Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
3. jan 2010

emily, coooo? 😕 , kde ci si nedam kavu, akoze v Ikey? som nepochopila 😀

adulik, vsak hlavne kvoli postelam sme tam isli, ale bola som tak zjedovana, ze som ich ani nekukala...na prvy pohlad sa mi nic nepacilo, a nemala som uz chut nieco kukat 😝

emily333
3. jan 2010

renka no ked ponuknu tak aj v ikei 😀 😀 😀 ale myslela som u haslerky vo february 😵 😵

hasleerka
3. jan 2010

reni budem robiť aj nemožné len aby som bola doma a čakala ťa ... a aj tú kavičku stíhame ... jujuj a musím ten vajčák nachystať

iwusska
4. jan 2010

Krasne mrazive ranko 😵 u nas bolo -18st. 😝 😀 brrrrrr ale teraz svieti slniecko, asi sa k nam nastahoval Mrazik z rozpravky
cicus som ti vravela ze mate ostat, teraz je u nas nadherne ☹ no co uz, mozno nabuduce

slonisko
4. jan 2010

krasne ranko.veru tak iwuška u nas je rocu chladno ale krasne 🙂

slonisko
4. jan 2010

trochu malo byt nie rocu

iwusska
4. jan 2010

ahoj moja 😵 😵 😵 ja mam rada taketo pocasie 🙂

slonisko
4. jan 2010

ved aj ja len keby to nebolelo tak ako to boli.
si ešte domka?

aadula
4. jan 2010

ahojte, u nás je bezsnežno 😀 , ale určite zima...dnes som ešte vonku nebola, ale vyzerá to tak 😅

slonisko
4. jan 2010

aadulik u nas je super len sankovat treba ist len nema kto ☹

andreah70
4. jan 2010

dobré ránko 🙂
u nás je tiež zima brrrr a trošku sniežiku 🙂
ja som už stihla s Dominikom doktorku má zápal priedušiek, on kašlal už keď sme išli na Oravu a sobotné kúpanie v Tatralandii ho asi dorazilo ☹ ............. cica, iwuš to som mohla radšej zostať na chate a počkať na vás, škoda že ste nezavolali večer ☹ však snáď nabudúce

aadula
4. jan 2010

slonisko, treba sa premôcť ...obliecť a šup na sánky 😉

andy, tak nech sa ešte tento týždeň Domko prelieči...to kúpanie by som si asi ani ja neodpustila...a Samko mi tiež stále kašle..celé prázdniny..vo štvrtok nastupuje do jasiel...tiež čakám, že týždeň tam bude a zas doma ostane

emily333
4. jan 2010

dobre ranko tak u nas pada sem tam neja kavlocka nevyzera to na pekne snezenie 😉 chlapy isli na nakup a ja idem suche pradlo poskladat

aadula
4. jan 2010

no ja som chcela včera žehliť a nejak som sa na to... 😅 , tak čakám kým paťka vstane, aby sa trošku zabavila so samkom a budem dnes žehliť..... malý tu v kuse behá...a chce čítať... 😀

slonisko
4. jan 2010

adulik však hej len mam menšiu technicku zavadu ruku v sadre nie takl celkom ale zafixovanu

slonisko
4. jan 2010

ja nemožem nič robit ale ked povoli mraz pojdem sa s malou prejst emily ahoj

emily333
4. jan 2010

slonisko a co mas z rucickou pretazena?

slonisko
4. jan 2010

emily mala som pad doma na koberci mam to zlomene

emily333
4. jan 2010

ouu neprijemnee tak si teraz aspon uzivas lenosenie 😀

slonisko
4. jan 2010

no ved hej všetko robia za mna

slonisko
4. jan 2010

idem ahojte a pekny dnik 🙂

aadula
4. jan 2010

slonisko, tak to je neprijemné, dúfam, že čoskoro to pôjde dole 🙂

cica13
4. jan 2010

halooooooooooooooooooooooooooo 😀

Pracka perie o 106 😅 , svieti slniecko, ale mrzne...i ked na balkone na slnku mam 5 stupnov, ale v chladku je kosa....ale urcite nie taka ako na Orave.....ved ja to stale vravim, ze o par rokov budeme tu dole chodit na Vianoce na bahniatka 😀 😀

Kati...ty len s tou rukou neriskuj sama von s malou..... ☹

lilu18
4. jan 2010

ahojte

pocitam vecer.lebo pracka skace..kurnik som nasrata aj vycentrovana aj tak skace

cicus ako??smutno?? 🙂

aadula
4. jan 2010

lulu, treba na ňu vyskočiť 😀

inak aj ja som už riadne napálená, pokiaľ doma nevidia, že som nervozna a už nevládzem, kašlú na mňa, nikto ani prstom nepohne...potom keď vyletím a vrieskam, tak na mňa pozerajú ako na blbú...ale aspoň potom niečo urobia....hrozne zúúúúrim............................., asi potrebujem vypadnúť už ...dnes som im už aj vykričala, že asi mi je v tej blblej robote lepšie ako s nimi...už ma fakt nebaví robiť slúžku....to som mala ostať slobodná potom radšej 😠 😠 😠 😠 😠 😠

aadula
4. jan 2010

cicuš a keď budeš mať čas, tak prosíme si hodiť foto z oravy 😉

aadula
4. jan 2010

a dnes nikto nič neponúka? tak teda obeeeeeed 😀 síce máme len polievočku rezancovú a ešte pozostatky z víkendu..., ale ak má niekto chuť na rezne, alebo tvarohové halušky, tak nech sa páči 🙂

iwusska
4. jan 2010

adulka ahoj 😵
vidim ze si tu asi sama tak ti budem chvilu robit spolocnost

andreah70
4. jan 2010

obeeed 😀 😀 ja môžem ponúknuť hrachovú polievku s klobáskou a palacinky 🙂

cica aj mne perie pračka o 106 😀 😀 len keby to aj o 106 uschlo 😠 hodila by sa sušička

adulka aj u nás je to občas tak dnes sa Nika vyhrabala o 10,30 z postele a hneď po pozdrave zahlásila že by si dala na raňajky párky nech jej ich urobím 😠 😠 tak som jej povedala že nie je digitálna aj ona má ručičky nech si urobí sama 😀

andreah70
4. jan 2010

ahoj iwus 😵