Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
9. jan 2010

Kde ste vsetkyyyy??? 😕 😕

Som vam babovecku napiekla a vas nikde, tak sa nukajte, ked dojdete: http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a395249/00000047 mate ju tam aj nakrajanu 😅 😅 😅

aadula
9. jan 2010

cica, wau..moooc dobre vyzerá...tak si kúsok dám 😉

aadula
9. jan 2010

halooooooooooooooooooooooooooooo

emily333
9. jan 2010

mnaan cicus je vybornaa 😉 ta my uz mame jednu gamatku napojenu a jednu stranu zateplenuu 😵

aadula
9. jan 2010

emily ten tvoj mužík je teda šikovný..sa ho drž 😉

cica13
9. jan 2010

no halooooooooo 😀 😀 😀

lilu18
9. jan 2010

mnaaam ako super vyzeraa..odlozte pridem ked vivi zaspi..som len kuk je tu mm 😀

aadula
9. jan 2010

lilu však aj tm môže písať.... 😀 ponúkneme čo máme...ja momentálne nič..ale môžem vyložiť tyčinky 😀 😀 😀

cica13
9. jan 2010

este kesu orechy tu mam....kto by chcel zobkat 😝

aadula
9. jan 2010

halo lo lo lo halo hahaha, čujde čo čujte sa v svete stalo? 😕 😀 😀

ach kočky...kým sa sem vy dostanete, mne oči už klipkajú... 😔 škoda, že sa tu neviem s vami stretnúť

cica13
9. jan 2010

Adi...strc zapalky do viecok.... 😀 😀 😀

Ale neboj, dnes to tu aj ja zabalim, idem sa vyknedlit na sedacku 😅

emily333
9. jan 2010

aj ja tu asi dlho nebudem pojdem dospat ranajsi budicek 😉

lilu18
9. jan 2010

halolollol lo..som tuu.prosim si aj kesu aj babovku aj liter kavy alebo zapalky 😀 😀 😀

u nas prsi 😠 co sa mohol m cely den zajtra sankovat budeme cucat doma a nervacit 😠 😠 😠

hasleerka
9. jan 2010

halo vraj tu už nikto nie je ... ja vás len pozdravím, na kávičke bolo super

ale v robote na prt, som sa porezala šikovná ... juj a hlboko, ale do nemocky nebolo treba ísť

hasleerka
9. jan 2010

cica tá bábovečka vyzerá úžasne, hned by som ju z tej obrazovky zoškrábala k sebe na tanie

emily333
10. jan 2010

dobre ranko 😉 polievocka sa vari uz len mesko dodit do rury a zemiaky osupat 😵

andreah70
10. jan 2010

dobré ránko 🙂 aj u nás sa už polievočka varí, zemiaky šupe mm a ja ešte obalím rezne 😉

poobede prídu svokrovci a švagor s rodinou trošku ešte pooslavujeme moje meniny

emily333
10. jan 2010

skoro som pustila do gati 😠 isla som pre zemiaky a vidim ze na zahrade mame dvoch rotvajlerov a u susedou 4vlciakov tak to bol brechot a hned som pidlila dnu zatial tie zemiaky az tak nepotrebujem 😀 no len neviem komu tie cierne psy patria 😠 😠 😠

aadula
10. jan 2010

my sme boli so Samkom v obchode, celkom je prijemne vonku, len nech už neprší 😝

tak u vás sa vo veľkom varí....my máme polievku zo včera a dnes som sa rozhodla, že bude granadír..aj keď je nedeľa 😉

lilu18
10. jan 2010

obeeed///mame gulas 😀

teda emily//ako sa dostali cudzie psi do tvojej zahrady?? 😕

u nas neprsi ale vody je kopec 😠 ked to zamrzne..no hotovo ani nechcem vidiet 😢

hasler co prst??

som varila a prisiel bracho ze ci moze na pc..no sranda..hovorim aspon urodu ober a ostal tam cele doobedie 😀 ze ake dobre 😀 😀 😀 idem kuk co mi narobil 😀

emily333
10. jan 2010

lilu ja som uz kontrolovala tvoju farmu 😀 😀 no vies nemame dobre zo tadu oplotene ale uz viem ze to boli kamosove psy z druzstva co strazia

lilu18
10. jan 2010

jooj ..treba tm nahnat porobit oplotko a riadne ked mate takych susedov 😀

aadula
10. jan 2010

ja sa tiež cudzích psov bojím 🤐

lilu18
10. jan 2010

adulka ahooj///das s so mnou gulasik?/trosku pikantny ale mnam 😝

aadula
10. jan 2010

lilu ahoj Ďakujem ..ale len trošku 🙂 zas farmárčiš? 😀

ja som nejaká ubitá dnes...a to som dokopy nič nerobila 😝

lilu18
10. jan 2010

to s toho krasneho pocasia aj ja som akoby ma v noci lopatou bili 😒

ved ten moj bracho aj pohnojil tusim.. 😀 😀 😀 emily mas hnojene??

aadula
10. jan 2010

malý mi zas spinká už dve hodinky...Paťke o chvíľku príde kamoška...možno donesie aj maminku..tak čakám, aby som sama kávičku nepila 😀 boli v Taliansku na dovolenke, tak by som si rada vypočula ako im tam bolo keď už my sedíme v kuse doma 😵

bejbyna
10. jan 2010

Ahojte ako sa máte detičky poslúchajú?
Ja vôbec nemám čas na net 😒 keď už neupratujem,nevarím,nepečiem tak sa venujem deckam alebo oddychujem - spím 😀 😀

renka9
autor
10. jan 2010

ahojte 😵
ako je pochmurno, nic sa mi nechceeee, aj som si zdriemla 😔

robila som vcera pernik, tak si dajte, poliaty s cokoladou- roztopila som mikulasov 😀

mame maly probleeeeem 😠 😠 --- Angelika si zacala okusovat nechty 😠 , robi to len ked pozera TV, ale kedze teraz cez prazdiny ide u nas TV nonstop, tak to robi stale 😒 ....sledujem ju, ale vzdy si to nevsimnem...uz som ju aj strasila, aj vyhrazala....viem, ze toto nepomaha, a viem, ze si za to mozem aj sama, ze som to neustriehla 😒 . Ona je strasne zazrata do tych rozpravok, ze si to ani neuvedomuje 😝 . Dufam, ze s tym prestane, ked zacne skolka 😉

emily333
10. jan 2010

renka skus jej povedat ze jej odpadne prst mozno to zaberie. konecne som pozehlila aj jankovi skrinu upratala ved bolo na case zajtra skola 😉