Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
27. nov 2009

Cafte, mala som navstevu, bola tu sesternica so synom a MM este neni doma ☹

cica13
27. nov 2009

Jaaaaaj, tu masaz vam zavidim....MM dojde narobeny jak pes....takze u nas ziadna masaz nehrozi ☹

emily333
27. nov 2009

dosety ani moj Janko nespi ale ved co slubit mozem 😀 😀 😀 cicus moj bol dnes domka inak tiez by som sa nedockala tej masaze 😉

andreah70
27. nov 2009

emily zbalím sa zajtra NIke do tašky /ide hrať do Košíc/ a pribehnem 😀 😀

čauko cicuš 😀

ja zajtra vstávam o 4,00 asi ma trafí šlak 😝

emily333
27. nov 2009

andy veru to uz nemas daleko asi 65km 😀

cica13
27. nov 2009

Caf Andy..... 😉 to Nika tak skoro rano vyraza? Chuda moje, ani cez vikend sa nevyspi.. ☹

David si este brble v postielke a Filip cumi telku 😀

andreah70
27. nov 2009

emily na jar pôjdu aj do Michaloviec to budem mať už úplne blízko 😀 😀

andreah70
27. nov 2009

Cica odchádzajú o 4,45 a naspäť prídu až okolo polnoci 😝

emily333
27. nov 2009

andy ok budem cakat len sa este nenapadne pripomen aby som nezabudla 😵

stupidq6
27. nov 2009

Ahojte mňa dnes konečne pustili z nemocky a to som ich prosila na kolenách 😒 od utorku som tam bola začala som sa otvárať a mala som veľké bolesti podarilo sa im to zastaviť trošku som si oddýchla no môj muž a mama to už doma s deckami nezvládali tak som sa musela pýtať domov malý ma už peknú váhu ale ešte nech je v teplučku aj keď by som to už mala rada za sebou 😝

doseti
27. nov 2009

no stupidq ešte vydrž však potom si už neoddýchneš ani minútu

doseti
27. nov 2009

no moje deti boli choré,tak najstarší už dobre a najml.dostal ďalší sirup.....vôbec mu nezabral ten prvý...dr. mu urobila výtery z nosa a hrdla a dneska je zase akosi blbo mne ...všetko ma bolí...MM mi nasadil hruškovicu,teraz ma síce bolí z nej žalúdok tak uvidíme ako to dopadne

emily333
27. nov 2009

stupidq vydrzteee 😉 asi idem haji dobruuu nocku

andreah70
27. nov 2009

stupi držím palce aby maličký vydržal v brušku čo najdlhšie 🙂

a kočky lúčim sa idem do postele dobrúú 🙂

cica13
27. nov 2009

Stupi, a ja ze kde si sa stratila...... 😀 este len nech maly pekne vydrzi...ma este plno casu....aspon do 15.1....vtedy ma David a tvoje dvojky narodky 🙂

Andy dobru....a nezaspi!!!

tatolu
27. nov 2009

Sisi, malému von ešte nedovoľ a Ty sa moc neprepínaj 😉

Dievčatá dobrú nôcku

stupidq6
27. nov 2009

Ďakujem za palce 🙂 snažím sa ale pri Lilly a Laurinke sa nedá 😒 muž je stále v práci mám tu mamu ale tá len upratuje 😝 aj keď som jej povedala nech kašle na to aby sa radšej hrala s nimi nie ona len upratuje varí a pečie 😠

emily333
28. nov 2009

dobre ranko aj ked u nas prsi ☹

aadula
28. nov 2009

ahojte, u nás síce neprší, ale zas je hmla...

my sme konečne túto noc prespali jupiiiii 😵 😵 😵 tak zas na pár dní asi stačí 😀

stupi, držím palce, nech drobec ešte ostane u maminky 🙂 a nech drobce poslúchajú

emily333
28. nov 2009

obeeeed podavam paradajkovu polievocku zo syrom -struhanym 😉

bodka13
28. nov 2009

ahojte....hlásim,že žijeme ale nejako nestíhame 😀 😀 😀 včera sme boli na návšteve u Bodkovho kolegu a dnes poobede ideme k našim 😉

Sisi...ešte vydrž 😉 chlapčiatku pekne dohovor nech ešte vydrží v brušku 😵 😵 😵

Adulka...treba veriť,že sa Samko polepšil a bude pekne spinkať

andreah70
28. nov 2009

ahojte 🙂 ....................ráno som nezaspala, ale teda nechcela by som každý deň vstávať o 4,00 😝

my sme už po obede, mm dorába balkon a večer sa chystáme na oslavu švagrovej 40, ideme do reštiky a potom ešte na bowling 😵 😵 😵

Adulka .........pozitívne treba myslieť Samko sa polepšil a už mu to tak určite zostane 🙂

aadula
28. nov 2009

bodečka, andy 🙂 🙂 🙂

andy, vy len po samých oslavách beháte 😉

my ešte obed nemáme, nejak som sa zabavila upratovaním ..uspávaním malého a len teraz varím karfiol...bude s hranolkami ..teda karfiol vypražím ešte 🙂

emily333
28. nov 2009

adulik mnam karfiol my mame mat spagetky ale este nemam chlapov doma tak nevarim .andy vam sa zije same zurky 😀 ja som kuk do knih ale nejak mi nepali 😠 😠 adulik a ani si nepisala ako dopadol tm z tej ustnej sloviny co mal ? ja peciem chlebik aby som uz konecne mohla vyskusat elek, krajac 😵

aadula
28. nov 2009

emily, nakoniec mal test ...ústnu mal v 1. ročníku...teraz test a doniesol napísanú úvahu...keďže náš Samino mal perfné dni a noci tak je rád, že to za 3 urobil..videla som, že bol sklamaný lebo vlani mal 1 😉

cica13
28. nov 2009

Cafte, cafte...... 😉 😉
Blava hlasi krasne slnecno 🙂

My sme mali rajcinkovu polievku s udenym syrom a bryndzove halusticky so smotanou a slaninkou 😝 este teraz mi je tazko 😀

emily333
28. nov 2009

babenky ja som nahadzala suroviny do pekarni a vecer vas ponuknem kolacikom ak sa mi vydarii 😵

aadula
28. nov 2009

ja paradajkovú nemám rada..tou by ste potešili u nás len Paťku 🙂

som si akurát nechty nalakovala 😀, že trošku sa skultúrnim 😀

mne sa dnes piecť nechce, ale zajtra chcem urobiť mafinky 🙂

emily333
28. nov 2009

jej ty chces byt riadne kocka v praci ja som sa skulturnovala minule lepsie povedane musela lebo mm mi povedal ci mi ma kupit hreben na nozicky 😀 😀

aadula
28. nov 2009

emily 😀 ...ten tm je číslo!! No mne sa dosť nechty lámu a teraz v zime mi ešte aj koža na prstoch puká...to každú zimu už niekoľko rokov...na jar keď začína pekne slniečko svietiť, to sa mi vždy napraví...

ja sa moc nemaľujem..len tak decentne...sa mi to veľmi nehodí..., tak aspoň nechtíky sem tam prifarbím..som si chcela ísť dať urobiť nechty..ale nevydalo... 😝