Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
8. jan 2010

ahoj Emily 🙂 ..a čo má nové mamina?

emily333
8. jan 2010

mamina nic len chcela vediet ako nam ide ron´bota tak som behala z notasom po byte 😀

bodka13
8. jan 2010

😕 behala s noťasom? ...to si jej ukazovala byt ? 😀 😀 😀 ...tak sa mamina aj poprechádzala u vás doma 😀 😀

emily333
8. jan 2010

veru bola nadsena kam jej idu dolare 😀 😀 a este som jej posielala fotky aku vyzdobu mame v zahrade no len som jej nepovedala ze je to z minuleho roka by ju asi slahlo ze nema cas fotit 😉

emily333
8. jan 2010

nemam 😵

hasleerka
8. jan 2010

cica ešte v mojej PB - paráda zajtra si ideme dať kávičku večer, teda ja za nimi dobehnem až z práce

ešteže máme vymoženosti dnešnej doby, emily mama si pripadala ako doma ked všetko videla

emily333
8. jan 2010

hasli uz ani nie som za tie roky skoro vsetko momenila 😀

cica13
8. jan 2010

Hasli....po robotke ides na kavicku? Ved nezaspis..... 😀

Emily...a ako dlho je mamina prec?

bodka13
8. jan 2010

Hasli a už budeš na zmluvu,či stále na brigádu?

Emily...mamina tam robí?

hasleerka
8. jan 2010

jej tu píše že už je minúta po polnoci a mne tam ešte minúta chýba

cica13
8. jan 2010

Hasli...v PB je iny cas... 😅

emily333
8. jan 2010

cicus uz 13rokou je tam janko mal 4mesiace ked odisla

hasleerka
8. jan 2010

asi mám zlý čas v mojom pc ... cica to je len falšovací mánever že nakávičku ... sa teším ako si dám griotku s džusíkom

bodka ešte som na brigádu, zatial to stačí ... možno tak od febr. na zmluvu, to má ísť jedna na materskú

cica13
8. jan 2010

to ho odvtedy nevidela????? Ani nebola za tie roky vobec doma?

cica13
8. jan 2010

Hasli...ty expertka....len aby si potom domov trafila... 😅

bodka13
8. jan 2010

Hasler 😀 😀 😀

emily333
8. jan 2010

jooj hasli tebe bude super ja ked idem na kavicku mam smolu furt autom a mm mi neche robit sofera 😠

bodka13
8. jan 2010

Emily a čo u vás nechodia taxíky? 😉

hasleerka
8. jan 2010

emily to keby som išla na kávičku autom tam kde idem, tak to mám omnoho dalej ... pešo som tam rýchlejšie ... a mm sa ponúkal že príde pre mňa ak by som sa bála ... aký starostlivý , chce šmírovať či idem fakt s babami 😀 😀

musíš emily niekde blízko vás bar otvoriť

emily333
8. jan 2010

bodecka chodia taxiky ale ja lutujem dat 180sk za cestu to si za tie prachy sama natankujem a sa vozim a voziim 😵 . no jka uz idem do hajan tak vam prajem sladke snicky 😉 hasli ze smirovat on a boji o teba kto by mu dievky dochoval 😉

cica13
8. jan 2010

Babulky....opustam vas....dobru nocku!

bodka13
8. jan 2010

no ale potom si nemôžeš dať "kávičku" 😉 😀 😀 😀 ja by som tých 180sk obetovala 😀 😀 😀

dobrúúúúúúúúúúúúúú dievčence 🙂

hasleerka
8. jan 2010

emily a hlavne o neho kto by sa staral 😀 😀 😀

idem veru aj ja haji ... dobrú nôcku

aadula
9. jan 2010

bré ránko 🙂 sa tu teda riadne ponocovalo 😉 mne malý začal mrnčať, tak som musela ísť k nemu ... už tretiu noc sme sa nevyspali poriadne 😅

s tými meračmi...asi vás nepoteším, ale sme sa bavili akurát o tom v práci, že podľa nového zákona, 40% sa platí to čo spotrebujeme a 60% rozrátajú na všetkých 😠 ...takže merače sú zbytočné ...

my ideme s Paťkou vyberať bradavičku malú pri obočí o 11tej, tak držte palčeky ... ona sa nebojí tak bolesti...ako toho, že spolužiaci ju v pondelok budú vidieť s prelepeným obočím 😅 ..budú to posielať aj na rozbor..hádam bude všetko ok..teda musí byť 🙂

andreah70
9. jan 2010

dobré ránko 🙂 u nás je riadna čvachtanica 😠 😠

riadna žúrka tu bola, teraz určite ešte drochmete 😀 😀

Paťke držím palce nech je všetko OK a nech ju to nebolí 🙂

emily333
9. jan 2010

dobre ranko ja by som si aj pospala ale mm mi bura dom 😠 uz nasadil cez mur ruru na gamatku a teraz zistil preco mam cierne parkety pod stenou dal ich zopar von a tam je mokro 😠 😠 os severnej steny taha vodu do podlahy čisto na nervy 😠 a to mam aj pristroj co vraj odpudzuje vodu .teraz musi kupit ipu a nejak ju tam ustavit

aadula
9. jan 2010

tak už sme vybavili, pekne jej to vybral..trvalo to len chvíľočku..že bola statočná..., len naša hviezda ako vyšla von, začala smokliť, že dva týždne nemôže cvičiť..čapicu stiahla na oči dobre, že nie...a ofučaná celú cestu domov..že neide do školy...a že neviem čo...a v piatok máme ísť stehy vybrať..zatiaľ to musí mať prelepené..tak aj z toho je nešťastná..ach ... nie že by sa tešila, že ju to už nebude špatiť..a má to von..a stehy sa rýchlo zahoja...ale pubiške to človek ťažko vysvetlí

cica13
9. jan 2010

Adi...no parada vobec sa Patka nemusi hanbit 😉 A su aj masti v lekarni na jazvy, aby sa lepsie zahojili a nebolo ich tak vidiet, my sme aj v robote maminam odporucali, ale teraz si ani za svet nespomeniem ako sa volala 😠

Emily...ten vas problem s tahanim vody do murov a podlahy velmi dobre poznam, na zahori sme dali podrezat dve izby, lebo sme mali mury natiahnute spodnou vodou az do mojej vysky......po podrezani boli mury krasne suchucke ale ta sucina voda vyrazila do podlahy....napucala nam nova kuch. linka a aj lino cele nahnilo......tak sme museli dat riadne podlahu zaizolovat, este nas caka jedna izba, ktoru teraz kvoli vlhkosti nepouzivame....je cela mokra....musime dat podrezat a zaizolovat aj tu podlahu ☹

aadula
9. jan 2010

ciculi, otec tuším tú masť používal po operácii žlčníka..., ale nám dr. vravela, že stačí repíkom umývať...som jej to nevidela ..ale podľa mňa to je malá jazva..ale tak nevysvetlíš jej..sedí v detskej na posteli od kedy sme domov prišli...ani upratať si nechce, ani spať..ani učiť..a nepohnem s ňou 😅

emily333
9. jan 2010

ahojte 😉 adulik Patka je riandna pubiska no aspon ma volno nemusi nic robkat len tak vegetkovat 😵 ved ju nechaj ju to prejde dufam 😉