Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
23. jún 2009

tu mi príde fotka normálna...aspoň si viem hneď zaradiť...., ale na skype mi to neprekážalo ak nebola

emily333
23. jún 2009

no mm ma navstevu kamosa a moj jano byznizmen mu predal cigaretu za euro 😀 a ja akoze nefajciim 😀 😀 no co maju si nossit cigi 😵

hasleerka
23. jún 2009

ahojte, čo preberáme ... ja len na chvíľu lebo som dáka KO, tak idem zalahnúť

emily333
23. jún 2009

ta ja jak furt pisem test uz posledny 🙂

hasleerka
23. jún 2009

emily a čo v obuve ako to dopadlo ... to sa mi zdá trochu sprosté platiť za novú reklamáciu ... ja som teraz neprevzala Zuzkinu reklamáciu za sandálky (nakoniec som teda aj mohla, ved to bude mať len toto leto) a predavačka to zobrala späť, že sa mi potom ozve

emily333
23. jún 2009

to mam platit za to ze to niekto odborne preskuma 😠

cica13
23. jún 2009

Hasli, nebodaj si od nas ochorela?
Kde mame zasa bodecku? Urcite zasa v tom zltom kresle kysne.... 😠

emily333
23. jún 2009

spachtoska je to ta nasa bodka 😉

cica13
23. jún 2009

No ja neviem......divne, ze ani len nemrkne 😉

emily333
23. jún 2009

aj lilu tu nie je no ale ona uz ma po vecierke ☹

hasleerka
23. jún 2009

emily teraz ma napadlo, že mne dodrbkali opravu koženej bundy, nebola som spokojná s opravou, tak mi povedali, že to mám dať na súd a viac sa so mnou nebavili ... tak som sa bola pýtať právničky, že to nie je až také hrozné, vraj by som aj tak nič nevysúdila, že je to veľká spoločnosť ... aj tak ju nenosím bo mi je malá 😀 😀 😀

cica no dáko ma veru začalo pobolievať hrdlo a kríže, dnes som zožrala toľko ovocia, ked si kázala vitamíny a zajtra nabehnem aj do lekárne ... len ma to štve, bo som chcela ísť v piatok zase skúsiť krv darovať, ale určte by som teraz mala zlú sedimku

emily333
23. jún 2009

ale mna rozculilo akym tonom zo mnou cez telefon ta krava rozpravala a ja na nu milo no uz som potom aj ja dvihla ton hlasuu 😠 ja nechapem co za predavacky tam maju mne pripadaju pooblekane ako do nevestinca keby isli 😀 😀

cica13
23. jún 2009

Hasli, tak to by si teda mala..... a to beru sedimku pred kazdym odberom?

hasleerka
23. jún 2009

cica no berú pred každým odberom ... minule som zas mala málo železa ... teraz mi to až tak nevadí, ale ked začnem chodiť do práce tak si nebudem môcť dovoliť chodiť každú chvíľu skúšať darovať

cica13
23. jún 2009

Babule, pojdem ja do hajan, lebo uz zle vidim... 😝

Dobru nocku! Aj tebe Bodecka v tom zltom kresielku......nech si ti tam aspon o nas sniva... 😀 😀 😀

bodka13
23. jún 2009

trošku na vás mrk 🙂 už ani nevidím...v škôlke super,aj slzy mi padali,ale aj Dado si poplakal...potom sme išli k svokruši a cestou domov sme zabehli M´donaldovi 😀 😀 😀 na večeru ...no a teraz som si musela vygumovať a zalepiť učebnice 😀 😀 😀

emily...k tej reklamácii...informuj sa na obchodnej inšpekcii,či máš platiť posudok........aj švagriná reklamovala,po prvom vyjadrení to dala ešte raz ale nič neplatila 😉 ...alebo si to mrkni na nete:
http://peniaze.pravda.sk/sk-psporteb.asp?c=A080...

http://i.sme.sk/cdata/8/37/3706428/soi.htm

http://staznosti.sme.sk/sp/2/Co-by-ste-mali-ved...

hasleerka
23. jún 2009

bodka čau, kukni skype

renka9
autor
23. jún 2009

bodka pod na skype!!!

emily333
23. jún 2009

bodka diky 😉

hasleerka
23. jún 2009

ja sa lúčim ... papa

bodka13
23. jún 2009

nevládzem dievčence ☹ ...idem haji 😔 ...zajtra musím úrad práce a ktovie čo ešte obehať

...a zdá sa mi že krpec ešte nespí,tak určite sa príde túliť 😒
zajtra skúsim tie foto nahodiť 🙂 ...posielam vám božteky na nošteky 🤐 🤐 🤐

emily333
23. jún 2009

bodka dobruuu 😔

hasleerka
24. jún 2009

dobré ránko spachtošky 🙂 slniečko svieti hore sa

hasleerka
24. jún 2009

ja už zalievam kávičku, kto si prosí 😝

cica13
24. jún 2009

hasli ahoooj, a ty si kde? Na Bahamach? Ked ti svieti slniecko... U nas je zasa hnusne.

A kavicku mozes aj mne zaliat prosim!

slonisko
24. jún 2009

Dobre ranko.u nas ako v studni.aj ja si prosim jednu kavu

hasleerka
24. jún 2009

cica, slonisko ahojte ... cice jednu nescu s mliečkom a cukrom, a slonisko tebe akú ... na bahamách nie som, len v obyčajnej zastrčenej považskej ... nie je až tak nádherne, ale chvíľu posvietilo

slonisko
24. jún 2009

presne taku istu pijavam

hasleerka
24. jún 2009

tak nech sa páči 2x a k tomu piškotky 🙂

slonisko
24. jún 2009

Hasli dakujem za kavičku .piškotky nemusim chcem schudnut do plaviek do šturova 😀