• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
no kočeny kadial sa túlate ... no idem ja hádam koláčiky čokoládou oblievať
11. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo...hlasim prichod domov, bolo supeeeeer.....s niektorymi som sa nevidela od konca skoly, to je uz 17 rokov....sme sa narehotali :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

hašli, aj nášmu Samkovi v jasličkách hovoria slniečko, ale dnes som to naše slniečko stihla už aj trošku po riťke vyklepať :sweat_smile: nezbedník..a to máme poobede oslavu tých jeho narodením, teta mi upiekla tortu..potom odfotím, vyzerá veľmi pekne, tak hádam aj taká chutná bude :wink:

aj ja chcem na žúrku k emily..na ramacotiho nemusím...počkám u emily :grinning:

iwuška ďakujem za samina :slight_smile:

večierok bol taký...v pohode...zahrala som si prvý krát bowling :grinning:
12. dec 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: zimaaaa ale zatial bez snehuu a fuka silny vietor brrr :frowning2: vcera sme boli na navsteve a vecer ma tu janko uz nepustil, vcera bol z kamosmi na vianocnych trhoch a kupil si ciapku zo šiltom na bok ocinovi kupil drevenu fajku a mne krizik tak som mu povedala ze si pomylil darceky :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily mal Tebe fajku a ocinovi krížik :confused:

Dnes u nás hmla nie je, či je vonku zima netuším, ale teplomer ukazuje 6 stupňov

Som rada, že ste sa dobre zabavili :wink:

Mala by som sa krotiť v nakupovaní. Keď raz niečo začnem nakupovať, tak je toho potom celý dom :unamused: . Teraz ma cghytila mánia nákupu overalov. Nakoniec som zistila, že pre dvojky mám celkovo 7 overalov a Lukymu 2. A to mám kopec oteplených šušťákových nohavíc, vetroviek atď. No nie som blbá :pensive:
12. dec 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu tak podla tvojich nakupov vam financna kriza nehroziii :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hviezdy..... :slight_smile:

Aduli....mi ani zo srandy nehovor, ze Erosa nemusis :angry: mne teraz MM pustil DVDcko a ja kukam jak puk...koncert Erosa z r.2006 v Rime.....mi to vcera stiahol z netu, kym som bola prec, ze ked su uz tie Kosice tak daleko, tak nech doma cumim na koncert :grinning: :grinning: :grinning:

Tatolu....no ty si iny nákupčíííí..... :slight_smile: :slight_smile: David ma 2 overaly a 1 bundu a vravim si, ze to staci, ale bundicku kupim asi este jednu.

Emily...ale pekne od Janka, ze na vas myslel....mozno tu fajku aj on chce okusit :grinning:
12. dec 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočeny, ale nám tu prituhlo

adulka tak budeme pekne u emily v teplúčku sedieť pri vínečku a baby nech si vyskakujú na koncerte :grinning:

tatolu robíš zásoby, plánuješ ešte jedny dvojky :grinning:
12. dec 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v meste, mne sa nezdalo zima ... :confused: asi som horkokrvná :grinning:

ciculi, fakt ho nemusím..ako vypočula som si kedysi jeho pesničky..ale ja som fičala na Jasonovi Donovanovi :grinning: :grinning:

tatolu ..to budeš mať aj pre vnúčatá :wink: však ak za dobrú cenu predáš..tak odkúpim jeden overalík :wink: teda ak je 92
12. dec 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awojte prave so tu mala kamosku aj z jej drahym a vravela ze v pondelok letia do irska a deti 13 a 6r. nechava doma z maminou a otcom ja som riadne z toho v soku ze deti na stedry vecer budu bez otca a mami .
12. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aduli...Jasona Donovana som aj ja mala rada, ale on mal par pesniciek a potom o nom ani chyru ani slychu, ale Eros je stale "IN" :grinning:

Emily...prebohaaaa..to co mas za kamosku????? Ako moze odist na Vianoce bez deti....to by som nikdy nedokazala :frowning2:
12. dec 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je veru kruté, ved ja sa teraz stráááááášne teším na Vianoce hlavne kvôli deťom

ideme si pustiť tri oriešky pre popelku, tak chvíľu budeme off ... a popritom idem konečne robiť tie fúkané rožteky ..
12. dec 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru tiez sa jej čudujem ze pre kus oščateho mäsa ide preč :angry:
12. dec 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Emily :grinning: :grinning: :grinning: si to vystihla :grinning: :grinning: ja sa tiež čudujem by som nemohla byť bez detí na Vianoce

aj ja chcem ísť s vami k Emily.........ja si Erosa vypočujem ale nikdy som na ňom nefičala :grinning: :grinning: ale kvôli vám sa obetujem :grinning:
12. dec 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. dec 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte konečne som sa sem dostalaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj stupi zijes? :wink:
12. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žijem žijem a už v novom :dizzy_face:
12. dec 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej supeer :wink: takze vianoce mate uz vo svojom? :wink:
12. dec 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: áno,áno veľmi sa teším ale decka ešte dochádzajú do Teplíc do školy ešte tento týždeň potom prestupuju tu v ZA tak to bude náročné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dec 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stupi vitaj...tak ste to zmakli....a Vianoce mozu zacat :slight_smile: :slight_smile:

Hod nejake fotecky domceka, nech sa pokochame :slight_smile:
12. dec 2009 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie na dlho ved o chvilku su tu prazdniny :wink:
cica hodím neskôr teraz idem vonku za deckami :slight_smile::wink:
Sisi, čavesko :wink:
U nás už vraj prituhuje. Idem kuk teplomerr...

Neviem síce, komu prituhovalo, ale teplomer hlási 6 stupňov :confused: :dizzy_face:
12. dec 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj emily ten stromček úplne podľa mojej chuťovky, ja tiež robím červený

andy, tak budeš s nami vínečkovať, môžeme už aj vo vlaku začať, len blaváčky nám budú musieť kúpiť miestenky

fíha sisi tak už ste presťahovaní, sme moc zvedavý na fotečky :wink:

tatolu to mne prituhlo, neviem či mrzlo, len bolo zrazu zimšie ako včera
12. dec 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli a uz mas tie fukane rozky napecene? :wink:
12. dec 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas prituhovalo, MM bol s mojou maminou na otocku na Zahori a zevrajn tam snezilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Emily...pjekne stromecky mas.....a to ich mas az tri?
12. dec 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu že snežilo, my sme síce vonku poobede neboli, ale ako od nás návšteva odchádzala, tak nám volali :slight_smile:
12. dec 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus zatial tri a stvrty na uz nachystany na dvor a k nemu pojdu srnky :dizzy_face:
12. dec 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily áno, už sú von z trúby, ešte budem večer končeky máčať v čokoláde ... a kde bol tretí stromčke, šak som len dva videla ,,, idem ešte raz kuk
12. dec 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok