Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
7. jan 2010

zuzi no neviem či všetci chlapi neurobili protest nech koník nefunguje aby žienky boli v pracovniach a nie pri pc 😀 😀 😀

doseti ja idem akurát robiť na večeru špagety ... tiež sa ich večne obžerem, ale milujem ich

zuzi ja ti teda pošlem mm on by si rád dal boršč, len ja mu ho neviem robiť

emily333
7. jan 2010

joj mna porazii ideme kupit nove gamatky a majster vravel ze ich treba prelozit pod okno ze vraj je lepsia cirkulacia vzduchu ale to by mi trebalo zase nove diery do steny a viac euracov na tie rurky tak uz volam kade tade po znamich ci ma nechce dotycny obtiahnut lebo zobrat od jednej gamatky 150eur sa mi uz vidi vela 😠 😠

zuzadlo
7. jan 2010

hasli kludne tm posli 🙂 ,ale borscov je viacej druhov,neviem ci mu bude zrovna nas chutit 🙂

zuzadlo
7. jan 2010

zabudla som pozdravit 😔
uz som domka z prace,taaaaaaaaaaak sa mi nechcelo po tolkom volne,ale idem zase az v pondelok 🙂

zuzadlo
7. jan 2010

halooooooooooo,kde ste? ☹

zuzadlo
7. jan 2010

co ste kazda v pracovni? 🙂 ,ved je este skoro 😀

zuzadlo
7. jan 2010

uz mi konisko zase zacina blbnut ☹

...a tusim tu trpim samopismou 🙂

emily333
7. jan 2010

zuzi ru sooooom 😉

zuzadlo
7. jan 2010

no huraaaaaa

zuzadlo
7. jan 2010

emily,tak ako si dopadla s gamatkami, budes davat pod okno?

aadula
7. jan 2010

ahojte 😉

tiež mi v kuse blbne kôň, ledva to načíta 😝

som mala takú migrénu celý deň, najhoršie to bolo po príchode z práce, som si na hodinku ľahla..zabralo to...tak teraz sa vytešujem, že kooonečne má tá kečka nebolí 😀

renka9
autor
7. jan 2010

aj mne to blbne, ale mne ide celkovo internet nejak pomaly....

adul, ahoj, aj ja som si poobede trosku zdriemla, ale v robote som nebola 😀

emily333
7. jan 2010

zuzi uz to mam vyriesene nic nebudem prekladat a zajtra zbehneme z mm do obchodu kuknut ceny 😉 a ak bude cena ta ista tak aj hned kupim 😵 uz len ako povedat potom tomu panovi ze od neho neberieme

aadula
7. jan 2010

reni tak si si oddýchla 🙂 ja už pracujem...ale dnes bolo celkom fajn...zajtrajšok vydržím a potom dva dni voľnoooo 😵 😵 😵

emily a niemôžete niečo iné dať? gamatky dosť draho vychádzajú na kúrenie či nie?

emily333
7. jan 2010

adulik mozme ustredne ale to by vyslo asi na 10 000 korun a zase vsetko prerabat ☹

zuzadlo
7. jan 2010

adulik,ale gamatky su najlepsie 😉

emily,normalne treba povedat a hotovo

hasleerka
7. jan 2010

halo idem vás kuk, ... nemôžem nahnať deti do postele ... mm má tak trochen zvýšené promile, tak tu s nimi blbne ... už sa ani nerozčulujem, no nech blbnú

zuzadlo
7. jan 2010

adulik, reni, hasli ,ahojte,mne ide vsetko v pohode,len konisko jedno blbne ☹

zuzadlo
7. jan 2010

hasli, to chce klud a nohy v teple 😀

aadula
7. jan 2010

zuzi ahoj, dobrá sánkovačka 😉

emily a krb nechcete? či tam zas drevo zháňať? Naši známy mali len taký nie murovaný..ale taký ..iný 😀

aadula
7. jan 2010

hašli, aj tú moju bude trvať kým ju naženiem, ale od budúce týždňa nastáva školský režim, takže o deviatej musí ísť haji 😀

emily333
7. jan 2010

kozubik sa mi paci iba na chalupe doma to nechcem by na mna asi stale bol rad nosit drevo dnu 😀 😀 no mam ja vyhovorky coo?

aadula
7. jan 2010

emily, aj tvoj janíčko sa tak veľmi "teší" do školy ako moja dcéra? 😀

lilu18
7. jan 2010

ahojky..jedny, okom kuk sem a jednym daky katastroficky film na cechoch..ale dobry je

Cele poobedie tu sedim a cumim do knih..aspon keby sa nieco s toho v hlave udrzalo 😀

aadula
7. jan 2010

lilu ahoj 🙂 blížia sa skúšky? my na markíze máme zapnuté...len dúfam, že sa nám snívať nebude 😀

hasleerka
7. jan 2010

adula no my ked sa chodí do školy tak musia byť v pposteli o 8

ja nekukám kuk nič ... pomáhamu zuzke s facebookom, prihlasuje spolužiaka aby mohli rybárčiť

emily333
7. jan 2010

adulik strasne 😀 😀 😀 ale ja sa netesim mame problem este som vam o tom nepisala nechcela som kazit vianoce . V utorok mi triedna volala ze Janko doniesol alko do skoly a ona nevie v akom stave odisiel domou 😠 som myslela ze zosaliem hned som volala mm nech chodi po vsetkych baroch co su na namesti a ho hlada. no marne nenasiel a ja som obvolala spoluz. ci ho neviedli :janko prisiel domou este skor ako vravel ze pride a hlavne triezvucky a hned na dverach vravel ze sa im spoluziak opil do nemoty 😠 tak ja som volala triednej ze je cisty a ze aj viem kto kupil alkohol a ona ze to nieje pravda ze sa to bude riesit po novom roku krava jedna asi mu chcu dat 2 zo spravania ale neviem zaco ked nic neurobil

doseti
7. jan 2010

ahojte,aj mne to zas blbne,ráno to šlo perfektne a večer na h.v.o ☹
čo sa týka tých doktorov,tak s malým chodím všade možne po vyšetreniach,lebo má dlhodobo zvýšenú teplotu(do 37,5),väčšinou má tak 37,2-37,3 a nevieme z čoho.Bol 3krát po sebe chorý(3xatb),mal chytené priedušky a hrdlo,v nose streptokok už neviem aký,všetci sme boli na výteroch z hrdla a nosa,lebo že to niekto asi stále v rodine prenáša...tam zistili mm a mame streptokoky,užívali atb.,
malému brali 2xkrv,boli sme na rontgene hrudníka,zajtra zas na krčné,v pond.na kardio.,asi má šelest z tých teplôt,a všade ho musím ešte objednať,lebo dr.ešte neordinujú(na imuno-alergo.atď...)

no a tí dvaja starší ako začne jeseň-zima,tak sú často chorí,najviac zo škôlky donesie niečo a už sa to táhne 😒
minulú zimu bol aj odhlásený zo škôlky cez zimu ale aj tak ochorel 😖
takže tak,dúfam,že som vám nepokazila náladu,ani neviem o čom sa bavíte,kým som to napísala ubehlo hodne času 😀

andreah70
7. jan 2010

ahojte, aj pozerám na markíze

adi moji sa netešia ale už sa aj niečo učili teda hlavne Nika, tá robila testy ako šalená, ale už ich má hotové 40 ks pani učiteľky im spríjemnili prázdniny 😒

emily333
7. jan 2010

ja kuk na trojsku helenu romantia 😵