• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Hasli, dobre sa zabav

Dievočky, zabudla som na vychovanie :pensive: . Dakujem :wink:
22. jún 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hviezdy :grinning:
hasli, dobre si zahopsaj :slight_smile:

tatolu,drzim palceky, ale sompresvedcena, ze to zvladnes lavou zadnou :wink:
22. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadno isto nie, ale len tak-tak možno :wink:
Spolieham na to, že som mala bakalárku ohodnotenú od profáka aj od oponenta za Ačka (ináč ani v indexe také písmenko nesvieti :grinning: )
22. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusiiik, napisala si dobre,ved aj ja,ked ma niekto prist,tak mam vsetko nachystane a beham okolo kazdeho a nemusi ani riad umyvat,ale tentokrat ma sestra s tym nastvala a aj som jej povedala, ze jej to vratim, ked cez prazdniny pridu ku nam,lenze ja som taky blb, ze to nedokazem spravit :unamused:
22. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu, verime ti vsetky a urcite to spravis :slight_smile: budeme na ta mysliet :slight_smile:
22. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwwuska, však čakám a vieš čo, asi už o chvíľu zaspia :grinning:
22. jún 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moji uz spinkaju od 19,00 :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, ja som ich dala o hodinu skôr do postielok a čudovala sa, čo ešte buntošia - čiže o 18tej a to vstali poobede spali od 11 - 15tej :grinning:
22. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No deti zaspali, dosť bolo rozkoše, idem sa do rána učiť :wink:
22. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu neblázni :stuck_out_tongue_closed_eyes: si medzi tým zdriemni..však ráno nebudeš vládať fungovať
22. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aaduli ahoj
...musím ísť likvidovať potopu do detskej :angry:
22. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka, Bodka, ahojte... :wink:
22. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, David spi od 20.00...nas rekord... :grinning: :grinning: :grinning:

Tatolu...si pipi...oddychni si, aj tak teraz toho uz moc nenatlacis do hlavy.... :dizzy_face:
22. jún 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka marcelka ahojte

cica to zaspal o pár minutiek skôr ako náš frajer ...
musím žehliť .. potom možno ešte kuknem ahojte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli....aj ja musiiiim...ale taaaaak sa mi nesce.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica aj ja som ešte tuuuu :grinning: ani mne sa nechce..ale zas to odkladám už dva dni..tak musím do toho :sweat_smile:
22. jún 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica a oplatilo sa mi Paťku zobrať..bude mať 1 z matiky :dizzy_face:
22. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer ... máme kružok žehlenia ... na budem zajtra doobeda ...moje hviezdy už idú konečne spať :slight_smile:
22. jún 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ja idem zajtra na zraz :grinning: teda kamoška mi ide nejakú poistku ponúknuť..keďže náš drobec mal ten úraz..chcem ho dať poistiť...moj brácho mal v kuse zlomeniny, ako mu dali poistku urobiť nič mu nebolo ...tak dúfam, že ani Samkovi nebude už nič.... a potom majú prísť baby čo sme chodili na VŠ spolu...už sa tešííím..len si nebudem môcť dať mojitko..lebo ma hrdlo boli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z á k a z ž e h l i ť !!! :grinning: :grinning: :grinning: ....už aj na modrého koňa :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi...si dobre, ze 2 dni....ja uz o dost dlhsie.... :grinning: :grinning: :grinning:

Parada, ze Patke gratulujem, je sikulka... :slight_smile:

Hasli..nazdarek.....ty si dnes okna umyvala? U vas neprsalo? Tu prsi cely den....na porazenie.... :angry:
22. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka ..že by som ťa poslúchla? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajaj..okná..tie nás čakajú cez týždeň...keďže nám ujovia domaľovali činžiačik..musíme ich umyť... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som žehlila do obeda. Bodečka, ty si im to tu teraz roztočila... :grinning: Adulka, gratulujem Paťke... :dizzy_face:
22. jún 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak už vieme prečo prší :grinning: :grinning: :grinning: ...hasler umývala okná

aduli my máme krpcov poistených v kooperatíve ...majú to venové s úrazovým...Davidko si stihol už pár tisíc vybrať
22. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2928311&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F mrknite..som dala nejaké nové fotečky :slight_smile:

ďakujem kočky...bude mať asi len dve dvojky.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to jednu podľa mňa trošku neoprávnene..ale dobre to vytiahla nakoniec :slight_smile:
22. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka szia moja, uz mas potopu v detskej spratanu?

Aj mna to hrdlo pobolieva.....kaslime na zehlenie, co mozme urobit dnes odlozme na pozajtra a mame 2 dni volno.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
adul, kde si vzala Paťku, ked sa oplatilo ... idem na chvíľu off, kým baby zaspia
cica :grinning: :grinning: :grinning: ďalšie dva dni? dačo musím požehliť..sa nemôžem na to pozerať..a to polovicu z toho skladám neožehlenú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bodečka..Paťka je vtedy ešte Slovenskej..a tiež už mala zlomenú ruku...byt máme v Kooperatívne...ale malého tam nechcem...ešte porozmýšľam
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nebola až taká veľká ...iba 2deci coly na stolíku a koberci :angry:
...tak Paťka je šikulka :wink:
22. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok