• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
Kde ste vsetkyyyy??? :confused: :confused:

Som vam babovecku napiekla a vas nikde, tak sa nukajte, ked dojdete: http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a395249/00000047 mate ju tam aj nakrajanu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. jan 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica, wau..moooc dobre vyzerá...tak si kúsok dám :wink:
9. jan 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooooooooooooooooooooooooo
9. jan 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaan cicus je vybornaa :wink: ta my uz mame jednu gamatku napojenu a jednu stranu zateplenuu :dizzy_face:
9. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ten tvoj mužík je teda šikovný..sa ho drž :wink:
9. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam ako super vyzeraa..odlozte pridem ked vivi zaspi..som len kuk je tu mm :grinning:
9. jan 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu však aj tm môže písať.... :grinning: ponúkneme čo máme...ja momentálne nič..ale môžem vyložiť tyčinky :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este kesu orechy tu mam....kto by chcel zobkat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo lo lo lo halo hahaha, čujde čo čujte sa v svete stalo? :confused: :grinning: :grinning:

ach kočky...kým sa sem vy dostanete, mne oči už klipkajú... :pensive: škoda, že sa tu neviem s vami stretnúť
9. jan 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi...strc zapalky do viecok.... :grinning: :grinning: :grinning:

Ale neboj, dnes to tu aj ja zabalim, idem sa vyknedlit na sedacku :sweat_smile:
9. jan 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tu asi dlho nebudem pojdem dospat ranajsi budicek :wink:
9. jan 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halolollol lo..som tuu.prosim si aj kesu aj babovku aj liter kavy alebo zapalky :grinning: :grinning: :grinning:

u nas prsi :angry: co sa mohol m cely den zajtra sankovat budeme cucat doma a nervacit :angry: :angry: :angry:
9. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo vraj tu už nikto nie je ... ja vás len pozdravím, na kávičke bolo super

ale v robote na prt, som sa porezala šikovná ... juj a hlboko, ale do nemocky nebolo treba ísť
9. jan 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cica tá bábovečka vyzerá úžasne, hned by som ju z tej obrazovky zoškrábala k sebe na tanie
9. jan 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink: polievocka sa vari uz len mesko dodit do rury a zemiaky osupat :dizzy_face:
10. jan 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: aj u nás sa už polievočka varí, zemiaky šupe mm a ja ešte obalím rezne :wink:

poobede prídu svokrovci a švagor s rodinou trošku ešte pooslavujeme moje meniny
10. jan 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoro som pustila do gati :angry: isla som pre zemiaky a vidim ze na zahrade mame dvoch rotvajlerov a u susedou 4vlciakov tak to bol brechot a hned som pidlila dnu zatial tie zemiaky az tak nepotrebujem :grinning: no len neviem komu tie cierne psy patria :angry: :angry: :angry:
10. jan 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli so Samkom v obchode, celkom je prijemne vonku, len nech už neprší :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak u vás sa vo veľkom varí....my máme polievku zo včera a dnes som sa rozhodla, že bude granadír..aj keď je nedeľa :wink:
10. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obeeed///mame gulas :grinning:

teda emily//ako sa dostali cudzie psi do tvojej zahrady?? :confused:

u nas neprsi ale vody je kopec :angry: ked to zamrzne..no hotovo ani nechcem vidiet :cry:

hasler co prst??

som varila a prisiel bracho ze ci moze na pc..no sranda..hovorim aspon urodu ober a ostal tam cele doobedie :grinning: ze ake dobre :grinning: :grinning: :grinning: idem kuk co mi narobil :grinning:
10. jan 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ja som uz kontrolovala tvoju farmu :grinning: :grinning: no vies nemame dobre zo tadu oplotene ale uz viem ze to boli kamosove psy z druzstva co strazia
10. jan 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj ..treba tm nahnat porobit oplotko a riadne ked mate takych susedov :grinning:
10. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiež cudzích psov bojím :zipper_mouth:
10. jan 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka ahooj///das s so mnou gulasik?/trosku pikantny ale mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilu ahoj Ďakujem ..ale len trošku :slight_smile: zas farmárčiš? :grinning:

ja som nejaká ubitá dnes...a to som dokopy nič nerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s toho krasneho pocasia aj ja som akoby ma v noci lopatou bili :unamused:

ved ten moj bracho aj pohnojil tusim.. :grinning: :grinning: :grinning: emily mas hnojene??
10. jan 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý mi zas spinká už dve hodinky...Paťke o chvíľku príde kamoška...možno donesie aj maminku..tak čakám, aby som sama kávičku nepila :grinning: boli v Taliansku na dovolenke, tak by som si rada vypočula ako im tam bolo keď už my sedíme v kuse doma :dizzy_face:
10. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ako sa máte detičky poslúchajú?
Ja vôbec nemám čas na net :unamused: keď už neupratujem,nevarím,nepečiem tak sa venujem deckam alebo oddychujem - spím :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:
ako je pochmurno, nic sa mi nechceeee, aj som si zdriemla :pensive:

robila som vcera pernik, tak si dajte, poliaty s cokoladou- roztopila som mikulasov :grinning:

mame maly probleeeeem :angry: :angry: --- Angelika si zacala okusovat nechty :angry: , robi to len ked pozera TV, ale kedze teraz cez prazdiny ide u nas TV nonstop, tak to robi stale :unamused: ....sledujem ju, ale vzdy si to nevsimnem...uz som ju aj strasila, aj vyhrazala....viem, ze toto nepomaha, a viem, ze si za to mozem aj sama, ze som to neustriehla :unamused: . Ona je strasne zazrata do tych rozpravok, ze si to ani neuvedomuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dufam, ze s tym prestane, ked zacne skolka :wink:
10. jan 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka skus jej povedat ze jej odpadne prst mozno to zaberie. konecne som pozehlila aj jankovi skrinu upratala ved bolo na case zajtra skola :wink:
10. jan 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok