• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
ahoj žehlička :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som sa dokopala k tomu zehleniu.... :grinning: :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka no čo ako sa ti pozdáva koniec ... cica si ma predbehla, ja plánujem zajtra žehliť
10. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli.....ja budem mat aj zajtra na zehlenie, lebo dnes som 2 pracky vyprala, ale zajtra nezehlim, zajtra idem popijat na trhy :grinning: :grinning:
10. dec 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler....nepozdával sa mi :frowning2: skončilo to zvláštne

Cicuš ...pošlem ti aj moju kôpku na žehlenie :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ...a to už od rána ideš popíjať na trhy :confused: :grinning:

dobrú nôcku :pensive: ,lebo mi už idú oči nejako krížom :grinning:
10. dec 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som tiež radšej išla na trhy, len mi tu ešte nemáme :frowning2:
10. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vcera som sa k vam uz nedostala asi som sa zčemerila :grinning: :grinning: idem si vas precitat
11. dec 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus jasne ze ma možte z lilu a aj ostatne pukanky prist a zo spanim nebude problem ved budeme žurovat :grinning:
11. dec 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning:

Emily...kurnik sopa, keby ste boli aspon o nieco blizsie, tak nevaham ani minutu :frowning2:
Bude sice koncertovat aj vo Viedni, tam som po dialnici za 45 minut, ale tam stoji listok 67€ :frowning2: nechapem, preco nemoze mat koncert aj v BA :confused:
11. dec 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus to asi preto aby si prisla aj k naam :dizzy_face: babenky kde ste v praci ? pozyvam vas na vianocne trhy uz su dnes a zajtra :wink:
11. dec 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeeeed podavam jaternicku a klobasku mate nallozene tak sa nukajte :wink:
11. dec 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
emily dik za obedik, dam si :grinning:
11. dec 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som akurát dobre prišla k obedu ... emily dakujem

to moje dieťa ma raz do hrobu dovedie ... má ísť na súťaž šaliansky maťko a nechce sa učiť povesti

a to malé krpaté tu nadáva ho hovien a debilov :angry:
11. dec 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..obedujeme??emily vdaka mnaam dufam ze su do chrumkava upecene :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulka, aj ja idem dnes na vecierok z roboty...a tiez sa mi nechceeeee :unamused: , mali sme mat nocnu, ale nam ju zrusili ked je vecierok, a zajtra mam nocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som bola s babkou na pedikure :wink: , babka si veeelmi pochvalovala :slight_smile:
11. dec 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát pozerám že za koľko by som ja dorazila k emily, tak zhruba 5 hod 20min. ... tak ja môžem ísť
11. dec 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasler//sa rehocem :grinning: :grinning: :grinning: kde sa tie krasne slova uci?/ :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej bude super ked priides :dizzy_face: aj ja sa tu rehnim z malej aka je podarenaa :grinning:
11. dec 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hasli, tak Miska s Angelikou by boli zeda partacky :grinning: :grinning: :grinning:
Angie je vcera a dnes doma zo skolky, maju chripkove prazdniny :unamused:
11. dec 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cica, ked som pozerala modre z neba, tiez som bola z tej holky prekvapena, ako krasne rozpravala, a bola uplne v pohode...nebyt tej typickej tvaricky, tak by ani nebolo poznat ze je downacka :dizzy_face:

aj ja chcem ist k Emilyyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning:
11. dec 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka to je samozrejme ze ides aj ty ved som volala vsetky pukanky :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee :dizzy_face:
vidim ze som dobre prisla, aj ja chcem ist k emily na zurkuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning:
adulka dodatocne Samulkovi vsetko najlepsie k narodeninkam, hlavne nech je zdravucky a spokojnucky cmuuuuuk :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
11. dec 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily tuším ked všetky k tebe dofrčíme, ved ti ani chalupa nebude stačiť

reni a tvoja je aj v škôlke také číslo či len doma??? lebo moja je v škôlke ako anjelik, učky jej vravia slniečko, že sa pekne hrá, pekne rozpráva, hračky si po sebe upratuje a doma ako čert ...no beda ak z nej vyrastie nejaká rozdvojená osobnosť :frowning2:
11. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v skolke je OK, ucitelka ju minule chvalila, ale ze taky chlapcisko :grinning:
11. dec 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak emily chystaj sa :grinning: :grinning: :grinning:

hasler.to sa hovori ze ked je dieta v MS dobrucke doma si to vynahradi a naopak :dizzy_face: neboj je uplne normalna ziadna rozdvoj.osobnost
11. dec 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona je úplne iná ako zuzka, žá bola aj je furt aj všade stráááááááááášne ukecaná, všetko musí počuť, všade musí byť, aby jej čosi neušlo :grinning:
11. dec 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievky som síce tu, ale čítať vás dnes akosi nevládzem.
Prečítam večer, keď uložím deti :wink:
11. dec 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som dočítala :grinning: , ani toho toľko nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu čau, už máš detičky uložené???
11. dec 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sú síce v posteliach a leží pri nich mm :wink:
Dnes mi spal aj Luky a spali do 16tej, tak som ich dávala trošku neskôr - o 19.30 :wink:
11. dec 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok