Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
20. nov 2009

ahojte
hasleerka aj ja bývam s mamou 😒

doseti
20. nov 2009

a to je asi všade rovnaké alebo podobné

hasleerka
20. nov 2009

všimla som si doseti ale prečo ten 😒 ... ja s ňou rada bývam ... viem že keby som nebývala s nami, tak už by tu asi nebola, mám pocit žeby sa pobrala za tatom ... a naopak ona zase pomáha mne ... občas sa nájde nezhoda, ale ako som napísala jedným uchom dnu a druhým von 🙂

doseti
20. nov 2009

no aj my dobre ale niekedy si lezieme na nervy,lebo sme obidve doma
problém je iba s deťmi,že keď ich vyhrešíme tak idú za ňou a ona ich pritúli takže je to niekedy figu platné

leniciatko
20. nov 2009

u nás je to tiež takto. ja vyhreším, decká zlezú o poschodie nižšie a je tuli-muli. 😵 ale,nie je to až také zlé. rešpektujeme jedna druhú,v podstate si vychádzame.

aadula
20. nov 2009

ahojte,

hašli, tak si zvykáš? je to riadna zmena že?... zrazu pracovať po rokoch na MD 😝 ja si už celkom zvykám po dvoch mesiacoch 😀 😅

a obdivujem všetky čo bývate s rodičmi...ešte teda s rodičmi by som vydržala...ale so svokrou v žiadnom prípade 🤐

my spíme so Samkom dnes v obyvačke, kedže štyri noci prekvílil.../fakt to tak znelo...to sa nedá ani opísať 😝 / a minulú noc ma nechal mm vyspať..tak na revanš túto noc spíme v obyvke nech sa vyspí on..ked sa mladý pán zobudí..zapnem telku a hotovo ...ale zatiaľ klop klop ...sladko spinká 🙄

emily333
20. nov 2009

mna to spolocne byvanie este len caka ked sa mamina vrati , adulik ty sa mas menis si chalov 😀 😀

leniciatko
20. nov 2009

aaduli, ked moja švagriná povedala,že ona by so svojou mamou nemohla bývať,tak ja som sa jej opýtala - a tvoja mama mohla s tebou bývať 23 rokov ? a bola ticho....

lilu18
20. nov 2009

ahojte idem len pocitat a haji 😔

cica13
20. nov 2009

No dobry vecer sa praje...... 🙂

Emily a kedy sa mamina planuje vratit?

My sme byvali u nasich, kym Filip nesiel do skoly, potom sme odisli konecne do svojho a neviem si vynachvalit 😵

bodka13
20. nov 2009

brý večer 🙂

najlepšie je samim 😉 ,ale bývanie s rodičmi má tiež svoje +

emily333
21. nov 2009

dobre ranko .babenky ja som vcera zaspala pri tv uz sa mi to davno nestalo este ze jano mi vypol pc lebo mm nevie .

lilu18
21. nov 2009

raanko...budu rezne na obed ...sa chystajte 😀

aadula
21. nov 2009

ahojte,

lilu tak ty už vyváraš? ja mám zo včera, tak len polievočku urobím...falošnú gulášovú 🙂

emily, takže mamina sa plánuje aj vrátiť po toľkých rokoch?

levi...ty si číslo! .... to musím aj ja mojej švagrinej povedať... 😀

aadula
21. nov 2009

opravujem..nie levi..ale leni 😉

lilu18
21. nov 2009

.veru varim...a uz je hotovoooo 😝

adulka aka bola noc??

emily333
21. nov 2009

liku ty mas dnes pracovny zapal? ja som saeste neodhodlala ani polievku postavit a ma byt fazulova na husto 😉

andreah70
21. nov 2009

ahojte 🙂
u nás budú francúzske zemiaky a hríbová polievka 😝 už sa to varí a pečie 🙂

ja idem ešte umyť okno v kuchyni, hoci sa mi vôbec nechce 😖

emily333
21. nov 2009

oprava lilu a andy ked uz budes umyvat tak zabehni aj k nam aj mne uz by trebalo v kuchyni umyt okno som si vsimla 😀 a aj mne sa uz polievoocka varii a aj pradlo som poskladala

lilu18
21. nov 2009

obeed...

okna neumyvam,poprcha 😀

aadula
21. nov 2009

sme boli tie topánky Saminovi kúpiť..celkom sme dobre obišli ...za 22€...myslím, že sú z minulej sezóny..mali ich tak bokom s inými..ale to mi vôbec neprekáža 🙂

lilu, noc bola kooonečne v pohode...síce sa 2x malý pokakal...poobede sa mu včera nedalo..tlačil a nič...tak som rada, že v noci to vyšlo 😀 o pol šiestej vypil mliečko a spali sme ešte do 8.00 😵 😵

andy, mne sa dnes nechce nič...tak po každej činnosti trošku tu posedím 😅

slonisko
21. nov 2009

Ahoj dievčata.ako sa mi mate? my sme boli trochu chori ale už je dobre.

aadula
21. nov 2009

slonisko, ahoj 🙂 minule som videla knižku slonisko...hneď som si na teba spomenula 😉 aj my sme boli chorí...toto počasie je také, že nie je čudo, že sa šíria choroby

slonisko
21. nov 2009

no ano u nas je teraz pekne ale chladno keby tak chcelo ostat čo by tie choroby šli heš heš

emily333
21. nov 2009

ahoj slonisko 😉 tak ja som si uz koncene po dlhsom case povysavala auto a mm ho umyje 😵 janko by mal povysavat ale dajak sa mu nechce ale som mu dala na vyber auto alebo izby no ale asi to tak vyzera ze aj sa rozculim aj sama budem vyavat 😠

aadula
21. nov 2009

emily, naše auto by potrebovalo tiež povysávať a umyť..ale nejak je to vždy bokom

cica13
21. nov 2009

Cafte...mna asi ,igne, David este stale nespi...... ☹ ☹ ☹ ☹

To je asi tym, ze rano spal do 9.00 a aj to som ho musela budit, lebo berie lieky....inak by spal asi dost dlho, sa ani na Filipa nezobudil, ked liezol dole z poschodovej postele...

Vecer ho budem musiet dat riadne skoro spat.

cica13
21. nov 2009

Emily.....aj nase auto ti poziaciam na povysavanie a umytie 😀 no kedy sa ta tvoja mamina vrati????

Slonisko ahooooj, zijeees???

Aduli...to si dobre kupila...aj ja som dobre dostala od teba 😉 Davidovi sa v nich dobre chodi 😵

aadula
21. nov 2009

ciculi, tak Davidko sa drží zubami nechtami hore? Samino spal od pol jednej do tretej 😝 , von ani nechcem s ním ísť lebo je tu hmla ako mlieko ... a aj nám sa dobre nosí sloníkové tričko od teba 😵

sa chystám nejaký jablkový koláč upiecť, máme kopu jablk a nikto to neje..tak idem niečo na mmb pozrieť

hasleerka
21. nov 2009

čafte ... zdravím môj kolektív mamičiek

doseti aj moje sa kedysi chodili k babke žalovať, ale moja mama ich neľutuje, to už mám s ňou dohodu ... a zase naopak, ked ich ona hreší, tak ja sa do toho nestarám, prípadne ešte aj ja vynadám

adulka, s rodičmi by som asi nemohla bývať, ale iba s mojou maminou sa dá ... no so svokrou /aj ked nebola zlá/ by som asi tiež nebývala ... a zvykám si celkom fajn, zatiaľ ma to baví, dens sme mali zase fofry, ani sme poriadne nestihli salámy krájať ...

ale dnes sa mi super robilo, bol so mnou na smene taký študent, aj sme sa nasmiali ... on už brigáduje 5 mesiacov