Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
12. jan 2010

naložila 😀

emily333
12. jan 2010

andy no neviem alejanko vravel ze zrazu vsetko stichlo . a po siestej poslenej hodine ho poslala domou a celu triedu este nechala v triede tak neviem co im vravela ale ja uz som z nej dnes riadne na nervy je mi az do placu z tej kravy ale zajtra poviem ze to bola posledna kvapka a ze napisem staznost na skolsku spravu 😠

andreah70
12. jan 2010

emily správne len sa na ňu sťažuj, však keď riaditeľ uznal že Janko je v tom nevinne a ona krava bude stále do toho rýpať 😠 a to je tiež aké jednanie že jeho pošle preč a potom sa ako s celou triedou baví o ňom 😕 to je úžastné 😠 ona ich môže takto ovplyvniť a všetka vina sa ľahšie hodí na jedného ako na viacerých 😠 no dúfam že to nejako prijateľne dopadne, držím palce 🙂

zuzadlo
12. jan 2010

emily,aj ja by som sa stazovala a isla by som za riaditelom opat,nech sa to riesi,drzim palce,aby to dopadlo dobre

emily333
12. jan 2010

babernky ale poviem vam veselu prihodku zo skoly nasa trtiedna odisla zo skoly natrvalo a zatial nam ju nik nezastupuje a mali sme pisat pisomku tak mame hyperaktivnych spoluziakov navrhlo ze si ju napiseme sami aj otazky sme si dali a napisali ale ci nam to niekto uzna no neviem 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
12. jan 2010

emily 😀 😀 😀 , a ako dopadla ta pisomka??? 😀

lilu18
12. jan 2010

emily ☹ to mi jeluto..strasne ta ucka je tusim na hlavu 😠 fakt chod znova za riaditelom a povedz ze sa budes vyssie stazovat 🤐

hodila som nove foto aspon na ine myslieky pridete

http://sk.fotoalbum.eu/lilu18/a399212/00000046

emily333
12. jan 2010

jeej lilu Vivka je rozkosna 😵

aadula
12. jan 2010

ahojte, som vás ani nečítala..len tak zbežne...dnes som toho mala veľa..., tak som sa dostala až teraz k vám...

lilu, kde ste to boli na výlete? vivulienka bábika zlatá 🙂

lilu18
12. jan 2010

diky kocky za Vivku//u nas sme boli len v druhej ulici 😀

emily333
12. jan 2010

kam ste zutekali? ☹

lilu18
12. jan 2010

tu sme..som orala a sadila 😀 😀 😀

baby vivi zaspala o 8.30..fuh to vstane rano o 5.. ☹

andreah70
12. jan 2010

aj ja som tu len sa snažím trošku pracovať ale hroooozne sa mi nechce 😖

lilu vivi mi pripomína moje deti keď boli malé zaspávali síce okolo 20,00 ale ráno bol budíček väčšinou pred šiestou, neboj ono sa to zmení, teraz som ich cez prázdniny nemohla o 10,30 vyhnať z postele 😀 😀 len na to si ešte budeš musieť počkať 😀 😀

lilu18
12. jan 2010

andy..dakujem ..snad sa dockam 😀 a uz nepracuj,vies ako sa hovori //////////////............

andreah70
12. jan 2010

lilu neviem čo si myslela ale u nás sa hovorí že od roboty aj kone dochnú 😀 však ja už pomaly končím

lilu18
12. jan 2010

ved tak ..som myslela 😀 😀 😀 😀 ..aj ja idem dobru nocku 😲

hasleerka
12. jan 2010

čafte dievčence ... čo nové , nežúrujeme???

hasleerka
12. jan 2010

jáj sa 😀 😀 😀 emily aký ste aktívny žiaci že ste si dali sami písomku ... no a o tej Jankovej triednej len toľko čo ide na FB: "debilovi nevysvetlíš že je debil, lebo je debil" ... a sťažnosť určite podaj a nech ho hned preložia do inej triedy, hádam sa na ňom nebude pixla voziť 😠

andreah70
12. jan 2010

som ešte nakukla, mám toho dosť idem do hajan dobrúúú 🙂

bodka13
13. jan 2010

dobré ránko 🙂

u nás je stráááášna šmykľavica ☹ ...dalo by sa aj korčuľovať 😀 😀 😀

😕 a kde ste všetky ?

andreah70
13. jan 2010

Dobré ránko 🙂 ja som už nakukovala ale nešlo mi pridať príspevok 😠

bodka ja som v práci 😀

bodka13
13. jan 2010

ahoj Andy 🙂 ...tak ako dopadla skúška plesových šiat? 😕 😀 nie sú ti veľké?

emily333
13. jan 2010

ahojte som u neterky a v skole to vyzera moc moc zle ☹ musim ho prelozit na inu skolu

hasleerka
13. jan 2010

dobré ránko ... bodka aj u nás mrzne, sme sa po ceste do škôlky trošku pošmýkali

emily fúha, dokonca na inú školu ...čo riadeteľ zmenil názor???

zuzadlo
13. jan 2010

breeeeeeeeeeee ranko

emily,pre boha a to preco? co uz riaditel drzi s ucitelkou?

bodka13
13. jan 2010

Emily 😕 tak nás nenapínaj a napíš prečo to musíš riešiť až preložením na inú školu?

emily333
13. jan 2010

no tak riaditel povedal ze keby on povedal veducemu hanlive slovo tak na fleku leti a jemu hrozi 4 zo spravania a ze este sa bude riesit ze vraj sikanuje deti a ze vraj niekto nejaku stranku zalozil a ze to bude presetrovat policia tak to nakoniec vyzera ze ja som p....a ze bude rozpravat z detmi po jednom ale co deti povedia asi nic ved sa urcite budu bat 😠

emily333
13. jan 2010

a riaditel na pohovor ani triednu nezavolal ze vraj najprv musi rozpravat z nami a pritom bola hned vedla v kabinete

zuzadlo
13. jan 2010

emily, to mi pripada,ako ze si chce niekto na niekom zgustnut a ma si to odniest jeden,za toto by som bojovala dalej a aj tu staznost by som podala, nech sa to riadne presetri,riaditel si tiez kryje svoj chrbat,nedala by som sa a isla by som hlava-nehlava, drzim palce

zuzadlo
13. jan 2010

ja by som si ziadala ale konfrontaciu,pekne nech sa vyjadri ona pred tebou a jankom,trvala by som na tom