Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
22. jún 2009

Emily...dobre som si ho vychovala.... 😀 😀 😀

aadula
22. jún 2009

cicuš..ja to mám také utlmené 😝 som si kúpila čo si mi radila..tak uvidíme či zaberú..ale aj hašlerky cmúľam 😀 😀 😀 a napchala som sa tým c-čkom

netmona
22. jún 2009

ahojte,,,no ani neprivolavajte choroby, lebo už na dovol. treba ísť 😉

netmona
22. jún 2009

emily,,ako maš? no tu leje , vlastne všade leje 🙄

netmona
22. jún 2009

no a bobak je hore a ideme do A trochu

cica13
22. jún 2009

Aduli...uz aj ja som vycmulala Preventan a teraz tlacim do seba lapacinky..... 😝 😝 😝 a Cecka som si dala 750mg 😀

Netmona...na dovolenku este daleko, radsej teraz tym prejdeme a na dovcu budeme fit.... 🙂 🙂

emily333
22. jún 2009

trosku som odbehla u nas fuka ale tepli vetrik a aj slniecko este svieti 😵 cicus davaj pozor aby cmucik nebol zavisli od koniovania lebo ta tu uz neuvidime 😀 😀

cica13
22. jún 2009

Netmona...do akeho A??? Preco nie do B? 😀 😀 😀 😀 😀

cica13
22. jún 2009

Emily neboj, mame doma PC, aj notebook a este aj ten detsky laptop 😀 😀 😀 a mam net aj na mobile, takze konik mi neujde.... 😀 😀 😀

emily333
22. jún 2009

cicus tak to je dobre tolko netu a ze vraj je kriza 😀

aadula
22. jún 2009

u nás prestalo pršať, tak to idem rýchlo využiť a idem s malým von..asi zbehneme do Dm-ka 😝 čiže mi do D ideme 😉

aadula
22. jún 2009

jeeem aká hrubka....nie mi ...ale MY 😝 😝 😝

cica13
22. jún 2009

Aduli...velmi sa nechstaj, lebo tu stale leje ako z krhly, takze to ide aj k vam...... 😀

My zostavame doma, takze tiez do D 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
22. jún 2009

kuk ako som vstavala--vrabciak 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

lilu18
22. jún 2009

adula--stava sa,to nic-- 🙂

cicus-u nas tiez leje 😀 nebyvas nahodou v BA? 😀

emily,netmona caute

lilu18
22. jún 2009

zase letim--robim zmrzku--pridete?? 😀

emily333
22. jún 2009

my okolo siedmej ideme na navsetvu k znamym takze k Z 😀 vivika aka zlata vyzera starsie co je ostrihana lilu to si sama ju strihala?

lilu18
22. jún 2009

no co si pipi?? 😀 nie mlada bud.rodina sa uci za kadernicku 😀 ..my teda len do D ideme 😀 ostavame? 😀

emily333
22. jún 2009

lilu a ja ze si taka sikovna 😉 na zmrzku pribehnem

tatolu
22. jún 2009

Ahojte, iba pozdravím a odchádzam.
Bola som dať dnes prekontrolovať prezentáciu na štátnice, no nebola celkom ako si predstavoval, tak som ju prerábala a poslala znovu na schválenie- teraz čakám vyjadrenie.
A aby toho nebolp málo, zmenili mi deň a hodinu štátnic - na stredu ráno (budem úplne prvá). Mali ponuku aj na utorok a stredu večer, ale to som už odmietla. Cez deň sa aj tak nemám ako učiť 😖
Tak mi držte palce 😉

emily333
22. jún 2009

jasne tatolu sme s tebou 😵

hasleerka
22. jún 2009

ahojte, no konečne som vás dočítala ... adulka, tak ako chutila som ti 😀 😀 😀 ... u nás doobeda nepršalo tak som umyla okná a vymenila aj záclony, aký dobrý pocit

zuzi super že sa ti v práci páči a že si spokojná

lilu18
22. jún 2009

tatolu--drzim vsetkych 10 🙂 neboj 🙂

haslerka--cau--si sikulka

ja uz mam zmrzku v mrazaku 🙂

hasleerka
22. jún 2009

lilu čau, kávu som už síce mala, ale do misky môžeš tej zmrzky nadeliť 😀

tatolu, v stredu nič nerobím, tak budeme držať palce 😉

lilu18
22. jún 2009

este musi trosku odstat v mrazaku 🙂 ale mozbo za hod bude 🙂 ..som sa narobila--hrusky,jablka,kivi,pomaranc--vsetko osupat ,nakrajat,rozmixovat--ale mnamn chutilo aj teple 😀 😝

hasleerka
22. jún 2009

jáj tak to si robila zmrzku, no šikulka, to bude taká dreňová ... za hodinu tu nebudem, idem na aerobic, ale ak sa mi večer podarí prísť sem, tak mi prosím odlož 😉

emily333
22. jún 2009

babenky odchadzam a na marke davali kamosku ze mala prepad v kvetinarstve v MIchalovciach no nezavidim jej boooze mna by asi slaho hned. tak pa pa vecer

hasleerka
22. jún 2009

ty brdo ... u nás tiež kedysi bolo že prepadli na pošte, ja tu ženu poznám, teda nechápem že spravila takého hrdinu a zachránila peniaze ... ja bych bola dosraná, nech si všetko berú

tatolu
22. jún 2009

U nás jedna pani v banke (bola iba jedna vtedy) ešte zlodejovi stiahla z tváre kuklu 😔 .
Vtedy bola hrdinka, ale keď jej to došlo, čo spravila, veru sa trošku zrútila. A to bývala v horárni a medvede ich chodili bežne pozerať 😔

hasleerka
22. jún 2009

tak ja sa lúčim ... idem hopsať papa