• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ninka, moja dcéra má ešte 6r. do stužkovej.. :wink: a aj tak si spravia ako oni chcú..proste je to len môj názor :slight_smile:

hašli, by som hodila...ale foťák mi to nechce odfotiť...len čmuhu vidieť a mobil mám pokazený..tak to neviem sem šupnúť :frowning2: škoda...veru som si prelistovala aj pamätníček čo sme si baby písali blbosti :grinning:
22. nov 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám zajtra dovolenku, normálne mi je čudné, že nemám ísť do roboty :sweat_smile:
22. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli, aspon trosku vypnes z toho pracovneho stresu :wink:
22. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vy ste mali stuzkovu my nie :frowning2: ale aj tak sme sa opili :grinning: :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK všetky pohľadajte svoje oznamká a chváľte sa
22. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo všetky hladáte???
22. nov 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,len vas v rychlosti pocitam a idem dalej,ja este nie som fit a uz ma erik 40 horucky a vracia,tak sa s nim zajtra chystam ku doktorovi :frowning2: ,dufam, ze mi nic nelapne lenka,ta brala 20dni atb :frowning2:
22. nov 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, ja mám všetko v dosahu, len foťák nie je dobrý :grinning: :sweat_smile:

zuzi, skoré uzdravenie, tieto vírusy sú teraz pliagy :frowning2:
22. nov 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi to je hrozné už zase Erik chúďatko ... zajtra držím palce aby to nebolo nič vážne
22. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata dakujem,mam pocit, ze ma anginu :frowning2: ,ale idkam, lebo zase vracia :frowning2: ,pa
22. nov 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ja som tu pekne dlho nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás ničnové decka su zdravé tak beháme po vonku a tak.Včera sme mali návštevu zo Žiliny :sunglasses: boli sme u nás v aquaparku bolo super decka sa vybláznili až až :slight_smile: dnes sme boli ráno v kostolíku obedík varil mužík poobede sme cela rodinka schrúpli a potom sme šli na koláčik ku svokrovcom :dizzy_face:
22. nov 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte už sme doma zo zápasu huráá vyhrali sme :grinning: :grinning:

hasli ani ja neviem kde mám oznamko :frowning2: asi niekde u našich fotky zo školy som našla ale oznamko nemôžem nájsť :angry:

emily nič si s toho nerob však chodíš do školy a po skončení si môžete spraviť stužkovú :grinning:

zuzi na vás sa tá choroba nejako lepí :frowning2: prajem skoré uzdravenie :slight_smile:
22. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy no super Nike blahoželáme :dizzy_face:
22. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi skore uzdravenie :wink: adny blahozelam k Nike vitazstvu urcite si rastla az pod strop hali :grinning:
22. nov 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy, hip hip huráá hip hip hurá :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali známych u nás..celkom dobre sme pokecali, Samino bol tiež zlatý...sme sa smiali...opakuje dosť veľa už..a ten náš kamarát mu hovorí, že aha ujo má fúzy...a malý prštekom ukazoval pod nos a hovoril fufu..tak zlato pery našpúlil :grinning:
22. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo ze kamos ma 3r.dievcatko a uz pekne vsetko rozprava a oni mali navstevu a tak malu velmi nevnimali co im rozprava a ona furt tati toto mami toto a oni nic tak sa postavila do stredu izby a vravi tak do Pi... uz ma tu konecne budete pocuvat? :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: deti si takéto zapamätajú..raz darmo...
22. nov 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam zduchli ostatne? :frowning2:
22. nov 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu pozerám superstár :slight_smile: Gott a Rolincová boli super
22. nov 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuuuj, pri Kajovi a Rolincke sa ma zasa zmocnila nostalgia....bolo to uzasneee :dizzy_face:
22. nov 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to nevidela :frowning2: Paťa pozerala nejaký film ..si to musím zajtra pozrieť v archíve markízy
22. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning: ... toto som už niekde počula ...

ja som si umývala vlasy a spratujem čo som požehlila
22. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli este nevypinaj zehlicku som ti hodila zopar triciek :dizzy_face: babenky ja sa poctivo pripravujem z ucenim uz ma tahaky urobene :grinning: :grinning:
22. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ťaháky sú vraj povolené, lebo to znamená že si sa pripravovala ... no daj tú kôpku, aj tebe požehlím
22. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, malá kopa pýta viac ...tak aj ja prihadzujeeem :wink:

emily, mm sa učil včera na slovenčinu..to ich skúša ústne..ale na ostatné, tiež tak rôzne ťahákovo ... ale presne ako píše hašli..aj z toho sa niečo naučíš
22. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem nieco sladke nepiekli ste nieco? :wink: ja sa SJ budem drvit zajtra tiez idem na ustnu :frowning2:
22. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som piekla ale nepečený koláč s piškótami,ešte je tam trochu
22. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, my sme mali jablkové pité..ale minulo sa...ale keď tak pozerám..sú okrajky :sweat_smile:
22. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase viem kde mám oznámenie ale nemám kábel tu a teraz
22. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok