• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Jej Emily a doma Ťa chlapi spoznali :pensive: :wink:

No mm vravel, že všetky deti poobede spali, ale sa mi zdá, že spali séce traja, ale on s dvojkami a Luky asi tíško ako myška robil blbosti. Mi tu zjape a nevie sa vmestiť do kože :unamused: . No ešteže je o pár minút 19.00 :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dec 2009 o 18:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooo, kde ste vsetky????? :fearful:
4. dec 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tuu ale uz hodinu si upravujem farmu
4. dec 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
avoooj tak ako sa citis vynovena? :dizzy_face:
4. dec 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile: Konečne som sa dostala aj k PC :slight_smile: Mám tu toho veľmi veľa malá slečna síce stále len spinká ale veľkáči mi v poslednom čase dávajú zabrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Simču pustili včera z nemocnice spadla zo schodov a udrela si hlavu na štastie nič vážne len pár modrín,narazené zápestie na pravej ruke v nemocke bola týždeň najskôr si ju chceli nechať len na pozorovanie lebo nevyzerala moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne málo jedla,pila stále ju triaslo ako keby mala horúčku a točenie hlavy ktoré neprestávalo samozrejme aj boesť hlavy a tak no tak jej robili vyšetrenia RTG,CT a všetko možne CT naštastie v poho RTG-zle točenie hlavy mala z chrbtice ktoré mala už aj pred prázdninami opäť nastupuje na rehabilitácie takže najbližší mesiac je doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neviem ako chce doberať učivo veď ju nechaju prepadnuť :pensive:
4. dec 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bejby ahooooj, dlho si tu nebola :frowning2: vsetko najlepsie k dnesnym meninkam, nech mas uz len same prijemne starosti :dizzy_face:
som rada ze sa ma Simonka lepsie, musela si mat dobre nervy...dufam ze uz bude vsetko v pohode...a daj boztek bublinke :dizzy_face: mala si jej dat meno Ruzenka, ked stale spinka :grinning:
4. dec 2009 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: Ďakujem veľmi pekne :dizzy_face: no nervy som mala poriadne hlavne keď mi zavolali jej kamošky s plačom,že ju vzala sanitka a nič nevedia :unamused: ja som bola s malou sama doma spala som nevedela čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bo, stres :rolling_eyes: a potom keď som ju videla :pensive: uf ur radšej na to ani nemyslieť bublinke dám pusku idem of pá :wink:
Ozaj pozdravuje aj sissi tí stahujú malý sa držká ozve sa keď sa bude dať a ja tiež tak pá :wink:
4. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
drzkajte sa a pozdrav sissi :dizzy_face:
4. dec 2009 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bejby ahoj a pozdrav aj Sisi, nech si dáva pozor a nepremáha sa moc. :pensive:

Emily, dokedy chceš farmu riadiť. Však už nechaj tie úbohé zvieratká aj vyspať :sweat_smile:
4. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

ja som si včera bola vylepšiť náladu s kamoškami v jednej kaviarni :grinning: Dali sme sme dobré červené vínko a veru dobre padlo, trošku si povyraziť

som si trošku upratala, vôbec sa mi do ničoho nechce pustiť..., ale však ešte je druhá polovička dňa predomnou :grinning:
5. dec 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tušim všetky upratujete :grinning: bohužiaľ aj to treba :angry: ja ešte periem záclony potom ich len vyvesím a vyrážame s deťmi na superstár /ani sa mi moc nechce pri predstave toho davu čo tam bude :unamused: / ale čo by človek neurobil pre radosť svojho potomstva :grinning:

včera som bola s Nikou trošku na kultúre, synovec mal vystúpenie k 35. výročiu súboru tak sme boli v divadle kde mali to vystúpenie

Bejbyna Simonke skoré uzdravenie :slight_smile:
5. dec 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte kamosky :wink:

cizmy mate vypucovane? :grinning:
my ideme s deckami do TT na mikulasa, o piatej ma byt na radnici. Na mikulasa sme boli vzdy doma, a cakali ci k nam nejaki pridu. Ale dnes sa mi nechce trcat doma, a vykukat mikulasov z okna.Mam konecne volno a chcem si ho uzit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
KRÁSNEHO MIKULÁŠA VÁM ŽELÁM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sa tesim vecer na varene vinko a prskavky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. dec 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj iwi :wink:
tak vecer bude romantika? :wink:
5. dec 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
iwus, aj moje zajtra vystupuju :slight_smile: . Pre skolu mali vystupenie uz vo stvrtok, ale bola som v robote, takze som ich nevidela. Ale na zajtra sa tesim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Angelika hra trpaslika- Smieska :slight_smile: , ma tam aj jednu vetu--- A kde sa podel moj svetrik?--- :slight_smile: , No a Kristinka tancuje Popolusku, a tanec na Zlatu priadku. :wink: . Tak vecer ma caka natacanie vlasov na natacky Kristinke. :wink:
5. dec 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, k nám k stromčeku príde Mikuláš zajtra o 16.00 :wink:

Už som zo školy doma. Skúška je za 1 :dizzy_face:
5. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej fakt..aj som zabudla...užite si aj vy s deťmi Mikuláša :dizzy_face: :dizzy_face: Samino mali v jasličkách včera... , že patril medzi najodvážnejších :grinning: ..niektoré deti sa báli ... u nás že bol včera na námestí...že prišiel na motorke :grinning: moderný mikuláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

renka, potom nafoť babuľky..nech si ich aj my kukneme :wink:
5. dec 2009 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V Poprade sa Mikuláš spúšťal po iníé roky lanom z veže kostola :dizzy_face: . Ktovíe, či aj tohto roku. Musím sa spýtať brata :confused: Tiež netradičný spôsob príchodu :grinning:
5. dec 2009 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
renka tak ti zelam aby si mala zajtra krasny kulturny zazitok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:zipper_mouth: Tak ja som sa vcera naslzila, deticky boli uzasne, mali oblecene biele kosielky az po zem, vzadu nalepene kridelka - boli anjeliky a Misenka aj sama recitovala, som bola hrda a dojata zaroven :dizzy_face: :dizzy_face: ked budem mat cas hodim foto :wink:
5. dec 2009 o 15:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bohateho Mikulasavam prajem :wink: konecne som trosku na pc . doobedu sme nakupovali mikulasov poobdede som umyla jedno okno a chcela som dat vianocnu vyzdobu ale opravovali sme mm stromcek co hraje ale mame zly dapter tak nic z toho :unamused: potom nam bol kamos nainstalovat antivirus a uz je po mojej robote o chvilku ideme ku kmotrovcom nosit mikulaska a ja mam vsade bordel ale uz to necham na zajtra
5. dec 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Mikulasky :grinning: :grinning: :grinning:

Ja som si aspon obyvackove okna umyla, kym David spal, zajtra doumyvam kuchynske a v detskej, deti idu zajtra k mame , tak budem mat na to klud....a nastastie nemusim prat a vesat zaclony...lebo my zaclony nemame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 16:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iwuška :dizzy_face: Mišenka musela byť hrozne zlatá, si ju viem živo predstaviť :slight_smile:) sa teším na fotky :slight_smile: ja som tiež plakávala pri Paťušiných vystúpeniach :sweat_smile: , potom som to riešila tak, že som ju točila na kameru...to bolo isté, že nebudem buliť :grinning:

cicuš, máš to dobre zadelené...a potom v pondelok môžeš mne prísť poumývať :wink:

emily, tak idete Mikulášov robiť? aj u nás bol môj brácho..ale bez munďúra...len balíčky doniesol..a čakám ešte švagra..a našich
5. dec 2009 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som vam zabudla popriat:

:hearts: :hearts: :hearts: K R Á S N E H O M I K U L Á Š A !!!!!!! :hearts: :hearts: :hearts:

:astonished: :dizzy_face:
5. dec 2009 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte dievcence,zelam pekneho mikulasa

dlho som tu nebola a som tu opat na skok,lenku stale bolia uska a nevieme sa dopatrat z coho,najskor z anginy hnis, potom uz bolo ako tak dobre,ale stale bolesti,dr vravela, ze to ma zo soplikov podtlak a preto tie bolesti,hrdlo ma stale zapalene,v pondelok ideme na vyter z hrdla a pravdepodobne nas dr posle opat na krcne :frowning2: ,nestiham vas ani citat,ak som premeskala nejake meninky ,narodky a podobne, tak sa ospravedlnujem a dodatocne zelam vsetko naj
5. dec 2009 o 18:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
musim ist ku lenke,tak pa
5. dec 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tatolu blahozelam k 1 som vedela ze nas nesklames :grinning: este mikulasujete?
5. dec 2009 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k nam dojde Mikulas az v noci....takze az zajtra Mikulasujeme.... :grinning: :grinning: :grinning: a v podstete mikulasa je aj tak az zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2009 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moj janko zajtra mikulasuje dostal pred hodinkou didiaden lebo sa mi z niecoho obsypal a uz zalomil :dizzy_face:
5. dec 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj u nás ten domáci mikuláš az ráno príde :slight_smile: , ale takí tí ostatní už chodili cez deň :grinning:

mne bude tak zle...som pred chvíľkou jedla huspeninu...mi mama doniesla..a teraz tu ďobem hrozno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

emily, nejedol pomaranče či mandarinky?
5. dec 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte u nás už Mikuláš chodil :slight_smile: normálne tí moji pubiši dostali vianočnú náladu a začali zlepovať reťaze a vyzdobovať si izbu :grinning:
5. dec 2009 o 21:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok