• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
to aby si cely den nejedla :grinning: nech sa mozes tam riadne napraskat :grinning:

ved oni sa ozvu-kde sa tulali
23. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf--je to straaasne male :frowning2:

nechces toto pre davidka--http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1107710
23. jún 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to kuk v tvojom albume :grinning: supeeer,beriem--juj tam by sa haji beli :pensive: este keby tak hojdala :grinning: :grinning: :grinning: --len neviem ci by si o chvilku nebola u nas a vsetko chcela vratit :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:cry: :cry: :cry: :cry: kedy sa to naučííím :cry: :cry: :cry: :cry:

vyzerá dobre tá bunda ,ale pre Davidka mám dosť vecí po Martinkovi-tak kupujem len to nevyhnutné :wink:
23. jún 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pjekné :grinning:

...prišlo domov väčšie dieťa-a na uchu má nalepenú naušnicu :confused: ...žeby ozaj puberta :grinning: :grinning: :grinning: ...pýtam sa ho či je šiši a on sa chichúňa že "noo"
23. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
esteze len nalepenu :grinning: nabuduce ti pride s prepich.uchom
23. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ,pracka doprala,tak rozlozim susiak v obyvacke-co uz ked prsi :frowning2:
23. jún 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja ...papa večer dievčence :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte konecne som domka unavena jak pes z toho behania po meste bola som na nakup, janovi prisli botasky z reklamacky no este som im vratila naspet lebo som nebola spokojna z odovodnenim tak uvidim co bude dalej :angry: no mam aj dobru spravu dnes mi volali z KE ze sa chystaju k babke na kontrolu tak dufam ze uz zajtra dojdu :wink:
23. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde steeeee???
23. jún 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cicus davala som si farbu do kopirky a cala som sa zadžabala :frowning2: u nas bude asi riadna burka lebo strasne hrmii ta asik nam vypne net a moozno aj elektriku tak este kopirujem kym sa daa
23. jún 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mam problem volali mi teraz z obuvy ze ak nesuhalim z ich vyjadrenim ohladom reklamacky a chcem to riesit dalej tak si mam este zaplatit 20 eur no neslahne ma :angry: no ale ide mi o to ze za 50 eur botasky a vydrzali v celku presne mesiac :angry: :angry:
23. jún 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no emily, v tomto ti neporadim, mne sa este nestalo, ze by som reklamovala obyv :unamused:
23. jún 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievočky.
Takže MM už išiel na nočnú. Posledný večer, posledná noc a potom sa uvidí :grinning:
No hádam, nebudem prvá, ani posledná :zipper_mouth:
23. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emily, my sme raz reklamovali Filipove sandale, boli drahe jak svina, kupovala som ich v Humanicu, vyvlacil ich cele leto aj na dovolenke a po dovci sa zacali parat, ale to uz u nas bolo chladno na sandale, tak som ich zreklamovala a vratili mi prachy.....sice sa to tiez tahalo.....ale bola som rada, ze Filip mal v lete sandale a potom mi prachy vratili.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tatolu :slight_smile: , zvladnes ,neboj,budem na ta mysliet,samozrejme,daj hned vediet ako si dopadla
23. jún 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tatolu....drziiiiiiim palce.......neboj, ty si sikulka..... :wink: :wink: :wink: :wink:
23. jún 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta predavacka na mna v telefone bola dost neprijemnaaa len neviem naco tam robii ked mi hned nevedela povedat ze sio mam za to cvakat kuva :angry: to za ked je pride sef ta je mudra no asi a mam pravo citat ich reklamacny poriadok som zvedava ci je tam ta suma uvedena :angry:
23. jún 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak emily, nedaj sa :wink:
23. jún 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej ale teraz dajak nema,m nazvys im tad er
23. jún 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bodeckaaaaaa....no ako??? Uz si domka? Hod fotecky.... :wink:
23. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo hviezdičky :dizzy_face:
23. jún 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste vsetky? Co mate dnes vsetky tutu-mutu??? :grinning: :grinning: :grinning:

Aduli, pod....stahujeme sa na skype, ked tu nikoho niet :angry: :angry: :angry:
23. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale veď nie je streda :grinning:
23. jún 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu na chvilku a som si vsimla ze na skype ma adulik fotooo :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily :dizzy_face: len fotku detí :grinning: aby som to tam neškaredila :grinning: :grinning:
23. jún 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi hlavne ze tam je nejaka :grinning:
23. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok