confused: hlavne,že každý rok robia vyučtovanie :angry: :angry: :angry:
18. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za rok 2006????? Co tam spali vtedy na Vavrinoch????
18. nov 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem :angry: :angry: :angry: som najprv na to kukala že čo som im v júni nezaplatila-tak som pozrela zloženky a všetko mi sedelo....čítam to ešte raz a tam rok 2006 :confused: :confused: :confused:

idem pre krpatého :dizzy_face: Maťko je už doma :dizzy_face:
18. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja som musela Tvoj príspevok 2 x pozrieť :wink: 1 x som čítala, že ideš do suseda a to si písala, že do suda (v predchádzajúcom príspevku Iwus písala, že dvom sa lepšie lieči, prípadne s kapustou :grinning: )

U nás sa dnes tak klasicky nevarilo. Všetko bolo zo včera. Iba som upiekla mäso drahému na zajtra na obed. On kúpi mäso a nechá v chladničke. :angry:

Sisi, Tebe sa deti hrajú samé? Ja ich mám večne pri nohách a Tomi sa vždy na ruky pýta :unamused:
18. nov 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu áno prehrajú sa :slight_smile: baby ja frčím baby už papajú a ideme rýchlo lebo sme sa dohohli na 4 kým tam prídeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ozvem sa večer páá :wink:
18. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto ma co znamenat :confounded: su sup na prvu stranu
18. nov 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem si vás prečítať :slight_smile:
18. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu, Samko je už lepšie, ale s tým chodením..to je trošku biednejšie..asi sa mu ešte hlávka moce

hašli, tak o chvíľku máš asi prvý deň za sebou :wink:

iwuška, aj teba chytá chorôbka? skoré uzzdravenie prajeme :slight_smile: :slight_smile:

andy, zlaté deťúrence a ty kočica...by ti šiklo ešte také drobča :wink:
18. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahoj :dizzy_face: konecne sme sa po dlhej dobe stretli :dizzy_face:
18. nov 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
adulka som rada že Samkovi je lepšie, ale teda aj tak ho to riadne draplo, keď chudáčik ešte chodiť nevládze :frowning2:
a čo sa týka toho drobca ty nevidíš to číslo za mojim nickom to je rok môjho narodenia :unamused: takže už by som bola taká postaršia mamina :grinning: ja to s radosťou nechám mladším :grinning:
18. nov 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence idem do obchodu s ujom Bodkom,lebo nemáme ani kúsok chleba :frowning2: a neposlušíci len teraz dorobili úlohy :angry:

diktujte čo vám kúpim :grinning: :grinning: :grinning:
18. nov 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka :confused: už si OFF ? :confused: :frowning2: :frowning2:
18. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, aj ja sa teším na leto..v rodine nám dve deťúrence pribudnú :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bodečka ahoj :slight_smile: ja by som ti teda riadny zoznamisko napísala :grinning:
18. nov 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooooooože prišla som neskoro :angry: bodka už určite odišla do obchodu :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a ja som chcela aby mi nakúpila :grinning: :grinning: no nič budem musieť ísť zajtra sama :angry:
inak to máš super že je tm ochotný chodiť s tebou do obchodu môj teda nechodí vôbec :angry: on robí len nosiča ja nakúpim, naložím do auta, doveziem a nechám v garáži a on to ponosí domov :grinning:
18. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy to si na tom stale lepsie ako ja :frowning2: tak ja nakupim, nalozim do auta, doveziem a este si to aj ponosim domov :grinning: a este mam minimalne dva privesky k tomu :grinning:
18. nov 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ale ty nemusíš nosiť na poschodie my bývame na 3 bez výťahu :angry: a ja mávam väčšinou len jeden prívesok :grinning:
18. nov 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :dizzy_face:
18. nov 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kamosky :dizzy_face:
Angelika nebola ani dnes v skolke, MM mi volal do roboty, ze ma kasel, je teplucka, a boli ju brusko. Vecer ked som prisla , som jej merala, ale nemala ani 37. No zazila som sok :angry: . Mala mi hned rozpravala, ze sa hrala s varechou, mala ju v puse a buchla sa s nou do licka...nejak som to moc neregistrovala, a nic som z toho nerobila. Potom mi mm hovoril ze ci viem co sa jej stalo. Ona si strcila varechu do ust/rucku/, svokra jej kazala nieco zdvihnut zo zeme, Angelika sa zohla a vrazila si varechu do podnebia... :unamused: :unamused: :unamused: :cry: . Vraj strasne plakala, tielka jej krvicka. Pozerala som jej do pusky, ma tam take kolecko modrinove z tej varechy, trochu vnutri zacervenane, a trosku podliate s krvou pri mandliach, alebo hlasivky su tam, neviem...
baby, mne tak ostalo zle, ked myslim na to, co sa jej mohlo stat :cry: :cry: :cry: , nastastie to prerazene nema, ale asi ju to boli ked papa :frowning2:
bozinku, ked ono hned sa stane zle pri takychto malych svelach :cry: ...citim sa hrozne....dufam, ze jej z toho nic nebude :frowning2:
18. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni to tá mladšia? :confused: hlavne,že sa jej nič vážne nestalo :wink: to sa zahojí neboj :slight_smile:
18. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni v puse sa vraj boľačky najrýchelšie hoja, bude OK :wink:

Hasli, si ma dorazila, že stará na deti :grinning:. Veď budeš večne mladá ako ja :pensive: :dizzy_face:
18. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte :wink:

Reni, neboj, Angelika rychlo na to zabudne, hlavne , ze sa nic vazne nestalo, ja viem, ze clovek hned mysli na najhorsie :frowning2:

Bejby...ako dopadla navsteva? Prve stretko...... ste urcite kvakali o 106 :dizzy_face:
18. nov 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte este nespite nam nesiel net :angry:
18. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica veru sme kecali a kecali bolo super najskôr sme sa šli trošku poprechadzať aby sa baby vybehali a Bianca mi ešte spinkala v kočíku hlavne veľké decka si sadli tam sme happy :dizzy_face: baby aj chalani hneď zmizli a objavili sa až o pol 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Lilly a Laura stále neviem ktorá je ktorá :sweat_smile: si chceli zobrať Bibi domov strašne plakali lebo sme im najskôr povedali,že o chvíľu budú mať aj oni doma take bábätko stále ju hladkali a pusinkovali a potom plakali chudiatka :grinning: super rodinka :dizzy_face: sissi mi aj malu trošku nafotila tak "umelecky" som zvedavá čakám email kedy pošle alebo hodí na koníka sa neviem dočkať :dizzy_face: :sweat_smile:
18. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejby, tie dvojky musia byť zlaté, keď sa už teraz tak tešia :wink:
No hádam ukážeš umelecké fotky aj nám :dizzy_face:
18. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak to je super.....takze vzniklo nove kamaratstvo.....tak ako ja s Iwus.... :dizzy_face: ale my sme s Iwuskou straaaasne daleko od seba :frowning2:
Tesim sa na fotky :wink:
18. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok