• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hm tak som prišla neskoro ... ja ráno nejdem do práce tak sa tu môžem viac potúlať
25. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli super aspon tu nebudem sama :wink: babenky dobruuu nocku
25. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak všetkým dobrú ... a ty nemusíš ešte haji emily??
25. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este nehajam upravujem farmu :dizzy_face:
25. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zas upratuje v akvárku ... celkom som tomu prišla na chuť
25. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jej dalsia gemblerka a ako v praci? :wink:
25. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som aj pradlo povesala idem haji
25. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v práci dobre, len som narobená ... ja už tiež idem ... dobrú
25. nov 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko este hajkate? dnes k nam pride babka na pokec, lebo mamina nam bude volat na skype tak ju chce vidiet tak ja uz zacinam makat na upratovani :wink: ale budem tu nakukat :dizzy_face: :dizzy_face:
26. nov 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

už nehajkám, hoci by som rada ešte hajkala :grinning: ale čo už euráčiky zarábať treba :grinning:
26. nov 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz tri izbicky zmaknute tak som si robila kavicku kto este chceee? hasli uz nespi tolko :wink:
26. nov 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeee :dizzy_face:
som zmeskala zurku :frowning2:
hasli dakujem ze na mna myslis :dizzy_face: ale u nas dracik nie je :frowning2: a ja som si ich pobehala na nete a ceny su rozne...Misenka si nakoniec vybrala Annabelku co placka a ja jej to schvalujem, ma najviac funkcii z tych co som pozerala...ale ja stale este rozmyslam nad tou realistickou :confused:
26. nov 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte co vi poviete 4-3 plienki v noci mala ma hnacku,co jej dat ked aj dnes tak zajtra skocim k dr.ja nerada uz uz treba.mam strach ci to..... ani nemyslim.
26. nov 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba skus jej dsat horku cokoladu .
26. nov 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ... aj u vás je taká zima???

iwus pošli ktorú si si vybrala a ja kuknem v letáku dráčika ... a aká je tá realistická???

emily ja som hore od 7 , Zuzka predsa išla do školy ... Mišku som si nechala doma ... len som chystala šošovičku, musela som nakŕmiť rybičky a vyčistiť akvárko ... idem teraz ešte zemiačky očistiť až bude k obedu :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baba hylak nemáš, len neviem od kedy sa môže ... ak mám, idem kuknúť na krabičku

a ešte idem dať prať ... cica nepôjdeme vešať???
26. nov 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mozem sa k vam pridat? Chodim na MK uz asi 2 roky, pravidelne citam mnohe rubriky aj inzeraty, ale az po dlhej dobe som sa rozhodla aj napisat :slight_smile:
26. nov 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli tuto: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7089480 ale moze mat rozne oblecenie, u nas v obchode stoji skoro dve tisicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tato je dokonca od nas takze postovne zadarmo :dizzy_face:
a ja som sa zamilovala do tohto chlapceka: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5548393
26. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau iwus ten chlapcek je uzasny :wink: skoda ze my sme namali take hracky :frowning2: iba chodiacu babiku z malou bielou LP a spievala cervene jablcko aspon ked si to pametam dobre :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja som mala svoju Julinku a dodnes na nu nedam dopustit, ja som ju doslova milovala, vyzerala ako babatko a hlavne mala cumlik :grinning: vzdy ked sme boli v drogerii tak mi nasi museli kupovat cumlik pre nu :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: babenky ja uz mam tak upratane ze by som uz aj viannocnu vyzdobu robila :grinning: :grinning: no este musim vydrzat do milkulasa bo mm by mi povadal ci nie som chora :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, môžem sa k Vám pridať? Mám 39, ale na rozdiel od Vás deti už skoro dospelé
26. nov 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné aniv, vitaj medzi nami ... ivka aj ty vitaj ... baby dajte aj fotky a pochválte sa s rodinkou
26. nov 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bude aj foto, ale to najprv musia mať chalani čas na svoju starú matku :grinning: :grinning: :grinning:
26. nov 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aniv :grinning: :grinning: , ivka vitajte :wink:
26. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nové tváre - ružové :wink:

Iwus, ten chlapček je naozaj nádherný :wink:
26. nov 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halo....Blava hlasi krasne , slnecno...bola som trosku s davidom vonku.....a idem mu rychlo obedik zorbit.
26. nov 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7243331 maju v Draciku teraz za 30€ :slight_smile:
26. nov 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halooooo...kto je hladny???

Luzna tiez hlasi pekne pocko :grinning: ale zimuuuu :grinning:

vitajte ruzovienky :grinning:
26. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liluuuuu.....som hladnaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vitam tie dva nove ruzove portrety... :slight_smile:
26. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok