• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Hasli, sadni na sanky a docvalaj , este aj take uzliky syrove korenene mame

Hasli, co snezik? Drzi sa?
2. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica kukám z okna, zatial tam je ... dúfam, že aj zajtra, nech sa tatino ide zajtra s babami vyblázniť ... ja budem aspoň v klude variť ... a treba mi aj žehliť :frowning2:
2. jan 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu super že si sa pridala k akvaristkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. jan 2010 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ništ kočeny idem ja pomaly haji, však zachvíľu bude treba vstávať :grinning:
3. jan 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: si dávam kávičku, tak som nakukla a dočítala vás :wink:

ciculi, mňam oravská korbáčiky aj ja mám rada, keď príde mm teta z oravy..tiež vždy donesú, potom mám plné zuby syra :grinning:

hašli, nie je to z radiatorov...cítiť normálne pri okne ako fúka ... a tie fotky som zahliadla hneď ako som na MK vošla..boli prvé vo fotoalbumoch :slight_smile:
3. jan 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adula a ako to máš v iných miestnostiach ... ja som bola včera schválne kuk v kuchyni či sa hýbe zaclona a nezdala sa mi ... a potom ked prestal v detskej kúriť riadiator aj záclona sa prestala hýbať ... ale pokial to cítiš ty rukou, tak to je jasné, to daj určite reklamovať a hádaj sa do krvi lebo ja sa tiež zase kvoli plesneniu okien
3. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
herecky ako//? mame tvarohovo hrozienkove rezance :dizzy_face: nukajte sa..i ked tie oraske korbaciky by som radsej..mnam

cica som ti pisala ze bude sneh..vidis sybila :grinning:

hasler..no sice som tam kuk ale som z toho blb :grinning: :grinning:

adulka//reklamuj,neodkladaj..si si tusim pokecala s mm :grinning: uz centruje pracku a nadava ako... :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,my máme dnes kačku,mňam,mamina pečie,ale mm to neznáša tak neviem čo bude jesť,či suché rožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
aj vy máte takýto problém?...alebo nie

keď sa dopečie tak naložím,zatiaľ pa-pa
3. jan 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
korbáčiky aj ja lúbim :slight_smile: ale údené nie :unamused:
pojedli sa na silvestra,tak sme bez...na sucho... :frowning2:
3. jan 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme uz kacku dojedli :grinning: zeby som okostovala tvoju??

mm zje vsio co jeho nezje..ziaden problem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jan 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu musíš im čistiť akvárko, v akvárku klikneš na kefu a čistíš, vedľa máš flašku s krmivom, klikneš a krmiš, jedlo ti pošlem ... klikni si na truhličku a dá ti peniaze, za tie sibudeš kupovať rybky ... vlavo dole je ešte domček /store/ tam siich kúpiš ... a potom otvor akvárka všetkým priateľom, vyber truhličky a vyčisti imich, to ti nabiehajú body
3. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj hasli..pomalyyyyy ..IP :grinning:
3. jan 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok inokedy vysvetlis..ideme kamoske tak mozno kukaz veceer..pekny den :slight_smile:
3. jan 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, už sme reklamovali 2x :angry: a vždy nám to okno padne, to preto, že nám ich nahádzali.... :angry: :angry: , ale 5 rokov je záruka, ich problém>...budeme ich volať ked aj každý mesiac

lilu :grinning: áno popísali sme trošku :grinning: a vycentroval?

u nás sú pečené zemiačiky s vyprážaným syrom :slight_smile:
3. jan 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka... :wink: ze vycentroval,uvidim ci bude skakat :dizzy_face:

idem sa uclovecit..papa
3. jan 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu peknú zábavu a večer zavolám ... adula ako že vám ich nahádzali???
3. jan 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli, mali prísť niekedy doobeda, ale keďže ešte niečo v ten deň dorábali, prišli k nám pred druhou a o šiestej už odchádzali..a to dávali okná do troch izieb...v obyvke sme už balkonové mali ...tak uznak 3 okná vymeniť 4 hodiny mi príde fušerské..keď inde robia takmer celý deň do trojizbového bytu
3. jan 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
tak cicuskovci prave odisli, mi bude smutno za nimi :cry: :cry: :cry:
vidim ze kacicka je v kurze :grinning: ja som ju robila na prvy sviatok vianocny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
korbaciky este ostali, tak sa nukajte ktore lubite :dizzy_face:
3. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to máš pravdu adula ... u susedy robili tri okná asi od 12 do šiestej

iwus ideme k tebe zase ktosi na striedačku aby ti smutno nebolo ... robíte také chute s tými korbáčikmi, že zajtra si idem kúpiť celý balík nití zo zázrivej a sežerem sama :grinning: (teda vás samozrejme ponúknem)
3. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak nech uz si tu, cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: :grinning: a korbaciky zi Zazrivej su fantasticke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u vas ich normalne dostat v obchode?
3. jan 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hašli a ty si skončila z prácou? či máš voľno?

iwuška, tak ste už sami? ale určite sa zas čoskoro stretnete :wink:
3. jan 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v obchode nie, to ich tu jeden pán predáva, to už je taký náš kamarát, bo Zuzka s ním furt klábosí ... už jej koľkokrát dal aj len tak korbáčik ... asi mu to dobre ide, bo si kúpil aj domček pred prior ...
3. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte banda, tak uz cestujeme naspat do nasho velkomesta, ideme celu cestu iba 50tkou, lebo nam husto snezilo a chytili sme aj odhrnac pred nami, tak ideme v kolone...
Filipovi je hrozne smutno, ze odchadzame prave ked nasnezilo a stale snezi.

Iwusik, aj nam bude smutno...:(
Este nie sme ani v Ziline a cmucik je uz vyspaty.
3. jan 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka robím, len mám voľno ... no cez leto hádam dáme nejaký predlžený víkend ... každá dá nejaký nápad a vyberie sa
3. jan 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, blizime sa k Povazskej...:slight_smile: budem ti kyvat!
3. jan 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hasli, uz sme vas presli, som ta vyhliadala a teba nikde...:(
3. jan 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz som tu dufam ze tu nebudem sama :wink: vcera sme boli na disce ale nebolo dobre DJ same techno pustal a tak sme dlho neboli u nas fuci od vcera ako na sibiri juujj kosa riadna :angry:
3. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicuš tancovala som pri žehličke :grinning:
3. jan 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk,je tu niekto?
3. jan 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim sa este stale z cesty, pred chvilou sme vyrazili z TN, sme sa tam zastavili u kamosky nakrmit Davida, lebo uz vykrikoval v aute Haaaam...:slight_smile:
3. jan 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok