Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
19. nov 2009

aké sú to magi prsíčka 😕

lilu18
19. nov 2009

to su take rychlo urobene..ta magi omacka vyliata na prsia a zapecene 😀

iwusska
19. nov 2009

ale uz tam mam foto 😀 som experimentovala, chcela som dat novu iba seba a akosi som ju tak doupravovala, ze mi zostala uplne malicka 😀

hasleerka
19. nov 2009

bodka taká som dáka mimo, že ani neviem kde si ma našla, pripomeň mi ... a inak bola som v obchode, mama mi dala peniažky, tak som si bola látku kúpiť ... a som si aj takú bavlnenú podprdu čo mi ježiško donesie ... a ešte v lekárni pre flavobion, treba pečienku preliečiť ...

bodka13
19. nov 2009

beháš tu do všelijakých tém Hasli a snami sa vôbec neradíš ☹ ...v antikoncepcii dana 😕 😀 😀

hasleerka
19. nov 2009

no veru bodka bola som tam a dobre že si mi to pripomenula, lebo odvtedy som tam nebola a to som tam našla aj iwus tak som to chcela prebrať s ňou ... ešte že vás mám 🙂

bodka13
19. nov 2009

😵 😵 😵 veď sme kamošky

hasleerka
19. nov 2009

a čo tvoje nôžky, ako to zvládajú tie 12-tky??

inak pozdravuje vás zuzka, leží domka v teplotách

bodka13
19. nov 2009

už som si zvykla a v sedení sa striedame s kolegyňou 😉

iwusska
19. nov 2009

hasli som ti k dispozicii 😵
a co zuzku zasa choroba navstivila? pozdrav ju...a nech sa rychlo vylieci

hasleerka
19. nov 2009

to je dobré že si môžete aj sadnúť ... ja musím len stáť, teda vlastne skôr behať ale aspoň cez prestávku si posedkám

iwus len ma zaujímalo ako dlho máš tu danu a či si sa nebála, či to bolelo a tak nejakú omáčku okolo toho mi povedz

bodka13
19. nov 2009

Hasli ...Iwka už nemá Danu 😉 -máme Mirenu(Iwka,Zuzadlo a ja)... a keď si prežila dva pôrody zvládneš aj toto 🙂

hasleerka
19. nov 2009

bodka ale telo ju nemusí prijať že??? no ved prežila som dva porody a už nechcem aby ma voľačo bolelo ... a ty si sňou spokojná??

bodka13
19. nov 2009

ja zatiaľ ano 🙂 zvykali sme si na seba 3 mesiace ale potom sa to upravilo 😉

aadula
19. nov 2009

ahojte,

hašli, to je fajn, že si mala dobrý štart v práci ..len tak ďalej 🙂

renka, tie naše deťúrence, také neočakávané veci vyvedú a môžeš byť pri nich ...

my sme zas v noci nespali..malý kňučkal celú noc... a teraz poobede som pozerala, že mi vyšiel očný zub...som normálne v práci zakopávala ako som chodila 😝 cez obed ma to trošku prešlo a okolo druhej zas kríza a len spať....toto naše drobčo nás riadne vytrápi

iwusska
19. nov 2009

hasli IP 😉
adulka tak zasa rusna noc ☹ sa to vali akosi, ale neboj, ked mu zubky vydu bude lepsie 🤐

blazka24
19. nov 2009

no ahojte dievčence po dlhej dobe sa zase ozývam, malý nechcel spať do druhej ráno tak som jak mechom uderená ale horšie je že teraz sa mi nedá spať a malý je po očkovaní tak nemienim ani spať......

aadula
19. nov 2009

iwuška, ja to hovorím, že u nás sa vždy takto na jesen niečo deje..teraz sú to choroby...už čakám nech zima prejde...a príde jar..bude dlhšie vidno..a aj u nás sa nálada polepši 😵

hasleerka
19. nov 2009

adula nejako tú zimu prežijeme a na jar budeme zase všetci happy ... iwuš dík

tatolu
19. nov 2009

Zuzke prajem skoré uzdravenie 😉

Detičkám skoré vyjdenie zúbkov (hihi aj tým mojim 😉 )

No dnes som mala deň 😖 Už som iba počítala minúty, kedy boli všetky ticho - bez plaču 😝. Tomimu som pichla do očka, keď som ho ukladala na obed spať. Táňa s Lukym nespali. Kým som bola po drevo, Táňa zapla mikrovlnku a ona odišla (hlavne že sme nezačali horieť) a potom yobudili Tomiho, takže chúďa spal iba 1/2 hodiny a stále plakal. Alebo ho bolelo to očko, alebo hlavička. 😖

Čo to mám z tou klávesnicou? z a y sa mi zas nedáva tak ako je na klávesnici 😠 Či prepnem na anglickú alebo slovenskú, furt je to rovnako 😠

tatolu
19. nov 2009

hasli, som rada, že sa Ti páčilo 😉
Isto je to riadna zmena

tatolu
19. nov 2009

No už ma ten môj vyhadzuje 😠
Vraj doniesol som Ti letáky, tak ma pusti k PC 😔

hasleerka
19. nov 2009

no ale si mala perný deň tatolu ... a čo očko, nebolí už malého???

hasleerka
19. nov 2009

kočky ja sa lúčim, idem do hajan ráno skoro vstávam ... dobrú nôcku

aadula
19. nov 2009

hašli dobrú..pekne sa vyspinkaj, nech zajtra vládzeš 😉

tatolu, dnes si mala teda aj ty veselo...zajtra bude lepšie 😉

u nás zas začína kňučavý večer..cez deň pohoda a v noci........................ani nekomentujem už

andreah70
19. nov 2009

halooooooo kde ste všetky ordinujete 😀 rýchlo na koňa je reklama 😀 😀

tatolu
19. nov 2009

hihi, jasné, že zajtra bude lepšie 😉
Idem mať deň iba pre seba...
Teda, pôjdem dať PC do opravy, kúpiť hračky do Metra, drahý ma vyslal do Elektrodobu Nay myslím, po DVDčka, potom do Lidla po let žiarovky, isto pôjdem aj natankovať a chcem ešte kúpiť drahému na vianoce pánsky kufrík.

tatolu
19. nov 2009

No a ešte musím do školy za profákom. Do konca mesiaca by som mala mať od neho podpísaný papier k diplomovej práci a schválený názov dekanom. Hádam ho nájdem, lebo ten je málokedy zastihnuteľný 😒

tatolu
19. nov 2009

dievčatá držkajte sa.
Zajtra sa už budem hlásiť asi z opraveného PC 😉

andreah70
19. nov 2009

tatotu to máš teda riadne rozplánovaný deň, ale aspoň si trošku oddýchneš od detí 😀 😀 aj to niekedy padne dobre 😀