Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
12. dec 2009

cicus,u nas sa to poeje, ja mam doma kyseliny🙂,ale deturence pecu so mnou 😉 ,mna to strasne bavi piect

lenka uz ide v pondelok do skoly,ale este musime ist v utorok na krva, tak len nech to dopadne dobre 😉

andreah70
12. dec 2009

zuzi ty toho teda pečieš, že zo siedmich dávok 😝 ja mám dosť keď musím z dvoch 😀 hoci tiež rada pečiem a aj koštujem 😀 ale to by sa mi nechcelo 😝

zuzadlo
12. dec 2009

andy ,ja sice rada peciem,ale sladke nemusim,takze to je na nasich🙂

zuzadlo
12. dec 2009

prave som sa dobre nastvala 😠 ,kupila som erikovi pod stromcek el.vlacik a nefunguje 😠 ,tak ho cupitam zajtra vratit

zuzadlo
12. dec 2009

tak sa lucim, idem haji-od vcera som este nespala,papa

cica13
12. dec 2009

Zuzi,. este , ze si ho vyskusala teraz....kde si ho kupila..nech viem , kde nemam take veci kupovat 😀

hasleerka
12. dec 2009

no veru zuzi ešteže si ho vyskúšala ... by bol sklamaný na štedrý deň keby nešiel ☹

cica13
12. dec 2009

Hasli...vesala som pred chvilou pradlo na balkone....som ti aj kyvala 😀

andreah70
12. dec 2009

cica v takej zime a ešte aj v noci 😕 to sa ti chcelo 😀

kočeny dobrú nôcku prajem 🙂

hasleerka
12. dec 2009

no moja zlatá neskoro ... ja som ti kývala okolo siedmej, som ti aj zabudla povedať 😉 ... ale len raz, zbytok som zavesila na sušiak

hasleerka
12. dec 2009

zuzi , andy dobrú nôckku

emily333
13. dec 2009

dobre ranko prajem uz kuchtite? 😉

cica13
13. dec 2009

Krasne nedelne dopoludnie 🙂

U nas sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

tatolu
13. dec 2009

Ukchtené zo včera, ale upiekli sme bublaninu a už je o chvíľu aj po nej...
Ak niekto chce nech kričí, abz som stihla ešte uchmatnúť a odližiť, resp. naložiť 😀

aadula
13. dec 2009

ahojte, aj u nás sneží, ale zároveň sa topí 😉

boli sme s malým trošku vonku a on mi zaspal..samozrejme ako sme prišli domov sa prebral, takže spal asi 5,5 minuty 😠 a teraz je hore... ráno už pred piatou buntošil...som ako mechom capnutá a sme večer chceli ísť na ten coca cola kamion, ešte ma aj hrdlo začína zas bolieť 😝

emily333
13. dec 2009

babenky aj k nam poslite trosku snieziku 😉

hasleerka
13. dec 2009

ahojte .... obeeeeeeed ... sviečková s knedlou (ale bravčová)

hasleerka
13. dec 2009

jéj že sniežik, tu ešte nič ☹

hasleerka
13. dec 2009

cica tm je taká šikulka cez počítače, nechcelo by sa mu len pretočiť minidvdkazetku na dvdčko? a čo spraví kamarátsku cenu???

hasleerka
13. dec 2009

kočky idem do práce, večer neprídem .. papa

bodka13
13. dec 2009

ahojte 🙂 aj u nás snežííííííí...ale sa to hneď aj topí ☹

lilu18
13. dec 2009

ahojte..aj u nas sneh poletuje len skoda ze sa neudrzi..

a konecne sa u nas pexcu kolaciky...juuuj ta vianocna vona.citite? 😀 😀 😀

emily333
13. dec 2009

lilu k nam ta vona dosla az teraz 😀

lilu18
13. dec 2009

😀 😀 😀 tak neskoroo ..ved isla letecky 😀

tatolu
13. dec 2009

Ale prečo nedošla aj k nám, však poblízku sú dva letiská 😕 😀

emily333
13. dec 2009

tatolu asi nevedela kam ma pristat tak ledela az k nam 😀 😀

lilu18
13. dec 2009

😀 asi Emily urgovala 😀 tak nestihala cik pauzu 😀

tak uz mam medvedie labky orechove,cokoladove a kokosove a este ten buskupsky. Tato chce vanilkove rozky..och jaj minule sa mi cesto drobilo ani do tvaru neslo ☹ no uvidime ,mozno urobim dake nepecene gulky a pokoj so suchym pecivom

aadula
13. dec 2009

dobrý večer 🙂 my sme boli na coca cola kamione a som totálne sklamaná..fakt to bolo včera krajšie keď to šlo popod okná...deti nič nevideli..počuli iba tie čo boli úplne blízko..., tak keby sme neboli išli ..nič sa nedeje 😅

renka9
autor
13. dec 2009

ahojte 😵
babulky, ake ste sikulky, ...ze napecene, ja o tom ani nechyrujem...dnes som po nocnej, zajtra zas na nocnu, a piect sa mi nechceeeee... 😒 ani ma to teda nebavi, a nemam na to naladu...to som tu asi jedina 😒 😒 😒 ...ach jooo ☹

bodka13
13. dec 2009

😕 kto ešte pečie? 😀 😀 😀

Lilu aj mne si napiekla? 😉 😀 😀

Aduli to fakt? 😒 ...u nás má byť kamion v stredu,chalani chceli ísť pozrieť