• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no aj mne bude hej ked bude moje opravene ale kedy to bude ani srnka netusii :frowning2:
7. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Andrea Ch... je tiež naša :grinning: , ste ma zavalili ponukami na priateľstvo... :grinning:
Keď som zakladal tému, tak sa mi zdalo, že som sa a nikto ma nemá rád a teraz aj chlapov nejakých zadaných musím odháňať, čo by chceli asi byť susedmi so mnou na farme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :grinning:

Reni aj u nás sa strácajú dôležité kartičky... :wink: Luky medzi svoje náradia ukladá a pod matrace, Táňa pod koberec, za radiátor, alebo do koša a Tomi do kuchynského drezu...
7. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy ahoooj, aj ja som celkom spokojna s vypadovkou....i ked som to necakala, som myslela, ze Smajda pojde :grinning:

Aj ja som rada, ze na moj PC nikto nechodi......Filip si zvykol na MM notas :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu nieže budeš aj spat na FB :wink: pre tolke ziadosti
7. dec 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dobrú idem zaľahnúť nech som čerstvá ráno idem na školenie tak nech tam nezaspím :grinning: :grinning:
7. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kam ste zduchli do pracovnii? :wink: idem aj ja prajem krasne sny :wink:
7. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte som sa túlala na modrejstreche. Mm zahlásil, že aj on si musí náisť nejakého kamaráta na písanie, tak som mu ukazovala, kde ich nájde :dizzy_face:
7. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko tatolu a aj nasiel kamosov? :wink:
8. dec 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No prišiel Luky, podarilo sa mu pustiť do plienky, tak ho išiel poumývať :wink: a potom sa tak tešil do postele, ale ten malý beťár mu to zas prekazil. 1/2 hodiny ho prehváral, ako je dobre v jeho posteli, aj ho uspal na chvíľu, ale potom sa k nám znovu prikmotril, no vtedy to už mm neprekážalo :grinning: :grinning: :grinning:

Ináč dobré ránko vospolok.

Dnes máme paradajkovú polievočku a ešte neviem, čo na druhé :pensive:
8. dec 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dnes je nejaky cirkevny sviatok tak tie co sme doma tak vylozime nozicky a konkujeme a tie co su v praci tak sme duchom s vami :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
emily citala som ze ty uz mas vianocnu vyzdobu, sak sa pochval a ukaz fotecky :dizzy_face:
8. dec 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som nefotila :wink: ale pofotim slubujem
8. dec 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta berem za slovo :grinning: ja este len rozmyslam o vyzdobe a ty si ju uz aj zrealizovala :fearful: :grinning:
8. dec 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus ja nepremyslam ja konam :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Reni, našli ste platobnú kartu?

Ja som hľadala ako blbá pred chvíľou kľúč od kúpelky. Musíme ju zamykať, lebo Táňa sa rada prehŕňa v placích práškoch, uterákoch a v záchodovej mise :angry: . Lukymu sa dostal kľúčik do rúk a keď som si ho pýtala, tak ho šmaril pod manželskú posteľ. Videla som ako ho tam hádzal, ale náisť som ho nemohla a nemohla :confounded: :grinning:.
8. dec 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi už som ako Luky, čo nevie "r" povedať.
Jasne že v "pracích práškoch"
8. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ty si zena cinu :grinning:
tatolu hlavne ze si ho nakoniec nasla :wink:
8. dec 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi preto Emily toho toľko stíha :wink:
Ja ešte stále rozmýšľam, z ktorej strany začať upratovať a ona už aj výzdobu má :zipper_mouth: :confused:
8. dec 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna asi porazi prave hladam foto v jankovom notase a som nasla hole baby :angry: :angry: :angry: :angry: no ale aspon viem ze nie je na chalanov uf som zvedava co tu este najdem
8. dec 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily - už mu nepozeraj do mobilu. To je jeho :wink:
8. dec 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten nastastie nema :grinning: :grinning: :
8. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.Vivi sa stale blazni..uz som modra od hnevu co nechce spat :angry: idem vyskusat metodu ALA TAtolu..varechu na stol :wink:

pocitam ked zaspi
8. dec 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Szia mafia :wink:

Boli sme dnes plavat, David uz spi a ja robim Filipovi lapacinky :grinning: s nutelou a bananom, kto si da????
A zo vcera mam sosovicovu kyslu polievku...
8. dec 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus aj s cokoladkou? :dizzy_face:
8. dec 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivi, Filip povedal, ze ked je vnutri Nutela, tak netreba cokoladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. dec 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prosim sosovicku :wink: dakujem
8. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som si aj myslela :grinning:
8. dec 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

lilu, zbytocne sa jedujes, Vivka je uz vo veku, ked deti uz nechcu spavat poobede :wink: , asi sa s tym budes musiet zmierit, ze poobednajsi spanok budete castejsie vynechavat :slight_smile:

koceny, novu karticku vybavovat nemusime :dizzy_face:
dnes som opat vysypala obsah kosa, a prehladavala, MM znova kukal, co vcera stokrat kukol...furt sme malej rozpravali ze kam ju dala, vcera dostala aj na zadok :confounded: . A ona stale mlela len to svoje, ze ona sa hrala len s plysakmi.Uz som bola oblecena, vychystana do mesta...v tom mala pride do izby...maminka, takuto karticku hladate??? :fearful: :fearful: :fearful: . Skoro ma mrdlo, tak mi ukazala, kde ju akoze nasla- na chodbe mame poukladane nakope deky, tak tam bola strcena. Ale samozrejme ona nevie kto ju tam dal, to tam len tak nahodou kukla... :confused: :confused:
opica je to... :grinning:
8. dec 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna raz z toho mojho starsieho syna migne....dosiel dnes zo skoly a ze na zajtra si ma doniest nejake obelcenie bud na certa alebo soba.... :angry: :angry: :angry: :angry: akoze kde mu mam teraz ked vonku leje zhanat???
8. dec 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus my mame parochnu na certicu, pojicam ti? :grinning: :grinning: :grinning:
reni ta tvoja mala nema chybu :grinning: :grinning:
8. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok