Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
15. jan 2010

ahojky

cicus najprv cmuuuk pre vyzdravenie,potom gratulacia k narodkaam a ze ste MS nasli?no supis,tiez gratulujem

idem vas pocitat

emily333
15. jan 2010

ahojte tak ja som bola za psychologicku a povedala co sa deje tak som sa vykecala a normalne mi je lepsie 😀 vravela ze nemaju pravo mu dat 4ku a ze mam ist dalej smelo ze Janko bol vyprovokovany 😉 sla som na inspekciu ale nikto tam nebol ale este tam pojdem cez tyzden

lilu18
15. jan 2010

emily..tak..nedaj sa..drzim palce

idem..dnes skola ☹

emily333
15. jan 2010

lili ddakujem a nech ti to rychle ubehne 😵

zuzadlo
15. jan 2010

ahojte babulky 🙂

cicus,vsetko najlepsie cmucikovi k narodeninkam a nech rychlo vyzdravie

emily,len sa nedaj a pekne pokracuj 😉

slonisko
15. jan 2010

cmucikovi všetko najjj prajeme a aj nech sa rychlo vylieči 🙂

aadula
15. jan 2010

ahojte

Davidko všetúčko najlepšie prajeme k 2hým narodeninám 😵 nech sa rýchlo vylieči drobček malý.

Ja akurát rozmýšľam... ale nechcem zarieknuť.... že Samino týždeň a pol je v jasliach a nesoplíkuje...trošku pokašlieva..ale to je také..dá sa vydržať..to celé sviatky takto pokašlikával.

Ja sa tak hrozne teším, že ide víkned... ach..potrebujem zmeniť prácu..lebo ma tam švihne 😝

emily333
15. jan 2010

cmucikovi posielam uzdravujuci boztek .

doseti
15. jan 2010

ahojte,dnes som prišla skôr tu aby som vás stihla,kým nepospíte 😉
Davidkovi všetko naj....to asi od radosti ochorel...tešil sa na tortu 😀

my dnes na krčnom,boli sme tam riadne dlho kým všetkých troch pozrel...ked sme sa dovalili k dr.3deti a my s mm tak len pozeral,že čo toľko ľudí naraz prišlo mu do ambulancie...už som čakala,kedy povie,že po jednom 😀 😀 😀 no sranda bola
urobil im výtery tak uvidíme ako...

bodka13
15. jan 2010

😕 ste tu?

doseti
15. jan 2010

ja som tu,pozerám Rain man,je mi nejaká zima idem asi do sprchy sa zohriať a prídem 🙂

emily333
15. jan 2010

ahojte 😉 ja pozeram dracie srdce

hasleerka
15. jan 2010

ahoj dievčence ... ste tu ... podte sa ponúknuť mám tu chlebíčky a červené vínko ... slané zemiačky a keksíky ... odišla mi kámoška, konečne som deti nahnala do postele a môžem sa venovať pc

hasleerka
15. jan 2010

no teda čo to čítam, že cmučík je chorý ... no ak máte zajtra oslavu tak dúfam, že už mu bude lepšie, cmuk

bodka13
15. jan 2010

no hasler ulej za jeden (_) nech si pripijem na Cmúčikove zdravíčko 😵 😵 😵

lilu18
15. jan 2010

jej dbre som prisla..aj mne ulejte ..za tento den si zasluzim..na CMUCIKA..cin cin

emily333
15. jan 2010

a ja steem 😉 cicin

hasleerka
15. jan 2010

no tak dievčence cin cin za cmučíka a na nás

a ja ešte na moju Zuzku, dnes ma potešila, napísala previerku zo SJ bez chyby aj diktát ... včera matika komplet bez chyby ... tak sa pýšim 🙂

tatolu
15. jan 2010

hasli, šikovná je 😉 po kom asi?
Je mi jasné, že po Tebe 😵

aadula
15. jan 2010

aj ja som tuuuu 😀 (_) na zdravie 😉

bodka13
15. jan 2010

no Hasler máš riadnu šikulku 😵 😵 😵 ...na strednú Haslerku (_) (_)

lilu18
15. jan 2010

hasler..supeeer..sikovnica je..len tak dalej..ze ma u tety lilu velku coko 😵 😵 😵

doseti
15. jan 2010

ešte niečo ostalo?...zemiačky mám... 😝 😀 😝

aadula
15. jan 2010

hašli, je to šikulka 🙂 Paťka zatiaľ písali iba esej z AJ...a budúci týžden majú písomky..zatiaľ vie, že z dejepisu a fyziky bude mať 1 a zo zemepisu 2 😀

andreah70
15. jan 2010

ahojte aj ja som tuuuu, som normálne vycítila že tu sa ulieva 😀

aadula
15. jan 2010

andy 😀

hasleerka
15. jan 2010

jéj baby díky za pochvaly ... fakt som na ňu pyšná, ale ktovie po kom je, lebo ani ja ani mm sme neboli taký super ... ja som mávala aj dvojky ... keby jej to chcelo vydržať dlho dlho dlho

lilu dík, zapíšem a ked dáme stretko tak čoko vypýtam 😀 😀 😀

a tak otváram dalšiu flašku vínka ked sa pridali aj adula, doseti a tatolu cin cin cin

aadula
15. jan 2010

hašli...jasné, že je po tebe 😉

hasleerka
15. jan 2010

adulka zemepis nevadí, ved aby mala v dospelosti prašule,tak pocestuje a doučí sa zemepis

andy aj tebe ulieva cin cin ... ale chlebíky už nie sú ☹

doseti
15. jan 2010

na zdravie 😎