• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
autor
ja som sa pridala do klubu 28.12. o 21:24 hodine :wink:
23. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy....tak to mame podobne rovnake menu......my mame oplatky s medom, kyslu hribovicu a kapra so salatom... :grinning:
23. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš ja kapustnicu varím len kvoli mm lebo u nich sa varila ja s deťmi si dám hríbovicu a mm kapustnicu :grinning: my sme kapustnicu varili až na silvestra - novoročnú /po opici dobre padne kyslé/ :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy...presne tak aj my....kapustnica az na Silvestra :grinning: :grinning: :grinning: MM tiez bol zvyknuty na kapustnicu,ale ako sme zacali spolu byvat , tak sa preorientoval na nasu hribovicu :grinning: :grinning: :grinning:
A ake hriby tam davas? Mlete alebo cele? Lebo my uvarime susene a potom ich pomelieme...teda mamina to tak robi....ja som ju sama este nevarila, kedze stale sme u nej.. :slight_smile:
23. dec 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja si varim sama pre seba hribovicu :wink: , ja kapustnicu neluuuubim
23. dec 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sušené uvarím a potom ich rozmixujem urobím zátrepku so šlahačkou ochutím a papám :grinning: :grinning:
23. dec 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho, asi už hajáte :slight_smile:
prajem vám dobrú noc :slight_smile: a krásne a pohodové prežite vianočných sviatkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AJ JA IDEM HAJI :pensive:
vesele vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dec 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ešte tu len som bola prekontrolovať balíčky a nachystať do tašiek aby babka zajtra mohla dávať pod stromček kým budeme vonku s prskavkami
23. dec 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ste ma tuším spomínali..............tak tu zase mátožím :grinning: :grinning: :grinning:

zemiaky sú uvarené a ostatné všetko až zajtrateda dnes :confused: keď prídem z roboty

Na stole ryby a iné dobroty,
dnes príde i láska, vykroč jej oproti,
nepokaz nikomu ten večer sviatočný,
veď patrí každému – je predsa vianočný.

pekné Vianoce želá Bodka+ujo Bodko a naši dvaja čertíci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nezabudnite, že sa Ježiško narodil v chlieve. Takže sa vykašlite na vianočné upratovanie, aby sa u vás cítil ako doma! :grinning: :grinning: :grinning:

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOČNÉ SVIATKY, VEĽA DARČEKOV KINDERKÁM A HLAVNE VEĽA RODINNEJ POHODIČKY ZO SRDCA PRAJÚ
CMÚČIKOVCI :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech vianočný zvonček Vám k šťastiu zvoní,
nech vianočný čas v lásku sa zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a šťastné Vám prajem Vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa k vám 19.2. pridala :slight_smile:

u nás klasika...oblátky s medom a cesnakom, kapustnica, ryba, šalát a kade čo ..ovocie, medovníky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sme mali hroznú noc, Samko nevedel spať, zas mi kašle a to teraz dobrat atb. :angry: . ráno vstal vysmiaty, akoby celú noc v pohode spal..a v noci chce len ocka...ja ho nemôžem na ruky zobrať..vykrikuje osooo

tú hríbovicu to počujem 1x :confused: , to musí byť dobréééé, ja milujem všetko čo je z hríbov :dizzy_face:

bodečka myslím na teba, vydrž to doobeda a máš voľnooooo :wink:
24. dec 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tym najkrajsim darcekom k Vianociam nie je nic co sa zlatom ligoce, je to usmev, laska, pohladenie-nad taky dar nie je......Vesele Vianoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zo srdca zela Iwusska, Ninka, Natalka, Misenka a Dodko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na stole je kapor a iné dobroty,
uprostred sviečka a stromček oproti.
Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný,
nech plný lásky je tento čas vianočný.
Krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov praje Andrea, Veronika, Dominik a Ľuboš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ked som popriala uz vcera,ale este raz vam dievcata zelam krasne a pohodove sviatky
24. dec 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez prajeme krasne Vianoce plne lasky,zdravia a rodinnej pohody. Liluovci :grinning:
24. dec 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Malicky anjelik v okne stal ,
krasne Vianoce vsetkym prial.
Aby v novom roku zdravie , stastie, lasku mali
a stale sa na seba pekne usmievali.

VESELE VIANOCEEEEEEEEEEEEEEEEEE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

praju Renkovci :grinning:
Renka, Mirko, Kristinka, Angelika :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prajeme vam kraaasne vianoce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: az teraz mi naskocil net tak dufam ze vydrziii dlho aby sa mi aj mamina dovolala :slight_smile:
24. dec 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá krásne vianočné sviatky :wink:
My asme už dávno po večeri, darčeky rozbalené a už mi tu všetkými hračkami vytrubujú. Mm išiel na nočnú, tak sme to poriešili trochu skôr :wink:
24. dec 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my uz sme po vecery a aj darecky sme uz otvorili a sme spokojnyyy :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme po veceri uz davno,erik bol velmi netrpezlivy a az mal slzy v ociach,tak sme vecerali o pool piatej,tak je tolko radosti,len lenka tu stale hra na nervy-gitaru :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tiež sme po večeri a pozretí darčekov od Ježiška :dizzy_face: Saminovi sa najviac páčili papiere :grinning: a samozrejme všeeetky autá ..tu jazdí s nimi po byte :grinning: Aj ocinovi sa páčila Samova gitara a autíčko na ďaľkové :sweat_smile:
tak kto idete na polnočnú, nech vydržíte byť čulí :wink:
24. dec 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej asi ficia gitary :grinning: aj janko dostal nahradne struny aj som citala na balicku gitary ale nepochopila som ze coo tak som sa pytala maminho domaceho a on ze gitary :grinning: :grinning:
24. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mm je tiez na nocnej, stihli sme sa aj povadit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
angelika si sklada puzzle, kris nieco pozera.
ja som dostala dve pyzama, jedno mi je velikanske, je to asi tak XXXXL :angry: , a druhe od svokry mi je male :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takze nic, musim si kupit sama :unamused: . dostala som sj Vasilkovu, tak sa asi do nej pustim :wink:
24. dec 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, tiež som dostala pyžamo :sweat_smile: ..som ho neskúšala, ale určite bude dobré a od dcéry naušnice a taký sprej do kabelky.., ale asi ho budem nosiť len ako dekoráciu :wink:
25. dec 2009 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka, už som kukla fotečky :wink:
Máš doma riadnych beťárov, z očí im iba šibalstvo vykukuje :dizzy_face:

U nás tiež letí gitara a potom aj vysávač :wink:
25. dec 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ách, zas som zabudla pozdraviť :pensive:

A dnes som mm vymkla - stál 20 minút pred domom :grinning: , ešte dobre, že už na dvore, ináč by si susedia mysleli, že naschvál :grinning: :grinning: :grinning:
25. dec 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatolu sa tu rehním :grinning: ty si podarená, sa iste tešil tm..ešte že nie je už zima :grinning: :grinning: , tak Paťa to už pubiška je..mami a takto ma odfoť a ešte takto...a malý sa nechcel fotiť, tak som ledva pár fotiek narobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dec 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok