Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
7. jan 2010

emily to ma šokuje s tou učkou, to sa akože potrebuje na nom voziť ... nemá dôkaz že by tvoj niečo doniesol a žeby bol opity, tak čo chce riešiť 😠

lilu18
7. jan 2010

doseti.. ☹ tak hadam sa v novom roku zdravie upravi..drzim palce

hasler/ako ste dopadli u zubara??ok?
niekto tu spominal ze sa bude povinne od roka chodit k zub.//aj ja som to pozerala a teda schvalujem,len asi bude problem s otvorenim pusiniek 😀 nasa uz bola 2x sa len tak povozit v kresielku 😀

emily//chod do skoly/neuzatvaraj vopred/dako snad vysvetlis a za 1 priestupok sa 2 nedava..ved vedia ze sa to taha s nim az do inej skoly. Daj vediet co a ako

cica13
7. jan 2010

Cafte.....Filip pozera nieco na markize, prave sme dotlacili pomelo.....ani som nestihala supat, co sa Filip na to vrhol... 😀

zajtra idem s Davidom plavat, volali ma na nahradu, som zvedava aky bude, lebo dnes bol ako nepricetny, vecer mal nejaky zachvat revu, ani krupicu nechcel jest, uplne sa sponoval a vzpieral.....take som mala nervy jak nikto, potom so ho zobrala do detskej ,dala krabicu s anglicakmi a popritom som ho krmila 😠 konecne spi 😀

emily333
7. jan 2010

no ja neviem ale idem za riaditelom a dam ho prelozit do inej triedy

andreah70
7. jan 2010

emily pekne choď do školy a bráň ho, keď si si istá že on bol triezvy a doma................to tak býva že oni ich už majú zaškatuľkovaných a všetko zlé sa zvezie na toho ktorý najviac vyhovuje učiteľom, veľmi dobre to poznám aj Domko je vždy ten najhorší ☹ možno sa dohodla celá trieda a hodili na neho určite by som ho bránila

doseti prajem detičkám aby sa skoro z tých chorôb vystrábili 🙂

lilu18
7. jan 2010

cica..no mali ste dobehnut sa sankovat na hradzu, ku nam 😀 bol by riadne vybehany a vyhladnuty ako vivi ..3 oteplovaky som za den menila 😀

zuzadlo
7. jan 2010

babulky idem,lebo mi to zase blbne,papa,v nedelu vecer som tu,idem si trosku oddychnut

aadula
7. jan 2010

doseti, prajem skoré uzdravenie detičkám 🙂 moj drobec tiež od kedy chodí do jasličkového kolektívu, tiež je v kuse chorý 😝

emily, z jednej strany to chápem..pubertiaci navymýšľajú...ale určite treba ísť a riešiť..., len dnešný svet je taký, že spravodlivosti sa človek nedočká....

cica, možno mu lezie očný zúbok... 😉 tak ti dal zabrať na večer... Mne je Samčo hrozne nezbedný...som myslela, ž keď dnes bude v jasliach bude mať menej energie haha...bol ešte divší 😅

lilu a tebe je lepšie?

andy..Paťa dnes nejaké otázky z literatúry začala robiť...na čase..po troch týždńoch 😅

emily333
7. jan 2010

som zabudla vravela ze on musi mat peniaze lebo kupil na rozlucku spoluziacke drahy prsten strieborny aj som ho videla len mi povedal ze sa skladaju on a este jeden spoluziak a vytiahol odomna asi 15eur ale som rada ze jej kupil aspon spoluziacka bude mat pamiatku lebo odisla z rodinou do Ciny na tri roky 😉 no mohol ich aj ide vyuzit keby bol taky zlyyy

cica13
7. jan 2010

Lilusik, praveze sme boli vonku sa vyjasit na sneziku, ale uz tam bol omrncany, neviem, ci nie zo zubu, stale sa mu nevie spodny ocak pretlacit, kusik uz ma vonku, stale si kuse prsty a aj ritulu ma zaparenu...tu ma vzdy pri zuboch.

Emily...bran ho, nedaj sa 🙂

Doseti....kinderkam skore uzdravenie a tie hnusne stafylokoky a streptokoky nech rychlo zmiznu 😵

lilu18
7. jan 2010

emily/no vidis//musis ist branit a nedaj sa..ved ich mohol aj prepit ked by chcel..nie?

adulka//dik za opytanie,uz mam medu nad hlavu a dost na cely rok 😀

emily333
7. jan 2010

dakujem za podporu a aj dychal na mna aj manzela a ja som ako tester ja aj u mm zistim ze mal pivo alebo poldeco tak som si ista ze by som zistila aj u syna 😀

aadula
7. jan 2010

lilu, to nevadí..hlavne nech zaberie 🙂

ja neviem či sa mi nechce nádcha pustiť..taký mám čudný nos..a aj tá migréna či nie z toho bola..však ráno uvidím 😅

aadula
7. jan 2010

emily, jasné že zistila...však to cítiť..hoci čo by si dal 🙂

lilu18
7. jan 2010

adulka//no neviem ci zabera asi pojdem v po na atb az sa dovtedy nezlepsi 🤐

emily//jasne ze by si citila ani dychat by nemusel staci ked na teba rozprava ..no nie 🙂

hasleerka
7. jan 2010

hurá už je tu klud ... zuzi nohy už sú v teple, natiahla som fusakla a ešte vyhrievam aj zvnútra .. otvorila som si ružové vínko ... kto má chuť a pridá sa ku mne 😉

lilu u zubára super, bola pochválená že má zatial pekné zúbky ... som chcela aby jej zaliala stoličky, ale vravila že jej netreba, že tam nemá dáke štrbiny ... a pýtala som sa aj na MIšku a povedala že s ňou zatial nemusím chodiť ... a naša zubárka robí dokonca aj vo VšZP čo sa môžeme u nej sťažovať, tak hádam to vie dobre

doseti
7. jan 2010

dakujem vám pekne,aj ja dúfam,že sa to zlepší a konečne vyrieši....ved preto som moc nepísala v starom roku,lebo som z toho už psychicky na nervy,ale snažím sa na to stále nemyslieť,
hlavne večer ked zaspí tak sa naňho dívam a rozmýšľam čo mu môže byť však mu nič neni a už si namýšľam kadejaké hrozné choroby čo ani neexistujú
a ešte sa snažím stále mu nemerať teplotu,lebo potom som nervózna tak raz do týždňa

emily no čo ma čaká s tými mojimi chlapcami!?! aj my máme takú učku a môj syn si tiež nechá všetko na seba aj to čo nespravil,on je taký bojko že sa hned rozplače ako sa má brániť ☹

aadula
7. jan 2010

dobru noc kočenky 🙂

andreah70
7. jan 2010

neviem si moc dobre predstaviť s ročným dieťaťom k zubárke 😕 a Nike by v roku mohla len ďasienka popozerať jej vyšiel prvý zub až 14 mesiacoch 😀
hasli ja som dávala pečatiť deckám každú stoličku pre istotu a doteraz nemajú žiadne kazy zato ja mám zablombovaných požehnane 😒

hasleerka
7. jan 2010

doseti posielame cmuk nech sú chlapci rýchlo zdraví 😉

cica13
7. jan 2010

Babulky, idem ja odtialto, hrozne ma boli chrbat....idem sa vyknedlit na sedacku, pozajtra mam dostat potvory a uz teraz mi je divne 😠 😠

Dobru nocku!

lilu18
7. jan 2010

hasler//tak super ste poriesili 😵
andy my sme sice boli ked mala rok ale len taka zoznamovacka ..sa vozila na kresielku

tiez sa lucim dobru nocku 😔 😲

doseti
7. jan 2010

dík,moji už spia od 20:30 len najst.kuká telku,ja som si včera prevarila 2dcl vína,lebo mi bola zima z vonku a ešte aj brucho ma bolí týždeň pred krámami,dala som doňho korenie na var.víno a fest to nejako potom štípe 😒

andreah70
7. jan 2010

cicuš dobrú

ja práve rozmýšľam či ísť zajtra z Domkom na kontrolu, dostal len také 4-dňové antb. a ešte stále má zavalený nos a bolí ho čelo, ale už nekašle, len sa bojím aby to neboli prínosové dutiny, však uvidím ako mu bude keď ráno vstane, moc sa mi tam nechce ísť 😒

emily333
7. jan 2010

babenky dobruu cicus ja som precitala ze ti je blivne 😀

hasleerka
7. jan 2010

andy ja som tiež chcela dať zaliať tie stoličky len mi povedala že je to zbytočné ... tak teraz neviem ved mohla zarobiť

a kdeže všetky idete, šak som bola ešte nite zobrať k vínečku ... minule mi iwus narobila chute, tak som si dnes celý balík kúpila

andreah70
7. jan 2010

hasli tak ulej za jeden a pridaj aj jeden korbáčik tie sú dobré na líniu 😀 😀

doseti
7. jan 2010

aj ja chcem korbáčik,ja som si ešte nestihla kúpiť 🙂

hasleerka
7. jan 2010

andy tak cin cin (__) (__) (__) ... emily, lilu môžem aj vám

bodka13
7. jan 2010

😕 na čo pijete? 😀 😀 😀

ja vás iba pozdravím a idem 😔 zajtra už mám voľno tak budem mať čas čítať o čom ste písmenkovali 😵 😵 😵