Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
7. dec 2009

no aj mne bude hej ked bude moje opravene ale kedy to bude ani srnka netusii ☹

tatolu
7. dec 2009

Ahojte, Andrea Ch... je tiež naša 😀 , ste ma zavalili ponukami na priateľstvo... 😀
Keď som zakladal tému, tak sa mi zdalo, že som sa a nikto ma nemá rád a teraz aj chlapov nejakých zadaných musím odháňať, čo by chceli asi byť susedmi so mnou na farme 😝 😉 😀

Reni aj u nás sa strácajú dôležité kartičky... 😉 Luky medzi svoje náradia ukladá a pod matrace, Táňa pod koberec, za radiátor, alebo do koša a Tomi do kuchynského drezu...

cica13
7. dec 2009

Andy ahoooj, aj ja som celkom spokojna s vypadovkou....i ked som to necakala, som myslela, ze Smajda pojde 😀

Aj ja som rada, ze na moj PC nikto nechodi......Filip si zvykol na MM notas 😀 😀 😀

emily333
7. dec 2009

tatolu nieže budeš aj spat na FB 😉 pre tolke ziadosti

andreah70
7. dec 2009

kočky dobrú idem zaľahnúť nech som čerstvá ráno idem na školenie tak nech tam nezaspím 😀 😀

emily333
7. dec 2009

kam ste zduchli do pracovnii? 😉 idem aj ja prajem krasne sny 😉

tatolu
7. dec 2009

Ešte som sa túlala na modrejstreche. Mm zahlásil, že aj on si musí náisť nejakého kamaráta na písanie, tak som mu ukazovala, kde ich nájde 😵

emily333
8. dec 2009

dobre ranko tatolu a aj nasiel kamosov? 😉

tatolu
8. dec 2009

No prišiel Luky, podarilo sa mu pustiť do plienky, tak ho išiel poumývať 😉 a potom sa tak tešil do postele, ale ten malý beťár mu to zas prekazil. 1/2 hodiny ho prehváral, ako je dobre v jeho posteli, aj ho uspal na chvíľu, ale potom sa k nám znovu prikmotril, no vtedy to už mm neprekážalo 😀 😀 😀

Ináč dobré ránko vospolok.

Dnes máme paradajkovú polievočku a ešte neviem, čo na druhé 😔

emily333
8. dec 2009

babenky dnes je nejaky cirkevny sviatok tak tie co sme doma tak vylozime nozicky a konkujeme a tie co su v praci tak sme duchom s vami 😀 😀

iwusska
8. dec 2009

ahojte 😵
emily citala som ze ty uz mas vianocnu vyzdobu, sak sa pochval a ukaz fotecky 😵

emily333
8. dec 2009

este som nefotila 😉 ale pofotim slubujem

iwusska
8. dec 2009

tak ta berem za slovo 😀 ja este len rozmyslam o vyzdobe a ty si ju uz aj zrealizovala 😨 😀

emily333
8. dec 2009

iwus ja nepremyslam ja konam 😀 😀 😀

tatolu
8. dec 2009

Reni, našli ste platobnú kartu?

Ja som hľadala ako blbá pred chvíľou kľúč od kúpelky. Musíme ju zamykať, lebo Táňa sa rada prehŕňa v placích práškoch, uterákoch a v záchodovej mise 😠 . Lukymu sa dostal kľúčik do rúk a keď som si ho pýtala, tak ho šmaril pod manželskú posteľ. Videla som ako ho tam hádzal, ale náisť som ho nemohla a nemohla 😖 😀.

tatolu
8. dec 2009

hihi už som ako Luky, čo nevie "r" povedať.
Jasne že v "pracích práškoch"

iwusska
8. dec 2009

emily ty si zena cinu 😀
tatolu hlavne ze si ho nakoniec nasla 😉

tatolu
8. dec 2009

No asi preto Emily toho toľko stíha 😉
Ja ešte stále rozmýšľam, z ktorej strany začať upratovať a ona už aj výzdobu má 🤐 😕

emily333
8. dec 2009

mna asi porazi prave hladam foto v jankovom notase a som nasla hole baby 😠 😠 😠 😠 no ale aspon viem ze nie je na chalanov uf som zvedava co tu este najdem

tatolu
8. dec 2009

Emily - už mu nepozeraj do mobilu. To je jeho 😉

emily333
8. dec 2009

ten nastastie nema 😀 😀 :

lilu18
8. dec 2009

ahojte.Vivi sa stale blazni..uz som modra od hnevu co nechce spat 😠 idem vyskusat metodu ALA TAtolu..varechu na stol 😉

pocitam ked zaspi

cica13
8. dec 2009

Szia mafia 😉

Boli sme dnes plavat, David uz spi a ja robim Filipovi lapacinky 😀 s nutelou a bananom, kto si da????
A zo vcera mam sosovicovu kyslu polievku...

iwusska
8. dec 2009

cicus aj s cokoladkou? 😵

cica13
8. dec 2009

Ivi, Filip povedal, ze ked je vnutri Nutela, tak netreba cokoladu 😝 😀

emily333
8. dec 2009

ja si prosim sosovicku 😉 dakujem

iwusska
8. dec 2009

sak som si aj myslela 😀

renka9
autor
8. dec 2009

ahojte 😵

lilu, zbytocne sa jedujes, Vivka je uz vo veku, ked deti uz nechcu spavat poobede 😉 , asi sa s tym budes musiet zmierit, ze poobednajsi spanok budete castejsie vynechavat 🙂

koceny, novu karticku vybavovat nemusime 😵
dnes som opat vysypala obsah kosa, a prehladavala, MM znova kukal, co vcera stokrat kukol...furt sme malej rozpravali ze kam ju dala, vcera dostala aj na zadok 😖 . A ona stale mlela len to svoje, ze ona sa hrala len s plysakmi.Uz som bola oblecena, vychystana do mesta...v tom mala pride do izby...maminka, takuto karticku hladate??? 😨 😨 😨 . Skoro ma mrdlo, tak mi ukazala, kde ju akoze nasla- na chodbe mame poukladane nakope deky, tak tam bola strcena. Ale samozrejme ona nevie kto ju tam dal, to tam len tak nahodou kukla... 😕 😕
opica je to... 😀

cica13
8. dec 2009

Mna raz z toho mojho starsieho syna migne....dosiel dnes zo skoly a ze na zajtra si ma doniest nejake obelcenie bud na certa alebo soba.... 😠 😠 😠 😠 akoze kde mu mam teraz ked vonku leje zhanat???

iwusska
8. dec 2009

cicus my mame parochnu na certicu, pojicam ti? 😀 😀 😀
reni ta tvoja mala nema chybu 😀 😀