• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
bodka, vsetky vypekajuuuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie :frowning2: sme dve nepekačky :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to som rada, ze som neni sama :grinning:
13. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

tento víkend sa mi zdalo skoro vypekať,ani som nestíhala a potom už robím :unamused: tak neviem ako to dopadne
ty máš aj dovolenku pred sviatkami?
13. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som aj na dovolenke a aj tak nepečiem :confused: :wink: zatiaľ :pensive:
13. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bodka, na 22.12. som si vzala dovcu, ale len preto, lebo do skolky pride Jezisko, a deti budu mat nejake vystupenie :wink:
inak by som mala ist este 23tieho na nocnu. Medzi sviatkami mame dovolenku, ideme az niekedy v januari, ale este nam neoznamili kedy :angry:
13. dec 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: u nás je riadna zima a ešte aj v kancli mám kosu :angry: nejaký dobrý človek mi tu vypol radiator :angry:

ja som včera tiež trošku piekla, ale iba také suché čo dlho vydrží :slight_smile:
14. dec 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: renka , bodka ja sa pridavam k vam tiez som nic nepiekla :wink:
14. dec 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko ... PB hlási slnečno a pre mňa dvojnásobne
14. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka , renka vy ste moc pracujúce, máte odpustené že ešte nepečiete

ja som mala včera večer infarktový stav ... kolegyna ma viezla domov autom a ked som vystúpila, tak som zistila že nemám kabelku ... na 99% som si bola istá, že som ju nechala v aute, lenže to 1% som prerevala ... a nemala som ani číslo na nu , v taške bol síce môj telefon, lenže vypnuté zvuky ... až ráno som volala na firmu a zistila jej číslo ... takže už som spokojná, ešteže máme dnes spolu poobede smenu, lebo ona nie je z PB, tak si neviem predstaviť byť bez kabelky, mobilu a penaženky

renka naši majú vystúpenie v škôlke už asi tento týždeň, bo riaditeľka chce už budúci asi zatvoriť ... no ale čo povedia na to tí rodičia čo robia neviem neviem
14. dec 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si zmyť hlavu, som si nacapila farbu , som zvedavá ako chytí ... a idem ešte ku kozmetičke ... aspoň pekné doobedie, ked už poobede musím do práce
14. dec 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, krasne zamrznute ranko :dizzy_face: ked som sla do prace tak bolo -6 st. brrrrrrr :grinning:
hasli super ze sa kabelka nasla, si musela mat teda riadne nervy :unamused:
ako vidim vypekate o 106, ja sa este len chystam, vcera sme mali este oslavu Ninkinych prvych okruhlych narodenin a teraz mi uz nic nebrani vo vypekani :grinning:
babulky co vsetko idete piect?
14. dec 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus kedy mala Ninka narodky, všetko naj naj dodatočne :dizzy_face:
14. dec 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli este nemala, az v stredu, ale ja som urobila oslavu tento vikend, lebo potom uz je tesne pred Vianocami, tak aby sme to nemali take nahustene....ale dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. dec 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli to je super ze si to nasla :wink:
14. dec 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus no ved mi to bolo dáke divné, reku v pase žiadne okrúhliny, ale predsa to blahoželanie, že ak som niečo prešvihla ... takže nie dodatočne ale predčasne :grinning: :grinning: :grinning:

moc peňazí v tej kabelke som nemala, iba 15€ (síce aj to by mi bolo lúto) , kabelka bola stará ... len telefon a kopec vybavovania dokladov, hrôza pomyslieť ... ešte aj zdravotný preukaz čo potrebujem, no kebyže mám zase zaň platiť ... uf uf
14. dec 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: z konika si prva gratulantka :grinning:
14. dec 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwus no aspoň v niečom som prvá :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,,,

hasli,,,tak to si mala stresovú situáciu,,,,tak ty už makaš,,,no ja od januára,,,a tie škôlky, to je veru o život, stale sa niečo deje a ditičky su doma,,túfam že, svokra helfne,,,včera jej to dala švagrina príkazom :slight_smile: , nech sa prípravi,,,,
14. dec 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona, kadial sa ty túlaš, už k nám ani nenakukneš
14. dec 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iwusska,,,aj ja sa pripajam,,predpokladam že, si narodená predvianočne :slight_smile:
14. dec 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli,,,maš pravdu,,, hamba mi,,,,,

ako v robote,,,,?
14. dec 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona ešte sa nepripájaj, to bude mať iwuskina Ninka až v stredu narodky

v robote to celkom ujde, akurát idem zachvíľu na druhú ... a čo malý ako v škôlke, a zdravý je ... a ty nastupuješ do svojej práce, či hladáš novú ...
14. dec 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte

haslerka..uff..mna by tiez porazalo,ale dobre to dopadlo

iwus..nejdem este gratulovat,snad v stredu nezabudnem.Pripomen pripitkom :grinning: :grinning: :grinning:

netmona//no ty kade??si nam neverna?? :grinning:
14. dec 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj,,,,tak sa v stredu pripojim,,,, :slight_smile:
no do starej, by ma brali ale ja som tam dala výpoved čo mi skončila materska,,,lebo pracovnu dobu som nechcela takú,,od rána do večera a to furt sviatok nesviatok,,,teraz na 8hod. a sviat. volne,,ale zase mam o 120€ menej ako pred 3 rokmi,,tak že, tak ,,ale to aspon zatial,,
14. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo hviezdy,ivusik ,aj ja zelam predom ninke vsetko najlepsie a najkrajsie :slight_smile: ,posielam cmuk
14. dec 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu....no veru,,akosi som prepadla tomu že, sa mi nič nechcelo :unamused:,,ani komunikovať
14. dec 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netmona a čo si robila predtým ak sa môžem spýtať ... inak ja ak vezmem túto robotu nastálo, bude to aj sviatok aj piatok a ešte pôjdem aj s platom dole, ved pred siedmimi rokmi som slušne zarobila a teraz no ani nejdem hovoriť
14. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujeeeeeem, ale pripijat budeme az v stredu, ale z torticky vas uz mozem ponuknut ked dojdem domkov
netmona vitaj, som ta 100 rokov nevidela :wink:
zuzi avoooooj
14. dec 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok