Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
1. dec 2009

hasli ja im dávam už od prvej triedy /vtedy symbolicky 20 Sk/ a postupne každý rok som im to zvyšovala Domko má teraz 8 € a Nika 10 €. Dominik si z toho nič neminie necháva si to u mňa schované a potom si vždy nejakú drahšiu vec na pc kúpi a Nika ich nemá už za pár dní /ona však dostáva ešte keď chodí na zápasy pomimo, lebo keď je celý deň preč tak jej musím dať aspoň 1 - 2 €/

iwus čauko 🙂

idem kuk ordináciu 🙂

aadula
1. dec 2009

emily, gratulujem si hviezda nášho tímu 😉

emily333
1. dec 2009

adulik dakujem len aby aj na maturi take znamky boli 😉

tatolu
1. dec 2009

Emily, gratulujem. Ide Ti to 😵
A ďakujem za Lukyho 😔

lilu18
1. dec 2009

co sa gratuluje??emily je konecne tehu??no idem pocitat o co som prisla 😨

lilu18
1. dec 2009

tak 1/ky boli 😀 😀 😀 tak aj k tomu gratulujem 😀 ved to su super spravicky,na to ze tu s nami pri pc vysedavas si fakt v skole hviezda 😉

pojde Dr.H tak sa idem nachystat 😀

emily333
1. dec 2009

no som nejaka hviezda no nie? 😀 😀 😀

lilu18
1. dec 2009

jasne ze si..a vsetky sme 😀
papa dobru 😔

hasleerka
1. dec 2009

no fíha emily všetka česť, vôbec nám nerobíš hanbu

tatolu Miška má 3r aj 2mesiace ... ale vôbec sa mi nezdá žeby sa chcela zlepšovať ☹

hasleerka
1. dec 2009

lilu popluj a privolaj to emily, nech jej už aj k tomu tehu gratulujeme 🙂

emily333
1. dec 2009

oj veru aj po našom aj ocharkat mozte 😀 😀 😀 ale zas z toho nic dosla mrcha 😠 😠 😠

tatolu
1. dec 2009

Beťárka jedna, už nech nechodí tých 9 mesiacov 😔

emily333
1. dec 2009

babenky idem haji dobru nocku 😔

hasleerka
1. dec 2009

dobrú nôcku všetkým, idem už aj zalomiť

emily333
2. dec 2009

dobre ranko MI hlasi bezvetrie a bez dazda 😵 😵

hasleerka
2. dec 2009

dobré ránko PB hlási tak MI 🙂

ranná kávička sa chystá, nech sa páči, kto sa pridá???

emily333
2. dec 2009

ja ja 😵 nesku z mliekom a 2cukre prosiim 😀

andreah70
2. dec 2009

dobré ránko TN je na tom z počasím podobne ako PB a MI 😀

aj ja si prosím nescu s mliekom a necelú lyžičku cukru 😀

iwusska
2. dec 2009

dobre ranko, NO hlasi take pocasie ako TN, PB a MI 😀
ja sim bola vcera na aerobiku, v zivote som to necvicila, ale som na seba hrda, vydrzala som skakat celu hodinu v kuse 😵 😀 a dnes sa chystam zasa, lebo su posilovacky na brusko a zadocek 😉 uz to vidim ako ma chyti svalovica, ale som rozhodnuta vydrzat
emily gratulujem k super znamkam, tiez by sa nam zislo oprasit rustinu 😨 😉

hasleerka
2. dec 2009

emily, andy, iwus nech sa páči, pozor je ešte horúca

andy ja idem dnes ku vám, kámoškin muž ide na služobku, tak si ideme vyraziť s ním

iwus si začala cvičiť, super, ja na aerobic chodím už 2,5 roka a za slobodna som tiež hádam zo 3 roky chodila ... strašne ma to baví ... len asi nám tuto blízko mňa zrušia, bo chodí málo báb ... tak budem musieť chodiť na inú školu, je to dalej, tak asi len raz do týždňa budem stíhať

iwusska
2. dec 2009

hasli a kolkokrat za tyzden si chodila? ja by som chcela 2x tak dufam ze sa mi to podari...
a dakujem za kavicku 😵

tatolu
2. dec 2009

Ahojte, v ZV krásne slnečno ale v noci asi pršalo 😉
Už je všetko navarené, takže o chvíľu môžeme vyraziť na prechádzku na tú jednu cestu 😔 😀

iwusska
2. dec 2009

tatolu a co si dobreho navarila? a tak rychlo 😨 ty si sikulka 😉

hasleerka
2. dec 2009

no ja už mám obed tiež nachystaný, bo zachvíľu odchádzam ... takže o 12tej si naložte špagety so syrovou omáčkou a zohrejte si 😉

iwus za slobodna som chodila 3x to bolo na tej škole čo je dalej ... na našej škole máme len 2x, aj ked by som určite viacej zvládla cvičiť, len časovo nestíham ... aj plaváreň ma bavila, len to je takisto daleko ... no hádam ked budú baby trošku viac samostatné, že sa budem viac sebe venovať

tatolu
2. dec 2009

Iwusska, vajíčkovú polievku z vajec na tvrdo so zemiačkami. Mňam 😉 Kto bude chcieť naložím. Je jej dosť zatiaľ 😔
Okrem toho deti už sú aj po desiate, mali postrúhané jabĺžka s popučeným banánikom.
A tieý aj grís na noc je pripravená 😉
Ja to vždy musím takto doobeda postíhať. Potom mám relatívne pokoj 😉

Keď sa pôjdeme poprechádzať, zbehnem zaplatiť za toho Mikuláša. 😵

hasleerka
2. dec 2009

tatolu čo je to grís ??? a ako robíš tú vajíčkovú polievku????

emily333
2. dec 2009

hasli to je detska krupica 😵 diky za kavu 😉

iwusska
2. dec 2009

tak ta polievocka by aj mna zaujimala 😵
a gris je griska cize krupicova kasicka 😝
ked moje deti nic z takychto mnamiek nezjedia ☹ a nastruhane jablcko a popuceny banan uz vobec nie, oni museli od malicka zut kusky 😀 ani presnidavku mi nechceli

emily333
2. dec 2009

babenky prave prisiel janko zo skoly a vravel ze by mal byt v spravach na jednotke lebo ze boli na exkurzii na colnej sprave a robili nejaku anketu 😉

tatolu
2. dec 2009

No kúpené presnedávky ee, ale doma robené Lukymu chutili 😉 Dvojkám som ešte presnedávky nedávala, lebo furt máme ovocia a ovocia a zvyknem jabĺčko aj s mrkvou postrúhať 😔

Recept na polievočku. Spolu uvariť vajíčka na tvrdo a zemiaky v šupke. Vajíčka vybrať trošku skôr, aby neozeleneli 😉 V inom hrnci urobiť zápražku a doliať vody podľa toho, koľko jej chcem mať, osiliť a nechať zovrieť. Potom pridať do nej pretlažené vajíčka a zemiačky, zátrepok, alebo aj smotanu a keď znovu zovrie, pridať kôpor a odstaviť. 😉
Dobrú chuť 😵