Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

slonisko
22. jún 2009

prišlo 🙂

cica13
22. jún 2009

Ivi skus sa odhlasit a znova prihlasit......

cica13
22. jún 2009

Preco len odo mna nie???? 😢 😢 😢 😢

iwusska
22. jún 2009

cicuš skús....

cica13
22. jún 2009

Ozaj, kde sa nam tula Bodecka? Uz tu dlho nebola.......

Bodkaaaaaaaa...kde siiiiii???? Na mail si mi odpovedala a na kona neprides... ☹ ☹ ☹ ☹

bodka13
22. jún 2009

tu sooom 🙂 ...ale od rána som sa motala v meste,bola som si ešte v robote zobrať papiere a zastavila som sa za babami na kávu ....a teraz som bola tááákááá hladnááá že som nevládala ťukať do klábosnice 😀

...som sa sem cez víkend už nedostala,v sobotu sme skočili ešte k švagrinej a zakecali sme sa tam skoro do 22:00
no a v nedeľu ako vždy :tanec v kuchyni,rýchlo nákup a potom nám neter urobila prepadovku že "bojová preddovolenková porada" 😀 😀 😀

...dnes išiel Davidko do škôlky,ani sa mu veľmi nechcelo ale zajtra majú rozlúčkovú besiedku zo škôlky,tak aby si osviežil básničky

cica13
22. jún 2009

Bodecka...no vitaj.....tak po kavickach si ty chodis.....ved aj my by sme ti uvarili.... 😀 😀 😀

Tak zajtra ides na besiedku, mne na Filipovej rozluckovej v skolke aj slzy vyleteli.... 😢 😢 😢

bodka13
22. jún 2009

...že vraj im Tomášková babka (spolužiak škôlkarský) upiekla dve torty ružovú a modrú rybku a skladali sme sa po 4€ na darček a kvety pre učiteľky a ešte ostali éčka aj na detské šampanské,nealko a občerstvenie,a aj rodičom na kávičku 🙂 ...tak budem zajtra slziť a fotiť 😢 🙂 🙂
...mne sa na každej besiedke tlačia slzičky do očí...tie deťúrence sú také krásne keď sa snažia predviesť 🙂

iwusska
22. jún 2009

Tak to sme rovnaké ☹ ja sa vždy pri takýchto akciách naslzím...naposledy na Ninkinom prijímaní, až mi je to nepríjemné ale je to silnejšie ako ja

aadula
22. jún 2009

jeeej aj vy ste také ľútostivé? aj ja som vždy na Paťušiných vystúpeniach liala potoky...., potom som vždy kamerovala a vtedy do prešlo...tak keď nechcem revať..beriem kameru a točím 😀

bodka13
22. jún 2009

...huráááá 😅 ...mám dočítané 🙂

...tomu môjmu koňovi sa nejako nechce ☹

emily333
22. jún 2009

ahojte tak uz aj ja som tu najprv som chcela povysavat a az tak zapnut pc lebo inak sa by som sa nerozhybala.

marcela79
22. jún 2009

Ahojte, i ja idem na chvíľku medzi vás, ale tak trošku spím... 😀

emily333
22. jún 2009

maca si spinkala z adamkom?

bodka13
22. jún 2009

ahojte emily 🙂 marcelka 🙂

...mala by som riady do "práčky"nahádzať a potom do škôlky pre dieťa ísť,no nechce sa mi ani dýchať ☹ 😀 😀

marcela79
22. jún 2009

Ahoj Bodka, tak ja mám porobené, len musím zotrieť dlážky... Ale tiež som na tom tak ako ty... Emily kdeže, dievčatá spia, a Adamka uspávam teraz, pri kojení. Ale už má očká zatvorené... 😵

bodka13
22. jún 2009

marcel a čože ti dievky pospali 😕

marcela79
22. jún 2009

Prišli so školy, naobedovali sa a chrápu o dušu... 😀 Dážď im tu búcha na okná, tak spia, a už i Adamko. Idem si urobiť kávičku, dáte si?

emily333
22. jún 2009

jasne ja som si urobila 3v 1 aj moj janko spi asi ho ta skola nejak zmohla a ani sa neucia 😒

bodka13
22. jún 2009

...asi zavriem oči a budem chrápať s nimi 😀 😀 😀
ala bodka spraví : raz,dva,tri-pustiť myš,raz-dva-tri -postaviť a odchod do kuchyne !!!!!!!!!!! 😀 😀 😀
...papa večer 🙂 🙂 🙂

marcela79
22. jún 2009

Emily, to bude asi to počasie... 😀 Chystáš sa niečo robkať teraz po obede? A čo robí tvoj manželík? 😉

emily333
22. jún 2009

bodka ked uz si v kuchyni tak mi upec klobasku uz je na linke rozmrazena ..dikyy 😀 😀

emily333
22. jún 2009

maca mm je v dielni dokoncuje zakazku a ja som si vybrala slovimu ze sa uz konecne daco pouciim 😵

bodka13
22. jún 2009

rozkaz...vykonám 😀 😀 😀

marcela79
22. jún 2009

Emily, tak klobásku... 😀 A čo pekné dokončuje? Bodka... no vidíš, ešte variť musíš... 😅

emily333
22. jún 2009

robi kukchynsku llinku zajtra by mal ist montovat tak dufam ze to stihne seky ho cakajuu 😀

babacik
22. jún 2009

ahojte aj ja uz pijem konecne kafe,a mam trosku volno tak si citam a zdravim slonika a bodku 😉 😉

emily dufam ze je to klobaska z mraznicky nie dacia ,nevytocil ta nahodov manzel?😅 😅 😀

emily333
22. jún 2009

ne nevitocil zatial 😀 no este mame zo zabýjacky tak sa musi dopapat aby sa nepokazila 😉

cica13
22. jún 2009

Mrk sem: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Uz aj mne zostava nejako na figu, zacina hrdlo aj hlava.....Aduli si ma tym hrdlom tusim nakazila, ked sme súpolu volali..... 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
22. jún 2009

jej cicus tak ty uz mas za seba nahradu , mozes makat a cmucik bude z nami pismenkovat 😀