• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
som z vranova nad toplov mam 3 dievky mima ma 11, janka ma 9, a sarka moj maznačik ma 3 a pol
1. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli a potom má koľko dní voľna. Však to je moc 5 dní nočná :confused:
Ten môj by mal robiť 1 x denná, 1 x nočná, 2 dni voľna - no robí pravdaže 12tky
A ako potom riešiš školu a ľkôlku, keď ideš do roboty a aj tm je v práci?
1. dec 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:
u nas zatial neprsi, akle urcite bude :unamused:
mirecka vitaj v klube :dizzy_face: mas skoro rovnako stare babulky ako ja :grinning:
1. dec 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,ani unas neprši a ni nevipada aby malo pršat
1. dec 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirečka vitaj a zaraď sa :slight_smile:

ja idem za chvíľu s Nikou na kontrolu strojčeka na zuby som zvedavá čo jej povie, lebo ho viacej nenosí ako nosí :angry: hlavne že som za neho vyvalila kopec € :angry:
1. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, on robí teraz len 8čky, takže jeden týždeň prvá, potom druhá a potom nočná ... ked robil 12tky, tak bol 2dni deň, 2dni voľno, 2dni noc a 2dni voľno

mirka daj si aj info do pasu, až nezabudneme a aj nejaké foto pridaj
1. dec 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prsi, prsi....len sa leje :angry: :angry: :angry: :angry:

Dobre ranecko! :dizzy_face:

Mirecka vitaj! A moc sa netes, v telerane hlasili, ze na vychode po obede pribudanie oblacnosti a na zapade ubudanie zrazok :grinning:

Hasli, myslim, ze lepsie, ale v noci sa stale prehadzoval...nebol nahodou aj spln????? Nejako velmi bol gulaty ten mjesicek :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy aj nas caka strojcek :unamused: ale este jej musia dorast zubky
cicus dojdi ku nam, tu neprsi a je teplucko :dizzy_face:
hasli dnes mas volno?
1. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka ake info do pasu
1. dec 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...esteze si pripomenula.....mam tu od zubarky papier, musim Filipa objednat ortodonticke...tiez by sa mu strojcek zisiel.

Ivi, aj tu je teplo...ale vonku leje :angry: :angry: :angry:

Mirecka....info do pasu mysli Haslerka, ze aby si vypisala odkial si a rozpisala svoje kinderka :dizzy_face:
1. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirecka hore mas nastavenia, tam si klikni a povyplnuj :dizzy_face:
1. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica presne si to napísala ako som to myslela

iwus robím až vo štvrtok poobede ... ja zatial robím len 8 dní v mesiaci
1. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem zachvíľu do obchodu ...

cica hádaj čo bude dnes k obedu????
1. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli....lapacinkyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica čo mi vidíš do kuchyne??? :grinning: :grinning: :grinning: mm si rozkázal, najprv že lečo a potom si premyslel palačinky
1. dec 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja kebyze urobim muzovi na obed palacinky, tak sa ma opyta, ze co mame druhe.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no za iných okolností by to aj môj povedal, lenže je po nočnej tak vtedy moc nejedáva ... a do roboty mu kúpim salámu, tak to mu stačí
1. dec 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli tak lapacinky si uz teraz u teba objednavam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a s cim budu?
1. dec 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...aj ja si objednavam....take tvarohove by som si dala, alebo nutelove s bananom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Inak periem....ale vesat nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo periem naprazdno, iba ocot sa tam moci....trosku ju precistujem :grinning: :grinning:
1. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže u nás polievka zo včera. Mm urobil z červenej repy. Keď som dojedla vravím mu, že je celkom dobrá, len že my sme takú nerobili a on že ani oni :grinning:. Že máme veľa repy na záhrade, tak ho napadlo, že možno aj do polievky by sa hodila. Deti si pýtali aj po druhom tanieri :dizzy_face:

Na druhé máme vrtáky s mäsovým prívarkom :zipper_mouth:
1. dec 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm Cica, aj ja by som mala tak preprať :pensive:
1. dec 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu preper, ja to robim raz za mesiac-dva :wink: my mame hrozne tvrdu vodu....samy kamen usadeny na umyvadle, vani atd.... :angry:
1. dec 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,vy uz papate?? u nas leje som bola na poste a cela som prisla premoknuta :frowning2: hruuza a to som mala dazdnik
1. dec 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my máme zas veľmi mäkkú.

No práve som dostrihala Lukyho :wink: a trochu som prestrihla aj dvojky. Tie sa však stále ošívali :sweat_smile:. Chalani majú dosť husté vlasy a keď sa spotia, tak sú až mokrí :pensive:
1. dec 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeeeeeed úž teraz, lebo idem zachvíľu do mesta, síce sa mi nechce bo tam leje

máme palacinky, ribezlový džem a šlahačka s čokoládou (teda grankom) ... nech sa páči ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, ďakujem za obedík :wink:

A však nechoď :zipper_mouth:
1. dec 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím, treba ísť nakúpiť ... a poobede idem pozrieť Zuzke na vystúpenie, majú v škole, čo chodia na dramatický krúžok
1. dec 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka..dakujem uz som tu aj s tanierom :grinning:

nepozerate Damsky magazin??ja placem..ukazuju tam babeno co malo rakovinu :frowning2:
1. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli mnamkove palacinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujeeeeeem
tak ako tak pozeram vsade prsi, u nas zatial nie, prave som sa vratila z mesta a vzduch je taky prijemny, ako na jar a nie 1.decembra :grinning:
1. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatotu Lukáškovi všetko najlepšie k 3 rôčkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:

u ortodontičky sme čakali vyše hodiny :angry: a dnu sme boli asi 2 minúty :angry: , dobre ju sprdla že to málo nosí :grinning: :grinning: nechápem načo tam s ňou musím chodiť aj ja /majú napísané že do 15 rokov neošetria bez rodiča :angry: /
1. dec 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok