Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
28. dec 2009

No moc nepite ten vajcak....nech mi este aj na stredu zostane, ked pridem na oravu 😀 😀 😀

Andy,ale uz mam uvarene salko a zajtra idem robit ten tvoj Baileys 😀 😀

lilu18
28. dec 2009

haslerka//co ta nenapadne az teraz ze co sem andy hodila 😀 😀 😀

zehlicku som za par eciek v draciku a babiku sme dostali to neviem ci bola v taske ale tasku k nej ma a boli tam riadiky 😀

este si prosim do druhej nohyyyyyyyyyyyy 😝

hasleerka
28. dec 2009

iwus šak daj recept ako robíš vajčák ... no a moja kámoška by mi povedala že prasati sa len o kukurici sníva, to akože k tomu nášmu komentáru - andy 😀

lilu18
28. dec 2009

cicus..mas smolu..si zober na oravu svoj 😀

som zabudla//iwus vivke odovzdam 😵

andreah70
28. dec 2009

hasli sa tu rehním 😀 😀 😀 😀 až mm dobehol z obyvačky že čo sa deje..........aby som to uviedla na správnu mieru dorobila som účtovníctvo pre klienta 😀 😀 ale vidno hasli o čom sa tebe stále sníva 😀 😀

iwus dorob a potom prinesieš na svah 😀

andreah70
28. dec 2009

cica my už sme ho skoro vypili a to som robila 7 dcl v detskej verzii a 1,4 l v dospeláckej verzii 😀 😀

lilu18
28. dec 2009

ako vam zavidim ten sneh a vajcak budete popijat ☹ nezabudnite aspon pofotit nech si aspon pokukame sniezik na fotkach 😵

iwusska
28. dec 2009

hasli ja som tento robila a je super:
POTREBNÉ PRÍSADY

5 žĺtkov, 2 vanilínove cukre, 1 konzerva sladené kondenzované mlieko, 1 konzerva nesladené, 1/4 litra rumu

POSTUP PRÍPRAVY

Maminky pridavam osvedceny receptik na vajecny liker, ja ho robievam vzdy pred Vianocami a Velkou nocou a vzdy sa veeeeelmi rychlo vypije, ze vraj je to babske pitie ale ani chlapi nepohrdnu🙂

Slahame v nadobe nad parou zltka s vanilkovym cukrom a nesladenym mliekom z konzervy, nesmie to vsak vriet, ide o to aby to trochu zhustlo a zltka neboli surove. Potom odstavime, nechame trosku vychladnut a pridavame postupne konzervu sladeneho mlieka, miesame. Po uplnom vychladnuti postupne vlievame a vmiesame rum. Naplnime do peknych flias a nechame min 1-2 dni odstat v chladnicke, chute sa spoja a liker zhustne tak akurat.

iwusska
28. dec 2009

😀 😀 😀 😀
hasli ja ta v tom nenecham samu 😀 😀 😀
andy neboj bude dost 😝 😝
lilusik zavolame ti spolu, dobre?

cica13
28. dec 2009

Iwusik....to mas nejaky slaby vajcak.......ja davam pol litra rumu a iba jedno sladene salko, 4 zltka...vanilkovy cukor a 20dkg praskovy cukor 😀 😀 😀

hasleerka
28. dec 2009

juj iwus a kto by vydržal dva dni ☹ ... no ale ho asi skúsim, a nemôžem tam dať aj 1/2 l rumu, lebo až to neni moc sladké lepivé

renka9
autor
28. dec 2009

baby, skusam tem Album eu, a vypisuje mi to ze eror, to je co?

iwusska
28. dec 2009

hasli ved tam daj aj liter 😀 to je podla chuti ako ma kto rad....mne tento vyhovoval
cicus tak si toho rumu dolejes ak ti bude slaby 😀 😀

andreah70
28. dec 2009

iwus pre cicu nachystaj jednu flašu vajčáku a jednu rumu a bude si riediť pre ňu ideálnom pomere 😀 😀

emily333
28. dec 2009

na chvilku vypadnem z netu a vy ste uz tolko popisali

iwusska
28. dec 2009

andy 😀 😀 😀
hasli ved ja som ho priebezne kostovala ci sa nahodou nepokazil 😀 😀

cica13
28. dec 2009

Andy 😀 😀 😀 😀 😀

emily333
28. dec 2009

andy 😀 😀 sa tu vyskerujem a janko sa ma pyta co sa tu pise

lilu18
28. dec 2009

ejha ale ste sa rozpili..tak ja sa pozyvam aj k cice aj k iwus na kostovku..potom napisem ktory bol mnakovejsi 😀 😀 😀

iwus..no som zvedava ci zavolate 😵

iwusska
28. dec 2009

lilu ze vahas 😵 😵 😵 a som zvedava ci dojdes na tu kostovku 😨

lilu18
28. dec 2009

jasne ze dojdem co je to pre nas 3 hod cesty..to mame sup sem sup tam 😀
pred vianocami ma kamoska lanarila do Pl len isli o 3 rano..no nie sdom samovrah 😀 😀 😀

cica13
28. dec 2009

Lilusik.....neboj zavolame....aj vajcak ti ulejeme cez mobil 😀

hasleerka
28. dec 2009

tak moja mamina robila recept ako cica

iwus takto by som ja koštovala aj jeden deň a nič by neostalo ... ja chcem ísť za vami 😢 😢 😢 alebo mi tiež aspoň zavolajte

renka to je fotoalbum.eu

iwusska
28. dec 2009

hasli tak dojdi, miesta mame dost 😵
vy mate radi asi tuhsi 😀
lilu 😀 😀 to ani koli mne si nevstala? 😢 😀

cica13
28. dec 2009

Hasli.....ja lubim vajcak aj do kavy 😀 😀 😀 neboj zavolame ti, aj si zakyvame v PB 😀 😀

lilu18
28. dec 2009

iwus..tak ja rada menej tuhsi,,taky babsky sladunky 😝 ..

a neboj este nas tam budes mat plne zuby ked dojdeme 😀

hasleerka
28. dec 2009

no jasné cica kývam, už som dnes zisťovala u kámošky či ten obed v stredu platí ... ale ste mi fakt narobili chute, idem zajtra nakúpiť suroviny

iwus a už neuleješ, už sme všetko vycecali??? 😀

iwusska
28. dec 2009

lilusik tak to by ti ten moj chutil 😝 😀 sak ti aj zrobim, len dojdi 😵
hasli ti poslem po cicuske, ked sa budu vracat domov 😀 😀 😀

renka9
autor
28. dec 2009

baby, ja si radsej vajcak kupim, teda kupila som si za par vcentikov, uz ho mam aj vypity 😀

ale teraz soskame s mm vermutik, prosi si niekto?

cica13
28. dec 2009

Hasli...ale riadny 40% rum (Um) kup!!!! 😀 😀 😀