• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
hasler...no len sem pekne hoď ten recept :wink: :grinning: :grinning: a u nášho Martina budeš najšikovnejšia kuchárka,lebo on chce lečo ale bez zeleniny :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

Iwus :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...keby len 100 :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli...tak recept na leco bez leca si aj ja prosiiiim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......nemohla si ma vidiet, lebo tu je hmla jak v prdeli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka nepoteším ťa, už je dorobené s lečom a len tak praskol do mňa tanier :wink:

Maťo nemá rád rajčiny a papriky?
3. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, ale každý deň to asi jesť nemôžu :pensive:
Aj polievka so zemiačkami, aj zemiaky na kyslo. No mne už dochádza fantázia :pensive:
3. dec 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica tak ešte neviem aká hmla je v prdeli, som ešte nenakukla, aj ked poslaná som tam už bola :grinning: :grinning: :grinning:

tatolu moje baby ked som mala doma tak sme točili dookola šošovica, hrachová, zemiaky na kyslo, perkelt, sviečková, do toho občas palacinky, a zase šošovica, husté polievky - tie boli akoby druhé .... už mi z toho občas hrabalo
3. dec 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj volala som so zuzanou, pozdravuje vás, už má doma troch maródov :frowning2:

robím kávičku, kto sa ku mne pridá ... ja rýchlo vypijem a utekám do práce

bodka máš teraz asi dlhý týždeň???
3. dec 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved ani ja neviem.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasler ..náš Maťo je nezeleninový tip :grinning: :grinning: :grinning: ...zje iba kukuricu a mladú cibuľku :frowning2: ...ano dlhý :frowning2:ale budúci je super krátky :slight_smile: :slight_smile: ...ja si prosím kávičku

Tatolu...mrkni si nejaké recepty aj na mmb :wink: ...som tam pred chvíľou videla že "mrkva ako mäso" :confused:

Cicuš...ešte nenakupuješ?...som sa dnes ráno dobre vytočila,hneď som mala vyšší tlak :angry: som to písala už Lilu na skype...včera čo som si kúpila tie pulovríky/tričká tak z jedného mi nedali dolu ten pípač a pri odchode som nepípala :confused: :angry: dúfam že dnes budú na mňa kukať ako na zlodeja :angry: :angry: :angry:
3. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tú kávičku nikto, ja už som nachystala: iwus, ja a zuzka nesca s mliekom bez cukru, cica a andy aj s cukrom ... bodka ty tuším obyčajnú s mliekom a dva cukry ... dúfam, že som to dobre ... tatolu tvoju chuť ešte neviem
3. dec 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu aj ty napíš akú piješ?
3. dec 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka ved máš bloček, tak sa hádam nič nestane
3. dec 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bločik mám :unamused: tak dúfam že to dopadne ok :wink:
Lilu asi už uspáva :slight_smile:
3. dec 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli ja pijem 3 v 1 a ešte aspon lyžičku a pol cukru :wink:
Teda na raňajky nescku s mliekom a 3 lyžičkami cukru :pensive:
3. dec 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
hasli díky za kafe :grinning: a neboj aj ja som tam už bola párkrát poslaná a neviem ako to tam vyzerá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tatotu to máš teda riadne sladký život :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu ty si vieš teda pekne osladiť život ... teba by som na návšteve nechcela :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy vitaj ... laugarício je daleko od teba? a do centra to máš ako daleko? inak na sídlisku JUH II. bývajú jedny známy
3. dec 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli, však preto som si zatiaľ nepýtala kávu :pensive:
Ale ja si niekedy aj vlastný nosím :grinning:
To vtedy, keď idem niekde na kávičku a väčšinou ženy cukor nemusia, tak posunú mne :wink: , ale mne naozaj stačí iba 2 do takej kávy :grinning: , tak ostatné odložím na horšie časy :dizzy_face:
3. dec 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A čajík jijem bez cukru, takže môžete aj ten ponúknuť :wink:
3. dec 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostala este kava??som ako zbity pes vivi haji a ja mozem za nou. Ci kavu si dam?? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dec 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli od rana rozmyslam co idem varit a si ma inspirovala, sosovickovu polievocku spravim a druhe este neviem :fearful:
bodka to na co tam potom tie pipatka davaju ked nepipaju :fearful: :fearful: :fearful:
3. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tatolu, tak ťa pozvem na ten čajík :grinning: ... inak ja zase naopak, do čaju cukor a do kávy nie

ale môžem ti aj kávičku urobiť, bo som včera doniesla z mekáča dva cukry :grinning:
3. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu tak si pýtaj akú, bo som chcela už ísť
3. dec 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sa nam kavickuje tolkym naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: hasli dakujeeeem za kavicku
3. dec 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haslerka//nescu alebo presso a 1 cukor//diky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:
3. dec 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus som rada že som ti našepkala, my sme ju mali min. týždeň, jeden deň s mäskou údeným a druhý deň s vajcom ... ja zajtra urobím asi tie zemiaky nakyslo a ostane aj na sobotu
3. dec 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodecka....mamina dojde az o 13.30...potom vyrazime :slight_smile:
Mne sa to s tym pipatkom tiez kedysi davno stalo....este ked sa riflove kosele nosili, som si konecne kupila podla mojich predstav a doma som zistila, ze mam tu umelu kravinu na nej, co pipa...tatulo mi to potom nejako dal dole..tusim s kliestami to musel cele nejako rozbit :grinning: :grinning: :grinning:

Lilu...aj ja som nejaka K.O.... :pensive: zeby som si pospala v aute? Nech mozem potom uz svieza nakupovat :grinning:
3. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre lilu ešte som ti stihla zaliať, ty budeš ako cica a andy

tak ja sa s vami lúčim, už fičím, lebo chcem ešte kuk do dráčika na barbieni ... papa
3. dec 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuš....vylieč ma :frowning2: :slight_smile: ... včera ráno ma rezalo ľavé oko a mala som ho zalepené a dnes som sa zobudila a v kútiku na pravom oku mám taký červený fľak,asi som si to preniesla ... tak som si ich poumývala borovou vodou...čo si mám na to dať?
3. dec 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli Laugo je kúsok od nás /2-3 minuty/ autom ja bývam na Juhu I :slight_smile:
3. dec 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...uz ste mohli dat stretko s Hasli....
3. dec 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok