Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
23. jún 2009

ahojky--len na rychlo kym mala nezbada ze rozpravka nejde 😀

u nas tiez prsi ☹

zuzi--ake zlate deturence-cmuk

bodka--cau-vyspinkana?asi mas super fotelku 😀

zuzadlo
23. jún 2009

lilu,neboj,aj ja tu pobehujem,zehlim, co sa mi rano poschlo a upratujem kade tade 🙂 a este aj konika pozeram 😀

hasleerka
23. jún 2009

adulka, ja rátam, že sme vonku odvtedy ked vypadnem z domu, to je jedno či som na úrade alebo u kámošky

bodka13
23. jún 2009

zuzi sú suproví tí tvoji krpci 😉 ....ale páči sa mi tá svadobná foto a za chrbtom je značka "únikový východ" 😀 😀 😀 ...si ho dúfam riadne držala aby nezdrhol 😀 😀 😀

...trošku sa vyjasnilo 😒 ...stále prší

bodka13
23. jún 2009

ajoj lilu 🙂 ....takú veľkú žlto-oranžovú...pre dvoch,alebo dve deti a ja 😀 😀 😀

lilu18
23. jún 2009

a este prsat bude az do stvrtka hlasia ☹

bodka13
23. jún 2009

hasler...nebola si v Synagóge na pešej?...tam bývajú aj koncerty a divadelné predstavenia

zuzadlo
23. jún 2009

bodecka, to nie som ja v tom svadobnom 😀 ,to je moja svagrinka a moj brat 😀 , svadba bola v novembri minuleho roku 😀

lilu18
23. jún 2009

zuzi s tou pelerinkou a kyticou to nie si ty?? 😕

bodka13
23. jún 2009

zuzi ty nás tu takto šáliš 😀 😀 😀 ...už aj tam hoď svoje foto...ale brat je fešák 😉

lilu18
23. jún 2009

bodka--zlto orandzova je moja farba-nepozicias?hodi sa mi k pyzamu 😀

marcela79
23. jún 2009

Ahojte... vy ste dnes šikovné, upratujete, žehlíte... My sme boli von, zakiaľ neprší, lebo je úplne pod mrakom... A idem variť... Vy už máte obedíky?

lilu18
23. jún 2009

ahoj marcel--prave som leco dokoncila-spracem riad a hotovo 🙂

zuzadlo
23. jún 2009

no zienky,to naozaj nie som ja 😀 ,tak pridavam jedno foto, inu som so sebou nenasla, ja sa velmi nerada fotim 😔
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

zuzadlo
23. jún 2009

ale inak, na ostatku som ja aj s detmi a aj ta herecka 😀 v spolocenskych satach 😀

bodka13
23. jún 2009

teda zuzi 😕 😠 😀 😀 ...veď ja do diaľky nevidím...to mi robíš schválne 😀 😀 😀 😀 😀

ahoj marcelka 🙂 ...neobedujem-dietujem 😀 😀 😀 ...chlapi majú obedy 😉

lilu...prídeš k nám v pyžame alebo ti mám priniesť fotelu? 😀 😀 😀

cicáááá...ešte si nevyliezla na tú horu riadu? 😀 😀 😀

hasleerka
23. jún 2009

macka ja som tiež práve zatrepala šošovičku a idem von ... zuzi ale si nás ošálila, ved mi ten rok dáko nesedel ... bodka to sme šli do dákeho kopca, netuším čo to bolo

zuzadlo
23. jún 2009

no moje pekne,ja sa naozaj nerada fotim a to bola foto, co som tu nasla 😉 ,ale slubujem, ze sa dam cvaknut a poslem 😀

lilu18
23. jún 2009

bodka radsej nie-mas doma pubisov 😀 a preco dietkujes tak dobehni na leco mam dietne pre vivi 😀

zuzi--teda fakt dobra fotecka 😀

haslerka-dovarene? idem aj ja pospratavat nech je kde tanier polozit 😀

hasleerka
23. jún 2009

cica s iwuskou dnes nekoníkujú ... zuzi ja mám síce aj okuliare do dialky, ale aj tak som toho moc nevidela

zuzadlo
23. jún 2009

idem sa rozlucit ,idem s detmi do obchodu,aj ked sa mi nechce ,ale musim, tak sa tu majte zatial pekne,papa

hasleerka
23. jún 2009

tak ja sa s vami lúčim, ideme von 🙂 😉

lilu18
23. jún 2009

hasler kam do toho strasneho pocasia??tu sa uplne zotmelo ☹

lilu18
23. jún 2009

fakt kde je iwus??cicu asi riad zavalil alebo muz nepustil na pc a ostatne-ved prsi......... 😕

marcela79
23. jún 2009

Musela som odbehnúť od vás, kým adamko spí a dala som variť zeleninovú polievku, a idem robiť jablkové štrúdle... hašli, tak si ma predbehla, ty už máš hotovo... Zuzadlo, akosi si im tu zamotala hlavy... 😀 😀 Bodečka, ty máš dobrú náladu... teba by som potrebovala doma... 😉 Mala som takú kolegyňu v práci... Lilu, ja som to tiež teraz spratala... lečo som už dávno nerobila.

bodka13
23. jún 2009

marci...pošli adresu 😀 ....šup-šup,už sa balím 😀 😀 😀

...hádam cica z toho obrovského kopca riadu nespadla do priepasti 😕

iwus 😕 cica 😕 ...dotelefonovať!!! doskypovať!!!....koňovať 😀 😀 😀

cica13
23. jún 2009

Bodecka, to vies, ze som ta odhalila....ved ta uz nejaky ten mesiac poznam.... 😀 😀 😀

Nebojte, nezavalil ma riad, David bol nejaky umrncany, mne je total na figu, ulozila som ho do postielky, vyzeral, ze uz len zavriet oci a spat a mas ho vidiet.....uz tam vyvadza.... 😠 😠 😠 😠 chcela som sa ist aj ja vystriet, ked bude spat, ale neviem, ci sa toho dockam.... ☹ ☹ ☹

bodka13
23. jún 2009

veď z takéhoto počasia sú aj drobci umrnčaní ☹ ...čo ťa bolí hlava?...nezaspí keď si ho dáš k sebe?chrapkali by ste spolu 😉

marcela79
23. jún 2009

Bodečka ......... už ťa očakávam... Cicuš, to bude asi to počasie, že tie deti sú také nervózne... Tiež som rada, že Adamko spí, ale sused pod nami vŕta, tak asi dlho spať nebude... 😠

cica13
23. jún 2009

Bodecka, on najradsej v postielke buva.....Filip bol taky isty.
Boli ma hlava aj hrdlo....hned rano som sa nadopovala Ibacom, Preventanom a Ceckom (céčkom 😀 )