Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
23. dec 2009

a ja ze jaka zabyjacka 😀 😀 babenky uz oslavujeme spolu asi druhe vianoce 😵

hasleerka
23. dec 2009

iwus my už nebudeme robiť rybaciu nátierku ale iwuskinu nátierku

ja som dorobila vetvičky do vázy v kuchyni ... idem ešte pospratovať riady ... vysávať budem až zajtra, bo sa ešte nasmetí

my budeme kapustnicu až zajtra, aj rybu, šalát som myslela že dnes urobím, len sa mi už nechcela, tak zajtra doobeda Zuzka urobí, ja len dochutím

a vy nerobíte krupičnú kašu??? my aj to

lilu18
23. dec 2009

ahoj 33/trojka 😀 vitaj a zarad sa..a samozrejme ulej prichodne 😀 Ta 33 ti uz prischne ked si sa nam tak krasne predstavila

Emily// 😀 😀 uz vies?? a ty to nevies urcite i 2/he?? 😅

hasleerka
23. dec 2009

no ja som s vami fčul len prvé Vianoce 😉

lilu18
23. dec 2009

ahoj hasler..krupicu robievate na vianoce??ci zle som pochopila?/

mm uz zajtra len darky pobali a stromek s vivi bude zdobit kym vyprazim podkovy a finito...nohy na stol 😀

emily333
23. dec 2009

´hasli nevadiiii 😵 😵 😵

andreah70
23. dec 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... emily musím ťa sklamať ale sú to len prvé vianoce až silvester bude druhý 😀

renka9
autor
23. dec 2009

ahojte 😵
druha varka darcekov pobalena 🙂

emily, tu na konovi sme sa vsetky stretli az po vianociach tusim 🙂

cica13
23. dec 2009

Cafteeee...tu sa chlasta... 😝 😝 😝 ulejte aj mne, nech sa mi lepsie parkety vytieraju 😀 😀

andreah70
23. dec 2009

aj ja som pochopila že krupicu na vianoce, to mi nem robíme 🙂

andreah70
23. dec 2009

cicuuuš (_) čin čin 😀 😀

zuzadlo
23. dec 2009

ani my nerobime kruoicnu kasu 🙂

emily333
23. dec 2009

no tak som sa trosku sekla ale nie o vela 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
23. dec 2009

emily-odpustene🙂🙂

hasleerka
23. dec 2009

hej dobre ste pochopili to je ešte zvyk od mojej babky robiť krupicu ... len ony robievali moc hustú, ja som si to urobila po svojom a robím redšiu a deti si dávajú aj granko

to ked s nami bývala ešte moja babka tak sme robili tuším aj hrachovú, šošovicu, pupáky a ostatné, čo aj vy ... proste z každého sa muselo za lyžicu

no ja mám gin alebo griotku ak by mal niekto takúto chuť

cica13
23. dec 2009

Ja som si dnes kupila biele sladke vinko J.P.Chenet......takze kto ma chut, tak ulievam 😝

lilu18
23. dec 2009

andy..som nakukla na ten link a nasa bodecka medzi prvymi..no toto a ostatne to vzdali. Bodkaa si z nas najstarsia ,vies toooo??haloooooooooooooo

cin cin

renka9
autor
23. dec 2009

adulik, pofukaj tatinovi prst za nas 😒

boli sme s MM v hrackarstve, on si tam nasiel samopal, a zacal sa tam s nim hrat a strielal si s nim 😀 😀 😀 ...ze on chce taky od Jeziska, zacal sa rozplyvat, preco ked bol maly, neboli take hracky 😀

emily333
23. dec 2009

babenky ja sa z vami na dnes lucim prajem krasne , pohodove vianoce všetkym 😵 😵

cica13
23. dec 2009

Reni......ste mali zazitok v hrackarstve......TM je to vzacne, vy mate dve baby, my mame chalanov, takze taketo hracky su nam zname 😀 😀 😀

Halsi....ja varim krupicu velmi casto, ale to pocujem prvykrat, ze krupica na Stedry den 😕

cica13
23. dec 2009

Andy, aj ja som pozrela ten link a Bodecka v noci matozila.......prispevok tam ma tusim 1.39 hod. 😅 😅 😅

hasleerka
23. dec 2009

cica keby to záležalo na mne tak ju tiež nerobím ale kedže bývam s mojou mamou tak to kvôli nej ... ale normálne rozmýšľam že to zajtra skúsim nenápadne zrušiť ... kto bude ešte aj hrniec z krupice umývať

zuzadlo
23. dec 2009

dievcence ,aj ja sa s vami lucim,mm ma vola 🙂 ,ja som vam uz popriala 😉 ,tak papa

lilu18
23. dec 2009

reni 😀 to su chlapi,verim ze keby bola vivi chalan si darky bude skor pre seba kupovat ale akoze pre dieta 😀

haslerka zdrhla..krupicu nevysvetli ☹ 😀

emily tiez prajem krasne vianoce a dobru noc

pomaly idem aj ja.. Nech Mate vianoce plne LASKY A ROD>POHODY 😵 😵 😵

lilu18
23. dec 2009

jej haslerka prisla kym som pisala 😀

hasleerka
23. dec 2009

lilu ja som tu furt

lilu18
23. dec 2009

😀 😀 😀 😲

hasleerka
23. dec 2009

ja sa ešte venujem rybičkám ... ale všetkým čo odchádzajú želám krásne a šťastné Vianoce a všetko dobré v novom roku 2010 😵 😵 😵

andreah70
23. dec 2009

som aj ja pokukala ten link a zistila som že som sa pripojila až 1.1. takže to bude môj prvý silvester s vami 😀

my mávame na vianoce oplátky,pupáčky, hríbovicu na kyslo /alebo kapustnicu/, kapra so šalátom 🙂

hasleerka
23. dec 2009

ja som kdesi mala aj vypísané kto sa kedy pripojil ... ja budem sláviť rôčik až vo februári