• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Bodka, kvapky Ophtalmo septonex nepomohli? Vravia, že na unavené oči aj sáčky z čaju, alebo lyžičky, ale toto sa mi nezdá od únavy
:pensive:

A čo to, musela som vás hľadať na druhej strane...
3. dec 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som tu na skok má ja som dnes dostala srdieckovi pernik z napisom mojej kvetinke :grinning: :grinning: potom tu bola kamoska a ma doucovala kamoska slovinu :wink: a este cakame navstevu :wink:
3. dec 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, šošovicovú mám aj ja rada? že by som sa ku voľaktorej dala pozvať? :wink:

sme boli zobrať mojej tete matroš na tortičku pre Samka...fuu...taká hmla je, že až ...

a tam kde vy som bola už aj ja veľa krát..skoro aj dnes :sweat_smile:
3. dec 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte co budem zajtra variit..pomoooc..sozsovicu nie,mali sme fazulovu :grinning:
3. dec 2009 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahoj :slight_smile: my máme kapustnicu
3. dec 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kapustnicu?/normalne taku vianocnu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam ale my az na vianoce
3. dec 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu navsteva odisla :wink: ordinujete?
3. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som akurát varené vínko dopila, trošku pozerám ordináciu a počúvam ako tu moja dcéra rozpráva..ona má taký ostrý hlas...niekedy mi uši až reže
3. dec 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uspávam deti netradičným spôsobom :pensive: Sedím pri PC a deti sú v postieľkach. Ktorési sa ešte prevaľuje, ale o chvíľu aj to bude spať.
Dnes som telefonovanie s maminkou zrušila a pôjdem sa iba učiť :wink: :confused:
3. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm niekto ma zajtra skolu :dizzy_face: tak sa pekne priprav aby si nam neurobila hambu :wink:
3. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra mám iba prednášky :wink:
Skúška bude v sobotu ráno o 8.00, potom budú prednášky z iného predmetu o 8.30 a chcela by som stihnúť ešte prednášky z halvnej školy, ktoré začnú o 8.00. Viete poradiť ako? :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podotýkam, že dvojníka nemám :grinning: :dizzy_face:
3. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No deti spia :dizzy_face:
Idem sa najesť a skúsim urobiť kuk do tých papierov :grinning:
3. dec 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ordinujete??/

tatolu ty to zvladnes ved si supermama :wink:
3. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko MI hlasi hmlu :frowning2: babenky vy uz azda peciete perniky ked vas tu vecer niet :dizzy_face:
4. dec 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko TN zamračené bez hmly :grinning:
4. dec 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko - teda už aj deň .. PB chladno hmla na ústupe

emily ja som včera pracovala, tak som vás nemohla kuk ... hypka je otvorená do 10 ale okolo 9 pomaly už ani nohy tam nebolo
4. dec 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale som vás rýchlo počítala :wink:

lilu vy cez rok nerobíte kapustnicu??? my hej, síce bez hríbikov, ale babule to majú rady aj mm ... a hlavne vraj je tam kopec vitamínov

mne sa dáko nič doma nechce robiť, bolia nohy a chce sa mi hrozne spať ... akurát polievku som uvarila

bodka ako zvládaš dlhý týždeň stáť stále na nohách???
4. dec 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: u nas vykuka slniecko ale je dost chladno
tak ja som nakoniec vcera kapusnicku s klobaskou, udeninkou a hribikmi varila a k tomu omastene zemiaciky :stuck_out_tongue_closed_eyes: som si taku predvianocnu naladu spravila :dizzy_face: :dizzy_face:
dnes maju deticky v skolke Mikulasa, ked sme rano prisli tak tam bolo veselo, vsetci chystali...no uzasna atmosfera, som aj ucitelke povedala ze by som tam s nimi hned ostala :dizzy_face: a vcera prisla teta kadernicka a vsetky dievcatka rovnako ucesala, keby ste ich videli ake su rozkosne..., sa tesim na to dnesne vystupenie :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranko...luzna bez hmly,neprsi ale je zimaaa. Konecne tusim pod nulou. :grinning: nech uz sneziiiii

haslerka//taku falosnu polievku kapustovu robievam ale vianocna je len jedna :grinning: tu az na vianoce :grinning:

dovarim a letim kupovat a na postu konecne mi balik po tyzdni dorazil. Tusim obehol cele Slovensko :grinning:
4. dec 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ja tiež robím kapustovú polievku, ale tam je viac kapusty ako ked robím kapustnicu

iwus nám už robí chute na ňu ... a dúfam, že si kočky pofotila a pochváliš sa

naši majú až v pondelok mikuláša
4. dec 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli este len pofotim, poobede maju vystupenie a ja sa straaaasne tesim, urcite budu vsetky deticky uzasne a ja budem zasa slzit :cry: :grinning: akosi sa neviem ubranit dojmom... :dizzy_face:
4. dec 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk uz som zas tu som bola sa hlasit na UP a nic sa mi nchce len ma nejak taha na spanie :frowning2: ale snad sa preberiem lebo o stvrtej ficim ku kozmeticke jupiii :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ake chute robite ..iwus,nezabudni pofotit herecky nech aj my mame predvianocnu naladu :dizzy_face:

emily//aka paraada ,ides relaxovat. Nuz tm moze flintu kupovat :grinning:
4. dec 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilusik jasne, zobrala som aj fotak aj kameru :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeer sa tesiim..

prosim otvor skype potrebujem radu :frowning2:
4. dec 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pa..neviem ci dnes este kuk.podla toho aka utahana pridem zo skoly :grinning:
4. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne studium :wink:
4. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech ti to rychlo ubieha :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som zo čkoly doma, musela som sa pýtať, lebo mm zs ide do nočnej. :wink:
Ráno si zas smeny vymeníme :pensive:
Zajtra väčšina zo spolužiakov na prednášku z hlavnej školy nejde. Profák za seba posiela nejakú náhradu, má nejaké zdravotné problémy, takže rozdeliť sa nebudem musieť. Pôjdem iba na písomku (skúšku) a potom ostanem na prednáške o Komunikatívnych zručnostiach.
Najbližšia skúška bude 15.12 a na 16.12 chalani vybavili ďalšie dve skúčky :pensive:. Ak sa podaria všetky, mala by som mať z 8 skúšok spravené minimálne 4 v predtermíne. Totiž neviem, či nedá ešte do Vianoc aj skúšku z tých komunikačných schopností :wink: í
4. dec 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vau tatolu mas to nabite ale ty to zvladnes si nasa sikulka :dizzy_face: ja som prave prisla od kozmeticky :wink:
4. dec 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok