Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
24. nov 2009

zuzi mohla si mu skusit kupit nanuk niektory stary lekari to odporucali .kde malemu tolko anb. davat ☹ chuda a vela vitaminkov mu davaj 😉 no mne sa asi dobre radi co?

zuzadlo
24. nov 2009

emily.kludne rad 😉 ,len u nas si to odovzdavaju ☹

andreah70
24. nov 2009

Zuzi, Nika keď bola prváčka tak tiež mala opakovane hnisavú angínu asi 3 X po sebe, nás poslala dr. na krčné a tam sme chodili asi mesiac, dva /nepamätám/ každých 5 dni a vždy jej vyčistil mandle / na takú kovovú paličku si dal gázu a do niečoho namočil a vyčistil tie ložiská hnisu/ doma musela ráno aj večer kloktať a potom mala dlho dlho pokoj....hoci odvtedy už angínu mala ale nikdy sa jej to neopakovalo tak často

emily mňa keď bolí hrdlo tak mne studené pomáha 😀

tatolu
24. nov 2009

Ahojte, ja som tu iba na kuk, lebo mm mi káže učiť sa 😠

Iwus, ja som vždy chcela takú bábu, ktorá by mala aj veľa prložených blbostí 😉 Takže som Ti asi iba zamútila mozog 😔

zuzadlo
24. nov 2009

no nas nikto zatial nikam neposiela,lebo si to odovzdavaju erik lenke a opacne ☹ ,ale inak andy dakujem skusim sa na to spytat

inak aj mne pomaha ladove mlieko 😉

emily333
24. nov 2009

tatolu len sa uc pekne budes pysna na seba ,ale aj my budeme na teba pysne 😀

zuzadlo
24. nov 2009

idem od vas moje, musim sa venovat mm a svagrovi,tak papa

aadula
24. nov 2009

ahojte, som si vás prečítala...a idem spať...som toho mala dnes dosť 😝 malý v noci zas vystrájal... tak už ledva vidím..., teraz spinká...skúsila som ten čistec, aj ked neostala čiernava po vytretí očiek a rúk... a medovkový čaj som mu urobila..len tak jemne vyluhovaný a med do mliečka dala...ale už je taký unavený...že ledva pozeral..tak snáááď v noci budem spať...mm je na nočnej, tak ak nie..slúžim doma aj ja nočnú ...

cicuš, Davidkovi cmuk uzdravovacie posielame, nech mu to čím skôr prejde...kašlisko jedno 🙂

aj ostatným choručkým skoré uzdravenie...

iwuška, ja by som asi tú uzdravovaciu bábiku kúpila ..Paťka má len tú čo plače a cucá mliečko...ale bola to zbytočná investícia kedysi..ju bábiky moc nebavili 😀

emily333
24. nov 2009

adulik tak dobru noc a hlavne kludnuuuu 😉 idem aj ja je mi nejaka zima udem sa uhriat k polovicke 😵

bodka13
24. nov 2009

😕 😕 😕 😕 veď som nás skoro nenašla 😕 😕 😕 šup na 1.stranu 🙂

vidím,že všetky spíte,tak dobrúúúúúúúúúúúúú noc 😔 😵

emily333
25. nov 2009

dobre ranko 😉 to co ved nemama splnenu normu za vcerajsok ked tu nikto nebol 😀 ja o chvilku idem z babkou po lekaroch pobehat uz sme ich dlho nevideli 😀 prajem pekny dnik 😵

iwusska
25. nov 2009

dobre aj ked zamracene ranko 😵
cicuuuuuuuuusik vestko len to najlepsie a najkrasie k tvojim dnesnym meninkam....a este strasne vela lasocky a velikansky cmuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵 😵

zuzadlo
25. nov 2009

zelam pekny slnecny den

cicus,vsetko najlepsie k meninkam 🙂 ,cmuk

hasleerka
25. nov 2009

čafte pukanky ... hned kukám že tu má ktosi sviatok - cicuš všetko naj naj naj, všetko krásne ti želáme

idem si vás počítať

andreah70
25. nov 2009

dobré ránko 🙂 u nás svieti slniečko iwuš už som ho poslala aj k vám na sever 😀

Cica všetko najlepšie k meninám 😵 😵 😵

hasleerka
25. nov 2009

cica dúfam, že Davidko sa rýchlo polepší ... boj s liekmi moc nepoznám, tak ti moc neporadím, moje celkom dobre papkajú lieky ... tiež som im dnes už aj calcium nasadila

iwus už si vybrala tú bábiku??? mne tie stránky nejdú otvoriť, ale ja by som vybrala asi tú čo plače ... my máme doma ešte z tých prvých, ale s tou sa už moc nehrajú, teraz skôr fičia na Baby born, majú obidve

emily posielam pochvalu za jednotku 😵

iwusska
25. nov 2009

andy dakujeeeem, tak budem dnes ocakavta oskarka, ozvem sa ked dojde 😀 😀 😀
hasli este som nevybrala, este mam chrobaka v hlave a spekulujem nad realistickou babikou 😵 ja dievcatam kupim vzdy len jednu, ale taku "poriadnu", aj dve starsie maju chou chou a anabel, pred 4-mi rokmi som za ne dala 2500 Sk 😝 , ale dodoňnes sa s nimi hraju
zuzi ako sa ma Erik? posielam mu cmuk 😵 nech sa rychlo uzdravi, musi to byt riadne vycerpavajuce, oni vlastne idu z jednej choroby do druhej ☹

zuzadlo
25. nov 2009

iwusik, uz je to lepsie,ale ver, ze uz ma to unavuje, stale beham ,lebo naozaj idu z choroby do choroby,dufam, ze sa to zlepsi 😉

iwusska
25. nov 2009

drzim palce 😉

iwusska
25. nov 2009

andy oskar uz dorazil 😀 😀 😀 😀 ty mas teda bleskovu postu 😀 😀 😀

andreah70
25. nov 2009

iwus 😵 😵 😵

hasleerka
25. nov 2009

oskar sa po ceste aj u nás zastavil, trochu sa mi tu smeje do okien ... škoda že idem zachvíľu do práce ... ale dnes večer prídem, dúfam, že cica čosi nachystá 😀

lilu18
25. nov 2009

mna porazi..ta opica nie a nie spat 😠 tak dnes nebudem s vami obedovat ☹

u nas tiez svieti slunicko ,tusim 15 stupnov hlasili 😵 Kto nam poslal?/Andy? Dakujemeeee 😵

idem uspavat ☹

cica13
25. nov 2009

Babulky.....dakujeeeeeeeeeem vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🤐 🤐 🤐 🤐
Vecer ulievam...tak dojdite 😉

emily333
25. nov 2009

ahojte kde zas ste? no najprv cicus vsetko najlepsie k meninkam 😵

tatolu
25. nov 2009

cicuš, všetko najlepšie a veľa veľa zdravíčka a šťastíčka 😉
Už je večer? 😕 😀

cica13
25. nov 2009

Emily, tatolu dakujeeeeem 🙂

Komu ulejem sampus? Mam Hubert De Luxe 😝 a chlebicky 😀

renka9
autor
25. nov 2009

ahojte 😵

to tu nikto nenaleeeva???? cicaaaaaaaaaa 😕 😀

iwusik, aj nese baby maju vsetky babiky...teda vlastne ich mala najprv Kristinka, a Angie ich dedi 😉
Pred 8 rokmi mala prvu Anabelku, potom chou-chou, potom zasa chou-chou, 😀 , potom Angie dostala Baby Born 😀 . Ta Anabelka sa tu vtedy tusim ani nepredavala, a bola velmi realisticka 😉 . Vyzerala ako skutocne zive babetko 🙂

zasa su tu marodiky? tak vsetkym skore uzdravenie 🙂

cica13
25. nov 2009

Reni,,,,ved sa pytam, ze kto chce sampus? 😀 😀 😀 😀

andreah70
25. nov 2009

dobrý večer sa praje vospolok 🙂 tušim som prišla práve včas tu sa ulieva 😀 ja si prosím šampíčko 😀

cicuš ako Davidko?