Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
26. nov 2009

aka sikulka si Andy 😉
Ja mam len pre vivi a mamine sice len jeden malinky darcek ale zato mastny 😀 no neviem ci bude stacit.
Najhorsi nakup bude pre mm ☹ ani neviem co ☹

aadula
26. nov 2009

lilu, ja idem môjmu kúpiť strojček na vlasy 😀

aadula
26. nov 2009

dobru nocku

lilu18
26. nov 2009

super napad a strihat bude kto?/ 😀

dobru adulka ja tiez o chvilku padam Dr.H pozerat 😎

hasleerka
26. nov 2009

ja kukám odsúdené

andreah70
26. nov 2009

ja som tento rok stavila každému na jeden drahší darček a už len k tomu som nejaké maličkosti dokúpila 🙂

lilu18
26. nov 2009

ved aj ja by som tak poriesila len ten prvy zrakovy dojem je blby..ze len toto??taky maly dar ?? 😀

no idem papa

hasleerka
26. nov 2009

moje detúrence by asi ešte nepochopili jeden ale drahý darček, takže u nás toho zase bude kopec pod stromček ... teda len toľko, čo dovolí peňaženka

doseti
26. nov 2009

ahojte,už všetky spíte?

andreah70
26. nov 2009

hasli moji to už našťastie chápu, ale som šťastná že ešte nie sme v tom štádiu "mami daj pod stromček aspoň 200 € a ja budem spokojná/ý" 😀 😀

andreah70
27. nov 2009

dobré ránko 🙂

TN zamračené a hmla

emily333
27. nov 2009

dobre ranko MI hlasi hmlu ☹ vcera sme boli odviez znamim chladnicku a prisli sme neskoro tak uz som k vam neprisla ☹ ale zato vam poviem dobru srandu .vecer sme isli no noveho obchodu pre chladnicku a mm si zmyslel ze este trosku natankuje , tak sme zasli na selku co som sa cudovala ze preco nejde do teskovej ved novy obchod je hned pri nom a ked natankoval odbocil do lava / a mal odbocit do prava / a hajde tata tak sa ho pytam preco obchadza a on ne za jennej ulici stoji policia tak ich obide . a ja ze no super ale ved sme neboli pre chladnicku 😀 😀 😀

aniv
27. nov 2009

Ahojte, tak u nás je tiež hmla.
Emily 😀 😀 😀

andreah70
27. nov 2009

aniv asi to bude tým že sme v jednom meste 😀 😀 😀 😀

aniv
27. nov 2009

Asi 😀

iwusska
27. nov 2009

ahojteeeee 😵
tak u nas naaaadherne svieti slniecko, andy posielam na revans 😀

hasleerka
27. nov 2009

dobré ránko, aj v PB je hmla a dúfam že nebude pršať, bo som nedala Zuzke dáždnik

emily 😀 a vrátili ste sa pre ňu???

andreah70
27. nov 2009

iwus čakám dúfam že to bude expresná pošta 😀 😀 by sa nám hodilo mm akurát doma zasklieva a zatepluje balkon, hurááá už tam budem môcť vešať aj v zime 🙂

cica13
27. nov 2009

Krasne zahmlene ranecko 😀 😀 😀 Vsade sama hmla... 😀

cica13
27. nov 2009

Andy, posli TM aj k nam...aj mne by sa zisiel zasklit balkon 😀

emily333
27. nov 2009

o iwus tisko zavidim slniecko 😉 hasli jasne ze sa vratil ale sme sa smiali celou cesto ze ma nema len na ozdobu aj znamim som to hned rozpravala tak sme mali zabavku 😀 😀

iwusska
27. nov 2009

emily 😀
cicus nie je vsade hmla 😎
andy uz som poslala 😵 😵 😵
inak toto pocasie je neuveritelne, vobec mi nepride ze je koniec novembra 😨 ja som vcera okna umyvala, takze spodok uz mam, dnes este poschodie 😝

cica13
27. nov 2009

Ivi...to myslim u nas, ze ked pozriem z okna...tak vsade sama hmla... 😀

Hasli...ideme prat??? Uz som neprala od vikendu 😀 😀 😀

Filip dosiel predvcerom domov a v mobile fotku Denisa Lacha.....a aj podpis na papieri 😀 😀 😀 ze bol v skole pozriet ucitelky....a na vianocny vecierok im mozno pride aj zaspievat a ze skusi aj inych superstaristov nahovorit 😀 😀 😀

andreah70
27. nov 2009

emily je číslo ten tm 😀 😀

cica pošli objednávku a príde 😀

ja už som to chcela zaskliť dávno, ale keď mi rôzne firmy dávali rozpočet tak sa mi panenky obracali, my máme totiž balkon asi 5 x 1,6 metra a vychádzalo to hrozne veľa, menej vychádzali tie roletové umelohmotné systémy ale to som nechcela a teraz keď začal mm po víkendoch chodiť montovať tieto zasklenia, tak to mám len za cenu materiálu a to sa už dá 🙂

lilu18
27. nov 2009

hlasime hmluuuu 😠 ani meter nevidiet pred seba no co mate nove?idem kuk

bodka13
27. nov 2009

hlásime zamračené ☹
u nás nič nové 😀 😀 😀

ahojte 🙂

hasleerka
27. nov 2009

cica ved ja som ťa už tuším včera volala ... som hodila 3xdo práčky ... dnes sa mi nechce, bo idem zase do práce

andy šikovného máš mužíka ... my máme tiež zasklenený balkón a veru je to paráda ... andy potom pošli fotečku aký máš balkónik

tatolu
27. nov 2009

Ahojte
ZV hlási od rána zahmlené a teraz sa aj rozpršalo 😉

Naša dedina ide svojpomocne privítať Mikuláša 😉 Práve sa ma prišla suseda spýtať, či by sme s deťmi išli 😔 No to bude pre ne zážitok. Som zvädavá, ako budú reagovať 😕

cica13
27. nov 2009

Andy....poslem objednavku, len kto ju zaplati.... 😀 😀 😀 😀 musim si nejakeho sponzora najst 😀

hasleerka
27. nov 2009

joj tak sa mi nechce do tej práce ... ked si predstavím, že zase budem musieť umývať stroj ☹ ... najlepšia bola medzismena