• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
emily a ja????? :confounded:
17. dec 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sme tu jak sirotky :grinning: :grinning: ja som sla nakuknut na FB auz som tam zakotvila
17. dec 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brrrrr, som bola v obchode, hrozitánka zimisko je vonku :zipper_mouth: Si neviem predstaviť ako ráno pôjdem do práce
17. dec 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si bola zacvicit na dvoer z lopatou :grinning: som odhadzovala sneh a este stale snezii je tak prijemne vonku :dizzy_face:
17. dec 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooo,je tu niekto?
17. dec 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus, ak je taký rýchly a málo na prípravu náročný, možno by si aj mne mohla hodiť receptík :wink:. Strašne sa baojím, ako to budem zvládať pri tých drobcoch... :pensive: , tak to pešenie odkladám :dizzy_face:

A periny tiež budem prezliekať tesne na Vianoce, nech voňajú.. :wink:
17. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk este je tu niekto ja z som zaspavala pri ordinacii ale volala mamina takze budicek a hned na to aj m drahy ma vytocil takze uz som riadne prebudenaa :angry: :angry:
17. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj emily ja som tiež pozerala ordináciu a popri tom som zdobila a namáčala do čokolády parížske rožky :slight_smile:

iwus poobede som skúšala aj tie dlabky podarili sa a chutia výborne :slight_smile: spravila som len z jednej dávky, všetci koštovali tak som skonštatovala že som mala urobiť z dvoch :grinning: :grinning:
17. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tusim sa aj ja pustim do tych medvedich labiek, ked ich tak chvalite..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko v MI fuka silny vietor brrr :frowning2:
18. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
TN zimno -9 st.
18. dec 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZV krásne sneží, ale hmla - isto je zima - brrrr :wink: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, idem vas precitat :dizzy_face:
LILUSIK VSETKO NAJLEPSIE A NAJKRAJSIE K TVOJIM DNESNYM KRASNYM NARODENINKAM !!!!!!! CMUUUUUK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu vsetko najlepsie k narodeninkam cmuk cmuk :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: co porabate ja uz peciem chlebik umyvacka umyva sa mi zeje ked stroje robia :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy som rada ze labky chutili :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tatolu tu je recept ak by si chcela: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18641
18. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
Nam svietilo slniecko, ale asi sa ma zlaklo, ked som vyhrnula zaluzie, tak zaliezlo :grinning: :grinning: :grinning: inak mam - 4,5 st. na balkone.

Lilusiiiiiiik:

V S E T K O N A J L E P S I E K S L A D K E J 18 tke!!!!! V E E E E E L A Z D R A V I C K A !!!!!!!! :hearts: :hearts: :hearts:
C M U U U U U U U U K :hearts: :hearts: :hearts:
18. dec 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco sa mi tie slova spojili, ked som davala medzi ne medzery???? :angry: :angry: :angry: :angry:
18. dec 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam a "čerstvej dospeláčke" prajem všetko najlepšie, pevné zdravíčko a veľa šťastíčka :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky u nas zasa krasne sneziii :dizzy_face:
18. dec 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeeem krasne kocenky..no uz mozem na disco ..som plnoletaa :grinning:

idem varit vecer sem kuk :astonished:
18. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily...nerob nervy s tym snehom, tu niiiic :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
18. dec 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilka, všetučko najlepšie, najkrajšie a najsuperovejšie k Tvojim večným 18 :wink:
18. dec 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Iwus, ďakujem, idem ho kuk :wink:
18. dec 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu, ja uz mam to cesto zarobene v chladnicke,len cakam , kedy dojde tatulo domov a donesie mi od maminy formicky na to :grinning: :grinning:
18. dec 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte kočky len vás pozdravím ... som bola dnes v práci a ráno idem zas, tak tu dlho nebudem

lilu aj tu sa pripájam k blahoželaniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dec 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujha dáky nový recept, uložím do pc a vyskúšam urobiť
18. dec 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Iba som vás prečítala a idem k mm pozerať film :pensive: , keďže ho púšťa na PC, tak sa k vám už nedostanem :rolling_eyes:
18. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Medvedie labky z tatraniek upeceneeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj Filipovi normalne chutia :grinning:
18. dec 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
LILUSIK, vsetko naj, naj naj, k Tvojim krasnym narodeninkam, vela lasky a zdravicka. cmu, cmuk, cmuuuuuuuuuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :-

inak ahojte, a dobru noc :wink:
18. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockyy..nalievam..ziadna dobru noc,podme sem.Co si date?/mam karamelovy aj vajecny konak,ceresnovicu,vinko ruzove aj cervene a colu..Vyberte si :grinning:
18. dec 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok