• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
cica sa normálne teším s tebou, že máš malého takého šikovného ... vidno že sa mu neskutočne venuješ :dizzy_face:
24. nov 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba 77 - skús: www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=46916...0...30

Ahojte,
V ZV ráno pršalo, teraz sa hmla prethuje a zdá sa, že aj slniečko vykukne :wink:
24. nov 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš, som rada, že je Davidko takaá šikula :wink: - od šťastia mi vyhŕkli slzy - posielam velikánsku pusu
24. nov 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby to ste vedeli že Koleník je gay??? to ako budem teraz v KBK slintať???
24. nov 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam nikoho?
24. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, tatolu......ste zlate, ze to tak so mnou ciitite :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ale dnes som smutna, David mi zacal rano hrozne vlhko kaslat, vcere mu este vobec nic nebolo, MM iisel kupit calciovy sirup aj Mucosolvan, len neviem ako to do neho dostanem, on mi este chory nebol, takze nic taketo nebral, ale ked som mu davala sirup od teploty (pri zubkoch) tak to bol boj, tak sme iba cipky potom davali :frowning2:
24. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobré ránko :slight_smile:

ja už som stihla s Dominikom absolvovať kardiologické vyšetrenie ani sme nečakali a hneď sme išli dnu, len tam mu robili aj echo, aj rtg srdca, aj ekg tak sme tam boli viac ako hodinu, nález má rovnaký ani zlepšenie ani zhoršenie

Cica to mi ľúto že cmúčik je choručký :frowning2: no hadam to nebude až taký boj a bude si chcieť dať medicínku :slight_smile:
ja keď si spomeniem na Dominika mi sme bojovali hadam do 6 rokov čo si nič nechcel dať :confounded:
24. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cica teraz som dočítala včerajšok teším že Davidko bol vychválený :dizzy_face: :dizzy_face: .......možno sa ti podarí zohnať super škôlka a on zapadne medzi zdravé detičky a to mu pomôže v ďalšom napredovaní :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce :slight_smile:
24. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný,aj keď upršaný a zamračený deň :slight_smile:

Cmúčik nech sa nám rýchlo vylieči :zipper_mouth: :dizzy_face: posielam veľa liečivých božtekov :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
24. nov 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahoj :wink: ja som aj s Filipom tak bojovala...hlavne s ATB....to bolo u nas hrozne bojovanie, kym som to do neho dostala. Nastastie uz pomaly 5 rokov nebral ATB, ak bude treba, tak uz mu daju tabletky a to su velke kone, co on prehltat nevie :grinning:
Chodis s Dominikom len u vas na kontroly, alebo chodite aj k nam do BA?

Bodecka dakujem
24. nov 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš naša doktorka dala aj Martinovi teraz ešte atb. sirupové :wink: :slight_smile: a také čo sa každých 12hodín berú,takže žiadne nočné vstávanie a budenie :slight_smile:
24. nov 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cicuš v BA sme boli len raz keď mal 3-4 mesiace a vlastne vtedy mu to zistili, odvtedy chodíme len do TN na kontroly raz za 1/2 roka............dr. vraví že to treba hlavne sledovať on žiadne lieky neberie /má frekventnú predsieňovú extrasystóliu/
Dominik ako mal teraz v septembri angínu a bral PNC tak pri každej tabletke vypil hadam 1/2 litra vody čo to nevedel prehltnúť :unamused: a to má 11 :grinning:
24. nov 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeed
24. nov 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicusik :frowning2: :frowning2: :frowning2: co ste u tej logopedicky dlho cakali a lapli daku pliagu??? :frowning2: ..tak tiez prajem rychle uzdravenie a snad bude liecky v pohode papkat ..drzim palce

andy//ved to je celkom dobra sprava.Hlavne ze sa nezhorsuje. A v dospelosti sa to mozno uplne strati.NIE? Aka je prognoza?/co povedali?
24. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooo :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaloooo..no kdeze sa nam tulas??sadnut ku stolu a obedovat :grinning:
24. nov 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ale dobrota :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilusik....neboli sme u logopedicky ale u pedagogicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ludi nebolo, ona objednava vzdy na urcitu hodinu a len jedneho cloveka, takze tam v cakarni nikoho nestretnes :wink:

Iwus...a ty mas dnes tulave nohy?
24. nov 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som spoznavala krasy Oravy :grinning: najazdila som cca 60km :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz som tu s vami na chvilu
lilu a co dobre mame na obed?
cicus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
babulky poradte mi, neviem ktoru babiku mam kupit Misenke / Anabel alebo Chou chou /:
1. je chorucka a mamicka ju musi liecit
2. ked place tak jej tecu slzicky
3. rastu jej dolne zubky
musite mi poradit lebo sa fakt neviem rozhodut
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7243331
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7181442
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7089480
24. nov 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuš mne sa najviac pozdáva tá tretia :wink:
24. nov 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus// :frowning2: neporadim,my take este nemame ani nekupujem :pensive:
24. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilu veď povedz,ktorú by si ty chcela,keby si malá :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwusik....vies co? Kup vsetky..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemusis tolko rozmyslat..... :grinning: :grinning: :grinning:

Ja fakt neviem....ja mam doma samych chlapov :grinning:
24. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som vyberala medyi 1 a 3 :dizzy_face:
24. nov 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No stale na tie babiky pozeram, ale asi tu tretiu :wink:
24. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za drahocenne rady :dizzy_face: takze u vas vedie ta so slzickami....a ja sa rozhodujem este medzi tou zubkovou, je strasne zlata ked ma tie dva zubky dole vyrastene :grinning:
24. nov 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte tak som to dnes zmakla ma slovinu za 1 :dizzy_face: :dizzy_face: no taku tremu som uz davno nemala :frowning2:
24. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oj cmucik je chorenky :frowning2: posielam cmuk cicu ja nemam dievcatko mne sa paci ta posledna babika aj by som sa sama hrala s nou :grinning:
24. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...super...vidis aka si sikulka..... :dizzy_face: :dizzy_face:
Aj ja by som sa s tou babikou hravala....aj vecicky by som jej kupovala :grinning:
24. nov 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,idem vas na chvilku kuk a cupitam dalej :frowning2:
erik ma opat anginu-od septembra uz tretiu :frowning2:
cicus,hlboko sa sklanam pred tebou,cmucik je sikovnicek vdaka tebe
iwusik,ja by som kupila tu chorucku,aj lenka ju chce :wink: a nech sa pekne uci ako liecit :slight_smile:
emily :slight_smile: sikulka
24. nov 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok